کفش کوهنوردی سالامون اصل در بازار کاشان حراج شد

به عنوان یک قطعه از طبیعت در فضای باز، کفش کوهنوردی سالامون اصل بسیار مورد توجه بسیاری است. اکنون با رویه‌های نایلونی و همچنین نسخه‌های چرمی محکم‌تر کلاسیک و زیره‌های لاستیکی تولید می‌شوند، اینها محافظت بسیار خوبی در برابر شرایط ناهموار، یعنی سنگ‌ها و همچنین باران و برف دارند.

سفت تر از یک کفش، معمولاً نمی توانید مسیر زیر پای خود را به هیچ وجه احساس کنید، که بسیاری از مردم آن را دوست دارند.

مطمئناً در اطراف مچ پاهای شما حمایت بیشتری می کنند، اگرچه بحث در مورد اینکه آیا برای پیاده روی به حمایت از مچ پا نیاز دارید یا خیر، ادامه دارد. شما آن را از چکمه دریافت می کنید.

بهترین کفش‌های پیاده‌روی ضدآب هستند و ممکن است عایق باشند و اگر به خوبی از آن‌ها مراقبت کنید، تا آخر عمر باقی می‌مانند، حتی اگر لازم باشد آن‌ها را یک یا دو بار باز کنید.

با این اوصاف، آنها اغلب می‌توانند خیلی بیشتر وارد شوند، وزن آنها معمولاً بیشتر از یک کفش است، کمتر تطبیق‌پذیر هستند و آن مسیری را که برخی از کوهنوردان دوست دارند، احساس نمی‌کنید.

کفش

کفش‌های پیاده‌روی دارای زیره‌های ضخیم‌تر و سفت‌تر با آج خوب طراحی شده برای مقاومت در برابر زمین‌های لغزنده و صخره‌ای خواهند بود.

آنها دارای رویه‌های قابل تنفس هستند که حتی ممکن است ضد آب باشند، اما برای محافظت از انگشتان پا، محکم‌تر از مربی‌ها خواهند بود.

بهترین کفش‌های پیاده‌روی بسیار راحت هستند و به هیچ وجه نیازی به شکستن ندارند، به علاوه از کفش‌های پیاده‌روی سنتی تطبیق‌پذیرتر و سبک‌تر هستند.

از جنبه منفی، آنها معمولاً به اندازه چکمه های پیاده روی بادوام نیستند، از مچ پا پشتیبانی نمی کنند و اگر خیلی خیس است، احتمالاً می خواهید آنها را با گتر بپوشید.

چکمه های کوهنوردی مانند نسخه هاردکور کفش های کوهنوردی هستند.

آنها که برای استفاده با کرامپون طراحی شده اند، با استفاده از یک ساقه فولادی یا فیبر کربنی بسیار سفت هستند، بنابراین می توانید در هنگام پیاده روی در یخچال از آنها استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.