قیمت روغن موتور نیمه سنتتیک و روغن موتور مینرال در بازار

در ساخت روغن موتور از موادی استفاده می شود که کیفیت آن مستقیما در قیمت روغن موتور اثرگذار است. مهم ترین کاری که روغن موتور انجام می دهد کم کردن اصطحکاک اجزای موتور در حین فعالیت است. از دیگر وظایف این محصول کاهش احتمال زنگ زدگی و فرسایش قطعات است. مجموعه آراد برندینگ شما را به خواندن این مقاله دعوت می کند.

قیمت روغن موتور نیمه سنتتیک

امروزه روغن موتور خودرو تمام سنتتیک با توجه به تکنولوژی پیشرفته ای که در مراحل ساخت آن استفاده شده ، نقش بسیار پررنگی در محافظت از موتور خودرو دارد ، همچنین توانایی تحمل حرارتی بیشتر نسبت به روغن موتور نیمه سنتتیک از مزیتهای برتر آن به شمار می آید ضمن اینکه در کاهش مصرف سوخت نقش بسزایی دارد از این رو متخصصان و تولید کنندگان اتومبیلهای جدید استفاده از این روغنها را توصیه می کنند. قیمت روغن موتور نیمه سنتتیک از روغن موتور تمام سنتتیک بسیار پایین تر می باشد.

قیمت روغن موتور نیمه سنتتیک

طبق توصیه های متخصصان خودرو ساز باید دقت داشته باشید که از روزی اول هر نوع روغنی که برای موتور استفاده شده از همان در طول سالها استفاده کنید چرا که اگر در هر سرویس از انواع مختلف روغن برای موتور استفاده شود در گذر زمان می تواند تاثیرات منفی روی موتور خودرو به وجود آورد.

قیمت روغن موتور مینرال

از اولین نوع روغن موتورهای تولید شده، روغن موتور مینرال هستند که با وجود فرایند ساده، قیمت روغن موتور مینرال در مقایسه با دیگر روغن موتورها مانند روغن موتورهای سنتتیک و نیمه سنتتیک از قیمت مناسب و پایین تری بر خوردار می باشد

قیمت روغن موتور مینرال

همانطور که می دانید، از این روغن موتور برای روانکاری قطعات خودرو استفاده می شود و معمولا زمان تعویض این روغنها کوتاه تر می باشد و آن هم به دلیل مواد افزودنی کمتر و همچنین عدم اصلاح ساختار شیمیایی در آنها می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.