نمایندگی فروش ویژه روغن موتور بهران صادراتی با بهترین قیمت

روغن موتور در یک ماشین، به مثابه خون در رگ به شمار می رود. این روغن، باعث می شود موتور که قلب یک خودرو است، به خوبی کار کند و به این ترتیب، ماشین روان، راحت و بدون مشکل به حرکت واداشته شود. این چنین محصولی را شرکت های گوناگونی در سر تا سر دنیا می سازند و در ایران نیز کارخانجات متفاوتی را می توان یافت که آن را ساخته و عرضه می کنند. با مراجعه به نمایندگی های این شرکت ها می توان با بهترین قیمت کالای مرغوب را تهیه کرد، آن ها روغن موتور carpie بهران صادراتی را نیز می فروشند.

نمایندگی فروش ویژه روغن موتور بهران صادراتی با بهترین قیمت

ویژگی عمده روغن موتور بهران برای ماشین

ویژگی عمده روغن موتور بهران برای ماشینشرکت نفت بهران، سابقه ای طولانی در زمینه فرآورده های نفتی دارد. این کارخانه عظیم، از خوشنام ترین برندهای ایرانی و فرا منطقه ای به شمار می رود. ویژگی های منحصر به فرد محصولات آن است که از این نام، در همه جا یاد می کنند. اما یکی از کالاهایی را که می سازد، روغن موتور است. این محصول را برای ماشین و سایر ماشین آلات دیگر تولید کرده و روانه بازار می نماید. اگر خواسته باشیم به صورت عمده مشخصات روغن موتور bt آن را بیان کنیم، در گام نخست به نوع تولید آن اشاره می کنیم که این گونه است:

 • با مواد پایه نفتی ساخته می شود.
 • با مواد پایه سنتتیک و غیره نفتی تولید می گردد.
 • برای ماشین های گوناگونی این محصول را می سازد.
 • کیفیت بالایی دارد.
 • در بسته بندی های استاندارد عرضه می گردد.
 • و غیره

برترین صادر کننده روغن موتور بهران در کشور

برترین صادر کننده روغن موتور بهران در کشورکارخانه روغن موتور بهران، کالایش را را نه تنها در بازارهای کشور، بلکه به سر تا سر دنیا صادر می کند. در این عرصه، گروه های بازرگانی مختلف دیگری هم هستند که فعال می باشند. آن ها نیز در همکاری و یا به صورت جداگانه و مستقل، محصولات شرکت روغن موتور بهران را تهیه کرده و سپس به ارسال آن به ممالک دیگر اقدام می کنند.

روی هم رفته، آن ها خرید عمده روغن موتور را انجام می دهند و به این شکل، تخفیف های ویژه و خوبی را از تولیدی می گیرند. به گونه است که پس از صادرات، کالا را با نرخ های بیشتری به فروش گذاشته و سود خوبی هم به دست می آورند و از همه مهمتر این است که به معرفی برند می پردازند و باعث می گردند تا ارز زیادی هم وارد شود.

در کل، صادر کنندگان سعی شان بر این است تا روغن موتور باکیفیت را جهت صادرات آماده کنند. این کار سبب می شود تا مشتریان بیشتری به سوی این محصول کشیده شوند و فروش بالا برود. از جمله موارد دیگری که فروشندگان به آن نظر خاصی دارند، عرضه ارزانترین روغن موتور است که این هم دلیل دیگری بر خرید بیشتر مصرف کنندگان است.

با همه این ها، برترین صادر کننده، روغن موتور بهران اصل را برای فروش به خارج از کشور ارسال می کند که مورد استقبال زیادی هم در بیرون از مرزها قرار گرفته است.

جدول قیمتی روغن موتور درجه یک به صورت عمده در ایران

جدول قیمتی روغن موتور درجه یک به صورت عمده در ایرانبرای یک خریدار عمده روغن موتور، موارد گوناگون اهمیت دارد که در راس آن، کیفیت و نرخ کالا می باشد. آن ها برای این که بتوانند با نرخ های پایینی روغن موتور را به دست آورند، در گام نخست لیست و یا جدولی از قیمت روغن موتور را ترتیب می دهند. به این صورت، آن محصولات برندهای گوناگون را نیز از نظر درجه بندی با هم مقایسه می کنند و در نتیجه، آن محصولی که ارزان و سویی، بهترین کیفیت را دارد، برای تهیه، بر می گزینند. اما این کار را چه گونه انجام می دهند؟

یکی از راه های ساده این است که سری به بازارهای فروش زد. البته این گونه زمان بیشتر و انرژی زیادتری صرف می شود. طریقه دیگر این می باشد که به وب سایت های رسمی شرکت ها مراجعه کرد. آن ها نرخ ها را اعلام می کنند و می شود در مدتی کوتاه و بدون این که وقت زیادی را از دست داده باشیم، همه نرخ ها را تهیه نماییم.

ولی باید گفت، روغن موتور جنس خوب، از نرخ بالاتری برخودار است. این می رساند که کیفیت مواد اولیه ای که در ساخت آن بکار رفته، مهم ترین اصل در زمینه ارزش گذاری است. در هر صورت، می توان به صورت عمده در ایران، روغن موتورهای خارجی و داخلی را با قیمت های گوناگونی به دست آورد و سپس به فروش شان پرداخت.

خرید مستقیم روغن موتور با قیمت ارزان و جنس خوب

خرید مستقیم روغن موتور با قیمت ارزان و جنس خوبدر حال حاضر، بیشتر شرکت هایی که در زمینه تولید روغن موتور فعالیت می کنند، کالایشان را به شکل مستقیم وارد بازار کرده و به این صورت، در دسترس مصرف کننده اصلی قرار می دهند. این کار یکی سری از مزایا را در پیش داشته است. اول این که باعث گردیده تا واسطه ها از میان روند. موضوع دوم، به ثبات در نرخ ها کمک کرده و از موضوع سوم که بسیار مهم است، این گونه از عرضه باعث شده تا روغن موتور اصل را خریدار به دست آورد و بدون دغدغه آن را در ماشین خود مورد استفاده قرار دهد.

در هر صورت، شما با خرید مستقیم روغن موتور، هم با قیمت ارزان آن را به دست می آورید و هم این که جنس خوب را تهیه می کنید.

ولی یک نکته دیگر را که باید در این جا به آن اشاره کرد، نوع ارائه محصول از کارخانه مستقیم به دست مصرف کننده می باشد. در این زمینه، بیشتر کارخانه ها، کالای شان را به وسیله اینترنت و یا شعبه های رسمی ای که در شهرهای متفاوتی راه اندازی کرده اند، به فروش می رسانند.

معرفی بهترین روغن موتور با تاثیرات مثبت بر خودرو

معرفی بهترین روغن موتور با تاثیرات مثبت بر خودروروغن موتور، یکی از مهم ترین سیالاتی می باشد که در خودرو مورد استفاده قرار می گیرد. این روغن، تأثیر مثبت زیادی روی موتور ماشین می گذارد و به همین دلیل است که بدون آن اصلاً نمی توان ماشینی را به حرکت واداشت و اگر هم این چنین شود، پس از چندی عملاً اتومبیل از کار می افتد و هزینه هنگفتی را باید صرف تعمیر آن نمود.

در هر صورت، اگر بخواهیم بهترین روغن موتورها را معرفی کنیم و خواص آن را بر شماریم، باید بگوییم که نوع مرغوب این کالا را برندهای معتبری می سازند که از کیفیت مطلوبی برخوردار می باشند. آن ها وظایف گوناگونی را در یک خودرو انجام می دهند که می شود آن ها را این گونه توضیح داد و معرفی نمود. به این موارد دقت کنید:

 • روانه کننده بسیار خوبی هستند.
 • باعث جلوگیری از سایش قطعات موتور می گردند.
 • ماشین را خنک نگه می دارد.
 • موتور را نیز تمیز می کند.
 • عمر موتور یک خودرو را بالا می برد.

این ها از جمله فواید روغن موتور مرغوب به شمار می رود که می توان آن را مورد استفاده قرار داد.

سایت خرید و فروش انواع روغن موتور بهران

سایت خرید و فروش انواع روغن موتور بهرانانواع روغن موتور ایرانی بهران را می شود از طریق آنلاین هم تهیه کرد. خرید و فروش این محصول نه تنها از جانب سایت رسمی خود شرکت انجام می شود، بلکه سایر فروشگاه های اینترنتی دیگر نیز به عرضه آن می پردازند. در ایران، این نوع از روغنیات به شدت مورد توجه واقع شده است؛ زیرا که کارخانه بهران، طوری محصولات خود را طراحی کرده تا برای همه ماشین ها کاربرد داشته باشد. با همه این ها، شما برای تهیه یک روغن اصل موتور، بهتر است که سری به فروشگاه روغن موتور آنلاین معتبر بزنید.

در کل، خرید از این طریق راحت است و شما در هر جایی از کشور که زندگی می کنید و به این روغن نیاز دارید، به راحتی و بدون این که محدودیتی برایتان وجود داشته باشد، اقدام به سفارش کالا نمایید. فروشندگان مجازی، همین که سفارش شما را دریافت کردند، آن را برای تان در هر گوشه ای از کشور که باشید، می فرستند.

از طرفی، تنوع در وب سایت های اینترنتی زیاد است. بازدید کنندگان قادر خواهند بود تادر هر بسته بندی و حجمی که خواسته باشند، روغن موتور را انتخاب نمایند. در کل، خرید از این طریق مزایای گوناگونی دارد که یکی از بزرگ ترین مزیت های آن، نرخ پایین کالا است و گاهی شاهد هستیم که حتی زیر فی بازار ارائه می شود.

شرکت تولید کننده روغن موتور با قیمت خوب

شرکت تولید کننده روغن موتور با قیمت خوبدر اقصی نقاط ایران و دنیا، شرکت های تولید کننده زیادی را می توان پیدا کرد که در زمینه ساخت و تولید روغن موتور فعالیت می کنند. آن ها ضمن این که به کیفیت کالای شان اهمیت می دهند، می کوشند تا با قیمت خوب هم روغن را به بازارها ارائه دهند.

محصولات چنین شرکت هایی را می شود از مراکز فروش روغن موتور تهیه کرد که عموماً بازارهای لوازم یدکی ماشین است. شما می توانید به روغن موتور ارزان را به این ترتیب به دست آورید. اما این روغن ها انواع مختلفی دارند که شامل این ها می باشند:

 • روغن موتور بنزینی
 • روغن موتور دیزلی
 • روغن موتور گاز سوز
 • روغن موتور سیکلت
 • روغن موتور دوگانه سوز

زمان تعویض روغن موتور و تاثیر آن بر موتور خودرو

زمان تعویض روغن موتور و تاثیر آن بر موتور خودروبی تردید تشخیص زمان دقیق تعویض روغن موتور، تأثیر زیادی بر موتور یک خودرو می گذارد. این امر سبب می شود تا ماشین بهتر عمل کند و راه برود.

اما زمان تعویض چه موقعی است و چطور می شود به این موضوع پی برد؟ در پاسخ به این پرسش باید گفت، بهترین کار این است تا به دفترچه راهنمای خودرو مراجعه کرد. این گونه می توان زمان بندی را انجام داد. از جانب دیگر، این مسئله ربط مستقیمی به این دارد که در چه شرایط جوی ای رانندگی می کنید.

در هر صورت، تیره شدن دود، سیاه شدن روغن، از دست دادن غلظت و ایجاد خفگی در موتور، همه نشان دهنده این می باشد که زمان تعویض روغن فرا رسیده است.

مرکز فروش و پخش کننده اصلی روغن موتور بهران

مرکز فروش و پخش کننده اصلی روغن موتور بهرانبا مراجعه به نمایندگی روغن موتور بهران، می توان نوع مرغوب این محصول را به دست آورد و همین طور آن را با نرخ های خوبی تهیه کرد.

این نمایندگی ها بیشتر در مرکز فروش فعالیت می کنند و از جمله پخش کنندگان اصلی هم محسوب می شوند. در کل، شما راه های متفاوت دیگری را نیز می توانید در پیش بگیرید تا یک روغن موتور خوب را از برند بهران تهیه کنید.

باید متذکر شد، این کارخانه چنان بزرگ و عظیم است که به سادگی می شود از هر نقطه ای خرید محصولاتش را انجام داد.

مراکز صادرات بهترین روغن موتور موجود در کشور

مراکز صادرات بهترین روغن موتور موجود در کشورروغن موتورهایی که در ایران ساخته می شوند، به کشورهای گوناگونی صادر می گردند. عمدتاً این کار را خود شرکت تولید کننده انجام می دهد و در همین حال، برخی از گروه های بازرگانی نیز با آن ها همکاری می کنند.

در هر حال، می شود برای تهیه این گونه از محصول، به مراکز گوناگونی در کشور سر زد. از این بازارها می توان روغن هایی را به دست آورد که بر پایه مواد نفتی و آلی تولید شده اند. آن ها را می توان این گونه معرفی کرد:

 • روغن موتور مینرال: مواد پایه آن نفت است. خرید و فروش آن در کشورمان به شکل زیادی صورت می گیرد و به خارج هم صادر می شود.
 • روغن سنتتیک: این گونه از روغن، نوع ناب و اعلی به شمار می رود. به محیط زیست آسیب نمی رساند؛ اگر چه گران قیمت تر است.
 • روغن نیمه سنتتیک: برای ماشین هایی استفاده می کنند که بار سنگین را حمل می کنند. از لحاظ کیفی میان دو گزینه بالا اند.

روش انتخاب و شناسایی روغن موتور خوب برای خودرو

روش انتخاب و شناسایی روغن موتور خوب برای خودروهمواره یکی از مشکلاتی که خریداران روغن موتور خودرو داشته اند، نوع انتخاب و گزیشن روغن موتور خوب است. برای شناسایی این گونه از محصول، نیاز است که کمی خبره و با تجربه عمل کرد. اما راه ساده تر این است که حتماً به فروشندگان معتبر سر بزنید.

روی هم رفته می شود از روی غلظت، نشانه های استاندارد و شرکت تولید کننده، نو بودن درب بطری و همچنین بدون فرو رفتگی های غیر عادی در بسته بندی های این محصول، می شود نوع اصل و تقلبی را تشخیص دارد؛ هر چند یک کار سخت می باشد.

آشنایی با محصولات شرکت بهران خودرو

آشنایی با محصولات شرکت بهران خودروشرکت بهران، محصولات متفاوتی را تولید می کند که کاربرد زیادی در یک خودرو دارند. اگر خواسته باشیم به آن ها اشاره این نماییم تا شما بیشتر آشنایی حاصل کنید، می شود به موارد زیر اشاره کرد:

 • روغن موتور
 • ضد یخ
 • ضد جوش
 • گریس
 • مکمل های سوخت
 • و غیره فرآورده های نفتی دیگر

هر کدام از این محصولات، کیفیت های خاص خود را دارا هستند و در همین حال، از مواد اولیه متفاوتی هم ساخته شده اند. در هر صورت، اگر می خواهید که یک کالای خوب را به دست آورید، بهتر است مستقیم به خود کارخانه و یا شعب رسمی آن سر بزنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.