مرکز فروش عمده ضدیخ کاسپین درجه یک در ایران

ضد یخ کاسپین یکی از برندهای معروف و معتبر ایرانی است که در در تولید این محصول از بهترین مواد اولیه ی درجه یک استفاده شده و آخرین تکنولوژی روز در ارائه آن به کار گرفته شده است. این برند به دلیل باکیفیت بودن همه ی ایرانیان با آن آشنایی کامل را دارند و با استفاده از این محصول از عدم یخ زدگی و جوش آوردن خودروی خود اطمینان خاطر را خواهند داشت. این برند به دلیل اینکه امتحان خود را در بین مصرف کنندگان پس داده و رضایتمندی مشتریان را کسب نموده به اعتبار بالایی در بازار رسیده است. همچنین در مرکز فروش ضدیخ کاسپین در هر نقطه ای از کشور این محصول به صورت عمده مورد خرید و فروش گسترده ای قرار می گیرد.

 

 

مرکز فروش عمده ضدیخ کاسپین درجه یک در ایران

بزرگترین تولیدکننده های ایرانی ضدیخ

بزرگترین تولیدکننده های ایرانی ضدیخبزرگترین تولید کننده های ایرانی ضدیخ با دنبال کردن یک هدف توانسته اند در بازار با بالا بردن کیفیت محصولشان به بالاترین سطح استانداردهای جهانی در بازار اعتبار کسب کنند. کارخانه ضدیخ جنس خوب با به کارگیری فرمولاسیون و ترکیبات خاص انواع نمونه های این محصول را تولید می کند.

آنها با استفاده از متخصصین این امر و دستگاه های پیشرفته ای که در اختیار دارند به بهترین نحو ممکن انواع ضدیخ را می سازند. انتخاب ضدیخ و ضد جوش با کیفیت و استاندارد باعث افزایش عمر موتور و سیستم خنک کننده خودرو خواهد بود.

تولیدی های ایرانی با به کارگیری سیستم مدیریتی فعال و آزمایشگاه های کنترل کیفی تمام اصول و استانداردهای روز را در این زمینه به کار می گیرند و محصول خودشان را با نشان استاندارد و کاملا باکیفیت مطلوب تولید می کنند.

تولید کننده انواع ضدیخ کاسپین اصل

تولید کننده انواع ضدیخ کاسپین اصلتولید کننده انواع ضدیخ کاسپین اصل با بحث کنترل قرار دادن تمام فعالیت های موثر برکیفیت و با توجه به نیازهای تشریحی و تلویحی مشتری به تولید گسترده مشغول می باشد. امروزه نیز افزایش دامنه استفاده این محصول سبب شده تا مکانیزم های متفاوتی برای تجهیزات آن توسط مهندسان به کار گرفته شود.

این شرکت های موفق و بزرگ با توانمندی علمی تخصصی که در پیش می گیرند و با ایجاد نظام مدیدیت کیفیت در این عرصه نقش مهمی را ایفا می کنند. همچنین اساس خط تولید خود را با مشخصه خاصی پایه گذاری نموده که با وجود تیم تحقیق و توسعه و با نوآوری و عزم جدی به ارتقای مهارت و دانش کارکنان می پردازند.

امروزه با تغییرات شگرف در این صنعت در مرکز تولید ضدیخ مرغوب بهترین کیفیت های ضدیخ وارد بازار می شود. این تولیدی ها به صورت مستقیم و سفارشی محصولات خودشان را در بازار عرضه می کنند. 

آشنایی با تمامی محصولات شرکت ضدیخ کاسپین

آشنایی با تمامی محصولات شرکت ضدیخ کاسپینشرکت هومن شیمی کاسپین دارای محصولات متنوعی مانند روغن موتور، پولیش، ضدیخ، شیشه شو، پاک کننده انژکتور، اسپری داشبورد، تمیزکننده سیستم سوخت، خشگیر بدنه خودرو، گریس، اسپری روان کننده و زنگ بر، روغن گیربکس، مکمل روغن موتور، روغن فرمان، انواع چسب خودرو و … می باشد.

این شرکت دارای شعبات مختلفی در اقصی نقاط کشور است و چندین نوع از این محصول را تولید می کند که محصولات آن از مواد اولیه در بالاترین درجه کیفیت تولید شده و وارد بازار می شود.

این محصول از سیال پایه، مواد ضد کف، بازدارنده های ضد خوردگی، آب و رنگ تولید می شود که مهم ترین وظیفه این محصول ضدخوردگی بودن آن است. همچنین باعث تعادلات حرارتی در موتور شده و از ایجاد رسوبات نیز جلوگیری می کند.

خرید بهترین برندهای ضدیخ ایرانی

خرید بهترین برندهای ضدیخ ایرانیجهت خرید بهترین برندهای ضدیخ ایرانی باید با مراجعه به مراکز معتبر آن را تهیه نمود چون ضدیخ درجه یک در کارکرد موتور و عملکرد درست و همچنین طول عمر آن تاثیر بسزایی دارد و بهتر می تواند کار یک ضدیخ خوب را انجام دهد.

بهترین ضدیخ را در بازار باید در بین انواع برندهای ایرانی و خارجی جستجو نمود چون دارای بهترین فرمولاسیون و مواد اولیه درجه یک هستند و طرفداران زیادی نیز دارند. خریدار ضدیخ ایرانی بسیار زیاد هستند که یا بنابر مصرف شخصی خود این محصول را خریداری و در خودرو خود از آن استفاده می کنند و یا کسانی که بنابر شغل خودشان به خرید و فروش این محصول می پردازند.

ضد یخ در وزن های یک تا پنج کیلویی عرضه می شود که هر کدام خریدارن ثابت خود را دارند و بیشتر خرده فروشانی که این محصول را بدست مصرف کننده اصلی می رسانند بیشتری خرید و فروش را در بازار دارند. خریداران حین خرید بهتر است از برندها و نمونه های مختلف این محصول اطلاع و آگاهی های لازمه را بدست آورده و با اطمینان بیشتری خرید کنند.

مشخصات انواع ضدیخ خودرو درجه یک

مشخصات انواع ضدیخ خودرو درجه یک

 • ضدیخ با پایه معدنی یکی از پرمصرف ترین و پرفروش ترین این محصول است که دارای زمان کارکرد دو الی سه سال است.
 • ضدیخ با پایه آلی به دلیل ترکیبات و فرمولاسیونی که دارد دارای طول عمر بالایی بوده و کارکرد سه الی پنج سال را دارد.
 • ضد یخ پایه الکلی از مواد آلی ساخته می شود و دارای طول عمر بالایی است.
 • ضدیخ پایه روغنی ساخته شده از مواد معدنی است.

این نمونه های مختلف ضد یخ را به هیچ عنوان نباید به صورت مخلوط شده در خودرو استفاده نمود و زمان اضافه نمودن ضدیخ جدید بعد از یک سال باید از همان نمونه قبلی در خودرو استفاده کرد تا از ترکیب شدن آنها با هم بتوان خودداری نمود. چون هر کدام از آنها دارای فرمولاسیون مختلفی بوده و دارای کارکرد و عملکرد متفاوتی نیز هستند.

ضد یخ در تابستان ها از خوردگی و یخ زدن مایع در رادیاتور خودداری نموده و در تابستان ها و در هوای گرم از جوش آوردن آن جلوگیری به عمل می آورد.

لیست قیمت ضدیخ کاسپین در کشور

لیست قیمت ضدیخ کاسپین در کشورلیست قیمت ضدیخ کاسپین را در کشور می توان به طرق مختلفی بدست آورد و این لیست بنابه شرایط مختلفی فرق دارد و مشتری می تواند با مراجعه به مراکز معتبر و یا سایت های فروش از این لیست اطلاع کسب نماید. بین کیفیت و قیمت تناسب بالایی است و هر چه این ماده باکیفیت تر باشد مسلما نرخ بیشتری خواهد داشت.

ضد یخ در بازار در انواع مختلفی با کارکرد های متنوع تولید می شود که هر نمونه ای از آن دارای نرخ مختلفی است و برندهای ایرانی و خارجی آن را می توان در بازار مشاهده نمود که نوع خارجی آن از قیمت های بالایی برخوردار است.

قیمت روز ضدیخ به علت نوسانات بازار مختلف است و دارای نرخ یکسانی نخواهد بود که خرید عمده و بدون واسطه آن از کمترین نرخ ممکن برخوردار می باشد. ضدیخ ارزان کاسپین با نوع گران آن دارای تفاوت های چشمگیری در ترکیباتشان دارد که تاثیرگذارترین عامل در قیمت آنها بیشتر همان فرمولاسیون بکار رفته در آنها می باشد.

فروش اینترنتی انواع ضدیخ اصل

فروش اینترنتی انواع ضدیخ اصلامروزه با گسترش علم و تکنولوژی فروش اینترنتی انواع ضد یخ اصل نیز رو به گسترش است و مشتریان همگام با تکنولوژی پیش رفته و نیز بیشتر از این روش به صورت آنلاین ضدیخ را تهیه می کنند. مشتریانی که به علت مشغله های زیاد وقت رفتن به بازار را ندارند می توانند در منزل و یا محل کار خودشان با چند کلیک راحت تر خرید کنند.

مزیت خرید اینترنتی بسیار زیاد است و با چند کلیک و در هر ساعت از شبانه روز می توان آنلاین خرید نمود و در سایت ها علاوه بر فروش خدمات گسترده ای نیز ارائه می شود و در مورد انواع برندها و نمونه های ضدیخ نیز اطلاعات کاملی درج شده و مشتری می تواند با آگاهی کامل و مقایسه قیمت ها خرید کند.

در فروشگاه ضدیخ در فضای مجازی به صورت عمده نیز این محصول ارائه می شود و بیشتر تولیدی ها و مراکز فروش معتبر دارای سایت فروش هستند و علاوه بر فروش حضوری به صورت اینترنتی نیز محصولاتشان را در معرض فروش قرار می دهند. برخی از فروشگاه های مجازی از حمل و نقل رایگان نیز برخوردار هستند و هر تعداد از این ضدیخ ها را عرضه و به آدرس مورد نظر مشتری ارسال می کنند.

عرضه مستقیم بهترین جنس ضدیخ

عرضه مستقیم بهترین جنس ضدیخعرضه مستقیم بهترین جنس ضدیخ در کشور بیشتر توسط تولید کننده صورت می گیرد و مشتری به صورت سفارشی و یا آماده آن را خریداری می کند و کسانی که به خود کارخانه دسترسی ندارند می تواند به دفاتر فروش یا نمایندگی های آن در سراسر کشور مراجعه نموده و مستقیم خرید کنند.

این مراکز جهت رفاه حال مشتریان ضدیخ را به صورت اینترنتی نیز عرضه می کنند و می توان با مراجعه به سایت یکی از این مراکز مستقیم خرید کرد. همه می دانند خرید ضدیخ از تولیدی بسیار با صرفه بوده لذا کسانی که قصد خرید و فروش عمده دارند بیشتر با مراجعه به تولیدی آن را تهیه می کنند تا صرفه جویی نموده و از هزینه های خود کم کنند و در نهایت به سود خوبی برسند.

معتبرترین عرضه کنندگان ضدیخ درجه1 حین خرید و فروش این محصول به کیفیت آن اهمیت ویژه ای می دهند و با اطلاع کامل برندهای معتبر را تهیه می کنند و مرغوب ترین ها را در دسترس مشتریان قرار می دهند و این دلیل بر وجود اعتبار آنها در بازار می باشد.

راهنمای انتخاب و خرید ضدیخ مناسب

راهنمای انتخاب و خرید ضدیخ مناسب

 • ضدیخ باید در دمای بالا رسوب نکند و از نقطه جوش بالایی برخوردار باشد.
 • تاثیرنامطلوبی روی الستیک مصرفی در سیستم نداشته باشد.
 • اثرات نامساعدی روی سیستم خنک کننده نداشته و حرارت را به خوبی انتقال دهد.
 • دارای اثر سمی کمی باشد.
 • دارای بوی نامطبوع نباشد.
 • قابلیت آتش سوزی را نداشته باشد.
 • ضریب انبساطی کمی داشته باشد.
 • در سرما از گرانروی کمی برخوردار باشد.
 • از فلزات سیستم خنک کننده از خوردگی محافظت کند.
 • اثرات نامطلوب روی رنگ خودرو نداشته باشد.
 • حین خرید باید به تاریخ تولید و انقضای آن توجه نمود و متناسب با نوع خودرو و نیاز خود خرید نمود.
 • نوع محصول باید دارای نشان استاندارد بوده و متناسب با طریق مصرف آن آن را استفاده نمود.
 • زمان مصرف ضد یخ عموما یک سال است و بعد از یک سال باید تعویض شود.
 • بیشتر ضدیخ های موجود در بازار اکثرا ۵۰، ۵۰ استفاده می شوند و ۵۰ درصد از ضد یخ و ۵۰ درصد از آب از آنها به کار می رود.

نمایندگی فروش تمامی محصولات شرکت کاسپین

نمایندگی فروش تمامی محصولات شرکت کاسپیننمایندگی فروش تمامی محصولات شرکت کاسپین را در نقاط مختلف کشور با کیفیت بالا و قیمت مناسب عرضه می کند و هدف از ایجاد آن فروش مستقیم این برند در نقاط مختلف کشور می باشد. همچنین با پشتیبانی از برند خودشان و بازاریابی آن در سراسر کشور به فروش تخصصی و گسترده این محصول می پردازند.

فروشنده ضدیخ در نمایندگی ها با ارتباطات مستقیمی که با تولیدی دارد پرفروش ترین نمونه های آن را معرفی نموده و به تولید و  فروش بالاتر آن کمک می کند و با مشاورات لازمه به مشتریان جهت انتخاب بهتر کمک می کند. همچنین با ارائه بهترین قیمت باعث جذب مشتری و کسب اعتبار در بازار شده و همین باعث سرشناس شدن آنها خواهد شد.

نمایندگی ضدیخ کاسپین باعث یکسان سازی قیمت ها است و رهبری بخشی از بازار را در دست گرفته و به تامین هر چه بهتر نیاز مشتریان می پردازد و نقش مهمی را در این عرصه ایفا می کند.

پخش کلی ضدیخ ممتاز در سراسر کشور

پخش کلی ضدیخ ممتاز در سراسر کشورپخش کلی ضدیخ ممتاز در سراسر کشور از اهمیت بالایی برخوردار است جون باعث می شود در هر منقطه ای از این کشور به این محصول و انواع برندهای آن دست یافت. همچنین توزیع کننده به دلیل تنوع سبدکالایی که دارد انواع برندهای مختلف را ارائه می دهد و پاسخگوی هر سلیقه ای نیز می باشد. 

این شرکت های پخش به وفور در بازار وجود دارند که با حضور فعال در این عرصه نبض بازار را در دست گرفته اند و با پیشی گرفتن از دیگر دقبا با توجه به نیاز هر منطقه به توزیع این محصول به صورت پراکنده و مویرگی می پردازند. 

این مرجع با بررسی و شناخت نیاز فعلی بازار و جلب اعتماد مشتریان به تامین نیاز مشتریان می پردازند. جهت خرید عمده ضدیخ در برند دلخواه خود می توان با حضور در خود شرکت پخش یا سایت فروش آنها خرید نمود‌.

صادرات انواع ضدیخ قیمت مناسب شرکت کاسپین

صادرات انواع ضدیخ قیمت مناسب شرکت کاسپینانواع ضدیخ قیمت مناسب شرکت کاسپین به دیگر کشورها انجام می شود و تجار و بازرگانانی که در این عرصه فعالیت دارند در بازارهای بین المللی به خرید و فروش این محصول می پردازند. برند کاسپین به دلیل کیفیت بالایی که دارد در بازارهای خارجی طرفداران زیادی دارد. 

صادرات ضدیخ کاسپین یکی از راهبردهای اصلی این تولیدکننده است و باعث ارزآوری برای کشور و رونق اقتصادی می باشد و جایگاه برند صادراتی را در بازارهای بین المللی حفظ می کند.  تجارت ویژه ضدیخ دارای اهمیت زیادی است و بیشتر به کشورهای همسایه بدون واسطه انجام می شود.

شرکت کاسپین علاوه بر ضدیخ انواع محصولات مختلف مختص به خودرو را نیز صادر می کند و کیفیت بالای محصولات آنها دیگر مشتریان را نیز در کشورهای مختلف به خود جلب نموده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.