چرا تعویض روغن موتور بسیار با اهمیت است؟

چرا وسیله نقلیه شما ممکن است از تغییر روغن عملکرد منتفع شود. حقیقت پشت افسانه های رایج بیمه در اینجا این است که چرا خودروی شما ممکن است از تغییر روغن عملکرد سود ببرد.

قبلاً می‌دانید که تعویض روغن موتور و واسکازین اسپیدی بخش کلیدی اطمینان از عملکرد موتور شما است. حتی بهترین روغن های موتور نیز به مرور زمان خراب می شوند. افزودنی ها مصرف می شوند، ذرات و دوده وارد مخلوط می شوند و گرما و اصطکاک شروع به تأثیر بر ویسکوزیته می کنند. به همین دلیل است که تعویض روغن موتور خودروی شما در برنامه زمانی بسیار مهم است. و چرا گارانتی سازنده شما به آن نیاز دارد.

اما با بالا رفتن سن خودرو، شرایط داخل آن می‌تواند بدتر شود. رسوبات می تواند ایجاد شود، به خصوص اگر از روغن موتور و سوخت با کیفیت پایین تر استفاده می کنید. این رسوبات در موتور و سیستم سوخت خودرو یا کامیون شما به آرامی ایجاد می شود. آنقدر آهسته، که احتمالاً هرگز واقعاً متوجه نخواهید شد. یک سال وسیله نقلیه شما مانند نو کار می کرد، سال بعد عملکرد آن مانند گذشته نیست، اما مانند افزایش آهسته دما، به سختی می توان آن را بدست آورد.

تعویض روغن عملکرد می تواند به خودروی شما کمک کند تا به بهترین حالت خود برگردد. برای تمیز کردن رسوبات انباشته شده و بازگرداندن موتور به وضعیتی که بسیار نزدیکتر به زمانی است که از کارخانه خارج شده است. بهترین قسمت؟ تغییر عملکرد روغن در مقایسه با تعویض استاندارد روغن، به سختی نیاز به تلاش اضافی دارد.

شستشوی موتور برای تمیز کردن رسوبات قدیمی

Liqui Moly Engine Flush یک افزودنی است که در پاکسازی رسوبات مزاحم ایجاد شده در موتور شما بسیار موثر است. می تواند رسوبات محلول در روغن و رسوبات غیر محلول را جذب کند – به تکه های سخت دوده و روغن سوخته فکر کنید، حتی سوختی که حلقه های پیستون شما را دور زده است – و آنها را به محلول در روغن خود بیاورد.

فلاش را با موتور خود در دمای کار اضافه کنید. سپس موتور خود را با موتور فلاش حدود 10 دقیقه در حالت آرام قرار دهید تا کار خود را انجام دهد. بعد از اینکه موتور فلاش را اضافه کردید، وسیله نقلیه خود را رانندگی نکنید. ابتدا باید روغن خود را عوض کنید.

زمانی که آن رسوبات در روغن شما محلول هستند، زمان تخلیه روغن فرا رسیده است. فلاش موتور Liqui Moly به خروج رسوبات قدیمی از سیستم کمک می کند و به روغن جدید اجازه می دهد بهترین کار خود را برای محافظت از موتور شما انجام دهد. نمی تواند کارایی را اضافه کند، اما می تواند به کاهش فرسودگی در آینده کمک کند و عملکرد شما را به حالت جدید برگرداند.

در مرحله بعد، زمان روغن موتور تازه و فیلتر روغن جدید است. Liqui Moly طیف گسترده ای از روغن موتور را برای تقریباً هر وسیله نقلیه جدید و قدیمی ارائه می دهد. تمام روغن‌های این شرکت ساخت آلمان هستند و روغنی برای موتورهای گازی و دیزلی با ترکیبات کاملاً مصنوعی، مصنوعی و حتی روغن‌های معدنی موجود است.

وقتی در حال انتخاب روغن هستید، چیزی فراتر از ویسکوزیته اهمیت دارد. شما به ویسکوزیته مناسب نیاز دارید (یعنی 5W-20) اما همچنین به روغنی نیاز دارید که الزامات شرکت سازنده موتور شما و نحوه رانندگی شما را برآورده کند. مهم نیست شرایط رانندگی شما، Liqui Moly روغن موتوری دارد که برای وسیله نقلیه شما کار می کند و به محافظت از موتور و حفظ عملکرد ماشین شما کمک می کند.

برای محافظت بیشتر، Liqui Moly Cera Tec را با تعویض روغن عملکرد خود اضافه کنید. Cera Tec یک افزودنی سرامیکی با تکنولوژی بالا است. با باقی گذاشتن پوشش‌های سرامیکی روی قطعات مهم که می‌تواند از تماس مستقیم فلز با فلز جلوگیری کند، اصطکاک داخل موتور شما را کاهش می‌دهد.

 

Cera Tec که با همه روغن‌ موتور  سازگار است، برای کاهش اصطکاک در موتور شما برای بیش از 30000 مایل کار می‌کند. بیش از اینکه صرفاً به شما کمک کند عملکرد موتور خود را حفظ کنید، Cera Tec می‌تواند به کاهش مصرف سوخت در خودروهای بنزینی و دیزلی کمک کند. به نظر می رسد کاهش اصطکاک موتور مزایای زیادی دارد.

تعویض روغن موتور ایرانول لیکوی مولی نوعی فرمول جادویی نیست که ماشین شما را بهتر از جدید کند. اما این یک رژیم از مواد شیمیایی خودرو است که به بازیابی عملکرد اصلی ماشین، کامیون یا SUV شما کمک می کند. هر چه ماشین شما مایل بیشتری داشته باشد – و رسوبات بیشتری داشته باشد – تأثیر بیشتری را از تغییر عملکرد روغن تجربه خواهید کرد.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.