کارخانه تولید روغن موتور | خرید بهترین برند روغن موتور

کارخانه تولیدروغن موتور در ایران، امکان خرید بهترین روغن موتور ها را برای شما عزیزان فراهم آورده است تا دیگر در هنگام خرید به دنبال بهترین برند روغن موتور خارجی نبوده و از محصولات تولید داخلی استفاده نمایید. اینطور می توانید علاوه بر اینکه با قیمت مناسب و کیفیتی راضی کننده روغن موتور مورد نظر خود را خریداری کنید، از تولید کنندگان داخلی هم حمایت کرده و سبب پیشرفت روز افزون آن ها شوید. در ادامه همراه ما باشید تا بیشتر در خصوص انواع روغن موتور های موجود در بازار و مسائلی از این قبیل صحبت کنیم. لازم به ذکر است، بهترین مراکز فروش جهت خرید آسان را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد.

کارخانه تولید روغن موتور | خرید بهترین برند روغن موتور

کارخانه تولیدی روغن موتور در ایران

کارخانه تولیدی روغن موتور در ایراندر سطح کشور تا چند سال اخیر، تعداد زیادی کارخانه تولیدی روغن موتور وجود نداشت و بیشتر نیاز مردم با استفاده از انواع روغن موتور خودروی خارجی پاسخ داده می شد. اما از آنجایی که ایران یکی از اصلی ترین تولید کنندگان نفت در ایران بوده و روغن موتور هم یکی از مشتقات و فرآورده های تهیه شده از نفت می باشد، روز به روز به تعداد این کارخانه های تولیدی افزوده شد.

در شرکت روغن موتور های فعال که بیشتر در حوزه جنوب کشور مشغول به کار می باشند، می توان گونه های مختلفی از روغن موتور را تهیه کرد. البته با شرایط زیر:

 • کیفیت های متفاوت
 • رنج قیمت گوناگون
 • شکل بسته بندی متفاوت
 • کارایی های گوناگون

و …. .

در این کارخانه های تولید کننده روغن موتور، بهترین دستگاه ها، آگاه ترین پرسنل به خط تولید، بهترین مواد اولیه و … مورد استفاده قرار گرفته تا نیاز مصرف کنندگان به عالی ترین شیوه پاسخ داده شود و دیگر نیازی به واردات روغن موتور های خارجی با همان کیفیت اما گران تر نباشد.

عرضه انواع روغن موتور بنزینی، دیزلی و صنعتی

عرضه انواع روغن موتور بنزینی، دیزلی و صنعتیروغن موتور ها را بسته به چیز های مختلفی می توان دسته بندی کرد. مثلاً در بازار امروز، چند نوع روغن موتور وجود دارد که موارد استفاده شان با دیگری متفاوت می باشد. مثل:

 1. روغن موتور بنزینی
 2. روغن موتور دیزلی
 3. روغن موتور صنعتی

هر یک از این روغن موتور ها مشخصه هایی دارند. مثلاً:

 • روغن موتور های بنزینی با حروف لاتین S شناخته می شوند.
 • روغن موتور های دیزلی را با حروف لاتین C به بازار عرضه می کنند.
 • روغن موتور های صنعتی هر یک مشخصه های مختلفی دارند. زیرا که خود دارای زیرمجموعه گسترده ای هستند.

لازم به ذکر است، معروف ترین دسته بندی انواع روغن موتور بر اساس استاندارد های API آمریکا انجام می شود.

آشنایی با انواع روغن موتور در بازار

 

آشنایی با انواع روغن موتور در بازار در بازار امروز که راه های ارتباطی پیشرفته شده، منابع اطلاعاتی موثق چه در بازار حقیقی و چه در بازار مجازی وجود دارند، دیگر آشنایی با انواع روغن موتور موجود در بازار کار آسانی است.

تنها کافیست با در اختیار داشتن اینترنت و چند کلیک ساده، به سایت هایی دسترسی پیدا کنید که منابع اطلاعاتی جامع و کامل هستند و در این حوزه اطلاعاتی دقیق در اختیار شما قرار خواهند داد تا با شناخت کامل از روغن موتور درجه یک، بهترین ها را تهیه کنید.

آشنایی با بهترین مارک روغن موتور هم از طریق این سایت ها مقدور شده است. به عنوان مثال در اینجا، دو تا از بهترین شرکت ها و کارخانه تولید روغن موتور را به شما معرفی می کنیم:

 1. شرکت تولیدی روغن ایرانول
 2. شرکت تولیدی روغن موتور کاسترول

بررسی عملکرد انواع روغن موتور در خودرو

بررسی عملکرد انواع روغن موتور در خودرواصلی ترین نیاز هر خودرو، روغن موتور است.

شاید با خود بپرسید چرا؟ مگر عملکرد انواع روغن موتور در خودرو چگونه است که انتخاب و خرید آن آنقدر مهم می باشد و یک انتخاب نادرست سبب به وجود آمدن مشکل خواهد شد؟

در پاسخ می توان گفت که روغن موتور در خودرو، مانند خون در بدن انسان است. تنها این جمله می تواند اهمیت وجود روغن موتور مناسب و خوب در خودرو را برای شما مشخص کند.

وظیفه ای که روغن موتور دارد، این است که:

 • از استحکاک میان قطعات خودرو بکاهد.
 • از اکسیده شدن قطعات خودرو جلوگیری کند.
 • سبب روان تر شدن حرکات قطعات خودرو شود.
 • آلودگی های ناشی از حرکات قطعات را به خود جذب کند.

و مواردی از این قبیل.

به خاطر این موارد است که همیشه و در همه جا توصیه شده با توجه به نوع خودروی خود، خرید انواع روغن موتور را انجام دهید.

فروش اینترنتی روغن موتور اصل

فروش اینترنتی روغن موتور اصلخیلی از شما نگران خرید روغن موتور هستید و ترس این را دارید که مبادا روغن موتوری که قرار است بخرید، مناسب خودروی شما نباشد.

اما از زمانی که سایت های فروش اینترنتی روغن موتور اصل روی کار آمده اند، خیلی از این نگرانی ها در میان خریداران کاهش پیدا کرده است. چرا که این سایت ها اول آگاهی هایی به مشتری داده و آن را با جزئیات خرید روغن موتور اصل آشنا می کند و در نهایت با ارائه مشاوره فروش رایگان، بهترین ها را در اختیار مصرف کننده قرار خواهد داد.

سایت های فروش اینترنتی، فروشگاه های مجازی، سایت های خرید آنلاین و … در بازار مجازی امروز زیاد شده اند.

اکثراً هم دارای نماد اطمینان بوده و شما می توانید با اطمینان خاطر از کیفیت و قیمت روغن ماشین، مرغوب ترین ها را بدون حضور در محل خریداری نمایید و بعد از مدت کوتاهی آن را درب منزل و یا محل کار خود دریافت نمایید.

راه های شناخت روغن موتور اصل

راه های شناخت روغن موتور اصلبرای کسانیکه در حوزه خرید فروش روغن موتور فعالیت می کنند، خود تولید کننده هستند و یا هر چیز دیگری، شناخت روغن موتور اصل آسان است.

اما برای کسانیکه تازه ابتدای کار هستند، لازم است راه های شناخت روغن موتور اصل را مختصر و مفید بدانند. در زیر، چندی از ساده ترین راه های شناخت را به شما عزیزان معرفی می کنیم:

 • توجه به بوی روغن موتور: در اصل روغن موتور مرغوب و باکیفیت، هیچ بوی ناخوشایندی ندارد.
 • دیدن رنگ روغن موتور: رنگ روغن موتور درجه یک، شفاف و روشن بوده و اصلاً کدر نیست.
 • توجه به بسته بندی روغن موتور: شکیل، زیبا و محکم بودن بسته بندی روغن موتور از نشانه های اصل بودن آن است.
 • مشاهده برچسب های روی بسته بندی: کیفیت چاپ برچسب ها بایستی بالا باشد.
 • درب بسته بندی روغن موتور: طراحی پیچیده و منحصر به فرد درب بسته بندی، نشان دهنده کیفیت خوب آن است.

این راه ها آسان ترین راه ها بوده و هر کسی به آن توجه کند حتی اگر دفعه اولی باشد که خود خرید می کند، بی شک محصول باکیفیتی را تهیه خواهد کرد. پس راه های شناسایی روغن موتور اصل را همیشه مد نظر قرار داده و بدان توجه داشته باشید.

راهنمای انتخاب روغن موتور مناسب

راهنمای انتخاب روغن موتور مناسبانتخاب روغن موتور مناسب بعد از مشخص شدن اصل بودن آن، بر می گردد به شناختی که از ماشین و خودروی خود دارید.

مثلاً خودرو های قدیمی، از روغن موتور هایی که مینرال و ارگانیک هستند استفاده می کنند. اگر در بروشور خودروی شما چیزی در خصوص نوع روغن موتور مصرفی ذکر نکرده بود، بهتر است از روغن موتور مینرال استفاده کنید.

اما خودرو های امروزی موجود در بازار، از روغن موتور های نیمه سنتتیک استفاده می کنند که بخشی از آن را روغن موتور سنتتیک تشکیل داده و بخشی دیگر را مینرال.

امروزه روغن موتور های مختلف دیگری از قبیل روغن هیدرولیک و … به بازار عرضه شده است که هم موارد مصرف گوناگونی داشته و هم با قیمت های مختلف توسط مراکز فروش عرضه می شود.

ناگفته نماند، اولین چیزی که به شما کمک می کند تا بتوانید روغن موتور مناسبی را خریداری کنید، بروشور های خوردوست.

سفارش اینترنتی انواع روغن موتور

سفارش اینترنتی انواع روغن موتورسفارش اینترنتی روغن موتور در انواع و اقسام مختلف، این روز ها بازار داغ تری نسبت به سفارش های حضوری دارند.

چون:

 1. هزینه ای که صرف خرید اینترنتی روغن موتور می شود بسیار کمتر از هزینه ای است که برای خرید حضوری خرج می گردد.
 2. زمان مصرفی برای خرید و سفارش اینترنتی روغن موتور از سایت های فروشنده بسیار کمتر از زمانی است که قصد خرید حضوری از مراکز فروش متعدد در سراسر کشور را داشته باشید.
 3. قیمت روز روغن موتور در این سایت های پذیرش سفارش اینترنتی مناسب تر و متعادل تر از بازار فروش حقیقی است.
 4. گاهاً تخفیف های استثنایی برای مشتریان در سایت های فروش اینترنتی در نظر گرفته می شود.
 5. در سایت ها با چند کلیک ساده قادر به خرید، دریافت لیست قیمت و … خواهید بود اما در مراکز فروش بازار حقیقی، دردسر های زیادی برای استعلام قیمت باید متحمل شوید.

با وجود چنین مزایایی، آیا شما هم بیش از پیش تمایل ندارید از سایت های اینترنتی خرید کنید؟

ارسال عمده روغن موتور به سراسر کشور

ارسال عمده روغن موتور به سراسر کشورتوسط کارخانه های تولیدی روغن موتور در بخش های مختلف کشور به خصوص بخش جنوبی، روغن ها به صورت عمده به سراسر کشور ارسال می شود و در اختیار نمایندگی های انحصاری برند های ایرانی، مراکز فروش عمده روغن موتور و … قرار گرفته تا افراد بتوانند پاسخگوی نیاز خود باشند.

البته مراکز فروش روغن موتور در سراسر کشور به دو دسته کلی تقسیم بندی می شوند:

 • مراکز خرده فروش انواع روغن موتور در شهر های مختلف کشور و در مناطق مختلف ایران
 • مراکز عمده فروشی روغن موتور در شهر های بزرگ و کوچک کشور

این تقسیم بندی مراکز سبب شده تا کسانیکه خریدار خرد و تکی برای مصرف شخصی بوده، به مراکز خرده فروشی مراجعه کرده و خریداران عمده، مغازه داران و …، عمده فروشی ها را برای خرید انتخاب کنند.

بزرگترین عمده فروش روغن موتور در کشور

بزرگترین عمده فروش روغن موتور در کشوراگر شما جزو خریداران عمده یا همان مراکز عرضه روغن موتور در سطح کشور هستید، بزرگترین عمده فروش های روغن موتور را بایستی برای خرید انتخاب کنید. در هر شهری، بازار روغن موتور وجود دارد که در آن عمده فروشان مشغول به فعالیت می باشند. اگر شما بزرگترین عمده فروشی ها را جهت خرید گزینش نمایید، از مزایای زیر بهرمند خواهید شد:

 1. خرید روغن موتور با قیمت عمده و دست اول کارخانه
 2. خرید در زمانی کم و با کمترین هزینه
 3. اطمینان از سطح کیفیت و قیمت عمده روغن موتور
 4. اطمینان از خرید روغن موتور اصل و برند خاص ایرانی و خارجی

حتی در بازار امروز دیده شده که عمده فروشان زیادی در بازار مجازی هم به تامین نیاز مشتریان مشغول هستند و این امکان را برای خریدار فراهم کرده تا در زمانی کم، با هزینه ای حداقل و با قیمتی مقرون به صرفه، خرید عمده روغن موتور را اینترنتی، بدون حضور در محل و بدون هیچگونه واسطه ای انجام دهند.

خرید بهترین برندهای روغن موتور

خرید بهترین برندهای روغن موتوربرای خرید بهترین روغن موتور ها، نیاز است تا برترین برند ها را بشناسید. حال فرق نمی کند برند ایرانی باشد یا خارجی.

درست است که ایران توانسته در زمینه تولید و عرضه روغن موتور در بازار داخلی و صادرات روغن موتور به بازار جهانی قدرتمند عمل کند، اما از آنجایی که متقاضی برای خرید انواع روغن موتور های خارجی در بازار زیاد است، نمونه هایی از برند های وارداتی هم قابل خریداری می باشد.

به منظور بهترین برندهای روغن موتور ایرانی و خارجی موجود در بازار، راه های زیادی پیش روی شما وجود دارد از قبیل سایت های سفارش اینترنتی روغن موتور در فضای مجازی.

این سایت ها بسته به نوع سفارش شما، برندی که مد نظر دارید، نوع خودرو، بودجه ای که در اختیار دارید و مواردی از این قبیل، برند های مختلفی را به شما معرفی می کنند.

این شمایید که در نهایت تصمیم می گیرد کدام برند و مارک از روغن موتور های موجود در بازار را خریداری کنید.

توجه نمایید که هر برند مختلفی از روغن موتور مدت زمان مصرف خاصی داشته، عملکرد متفاوتی دارد و … . پس قبل از استفاده، اطلاعاتی در این زمینه هم به دست آورید.

لیست قیمت انواع روغن موتور در بازار

لیست قیمت انواع روغن موتور در بازارقیمت روغن هیدرولیک، قیمت انواع روغن موتور های دیزلی، بنزینی، صنعتی، مینرال، سنتتیک، نیمه سنتتیک و …، بسته به میزان کیفیتی که دارند متفاوت می باشد. پیش از خرید، هر خریداری تمایل دارد ابتدا به لیست قیمت انواع روغن موتور در بازار دسترسی پیدا کرده و نهایتاً با توجه به اولویت های خود که شامل بودجه، سطح کیفیت و … می باشد، خرید نهایی خود را انجام دهد.

اکثر مراکز فروش این روز ها چه در بازار حقیقی و چه در بازار مجازی، به منظور کسب اعتماد مشتریان، اول از هر چیز قیمت محصولات را در قالب لیست و یا جدول در اختیار مراجعه کننده قرار می دهند.

البته که روزانه این قیمت ها در بازار فروش متفاوت است. چون:

 1. هزینه های تولید نوسان دارد.
 2. قیمت بسته بندی ها مداوم فرق می کند.
 3. قیمت خرید مواد اولیه هر لحظه متفاوت است.
 4. صادرات و واردات تاثیر زیادی بر قیمت دارد.
 5. میزان عرضه و تقاضا در بازار داخلی بی تاثیر بر نوسان قیمت نیست.

البته که عوامل و پارامتر های متعدد دیگری هم می توان معرفی کرد که بر قیمت خرید محصولات تاثیر دارند. مثل:

 • شیوه خرید (مستقیم یا غیرمستقیم و از طریق واسطه)
 • خرید حضوری و یا اینترنتی
 • مقدار خرید (عمده یا جزئی)
 • ایرانی یا خارجی بودن روغن موتور

و … .

اگر می خواهید سریع، بدون دردسر، بدون صرف زمان، بدون صرف هزینه و … به لیست قیمت روز دسترسی پیدا کنید، تنها با چند کلیک ساده به سایت های فروشنده در بازار مجازی مراجعه نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.