لیست قیمت به روز روغن موتور ایرانول درجه یک در ایران

آیا می دانید از کدام مراجع می شود لیست قیمت روغن ایرانول درجه یک را تهیه کرد؟ این برند در ایران محصولاتش را به چه شکلی توزیع می کند و نوع مرغوب آن را چگونه می شود خریداری نمود؟ در مطلب حاضر ضمن این که به پاسخ این پرسش ها خواهیم پرداخت، موارد گوناگون دیگری را نیز ارائه می دهیم که شامل فروش روغن موتور در بازارهای ایران و جهان، اشاره به نمایندگی روغن موتور ایرانول و برندهای دیگر و سایر مسائلی از این دست می باشند. پس تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید. لیست قیمت به روز روغن موتور ایرانول درجه یک در ایران

نکات مفید در خصوص روغن موتور ایرانول

نکات مفید در خصوص روغن موتور ایرانول یکی از برندهای معتبر در عرصه تولید انواع مواد نفتی که محصولاتش به سر تا سر دنیا نیز توزیع می شود، ایرانول است. روغن موتور این شرکت بزرگ، نه تنها در ایران نام آشنا است، بلکه در سطح کشورهای منطقه نیز اسمی گیرا و در همین حال مطرح می باشد. اما این کارخانه، انواع روغن موتور را تولید می کند که شامل این ها می باشند:

 • روغن موتور گازسوز
 • روغن موتور سیکلت
 • روغن موتور ماشین سوخت بنزینی
 • روغن موتور ماشین سوخت دیزلی

از طرف دیگر، این شرکت، از مواد اولیه گوناگونی استفاده می کند تا محصولات خود را هر چه بهتر تولید کرده و در دسترس مشتریان قرار دهد. آن ها روغن موتور عمده را به همراه نوع جزئی، به اشکال مختلفی وارد بازار می نمایند. این نوع از روغنیات را می شود با مراجعه به فروشگاه روغن موتور در هر جایی از ایران که هستیم، تهیه کرد و مورد استفاده قرار داد. در هر حال، روغن موتور صادارتی را نیز این شرکت می سازد که یکی در زمره بهترین روغن موتورها در سر تا سر دنیا به شمار می رود.

روی هم رفته، یکی از محصولات شرکت ایرانول، همین روغن موتورها می باشند که کاربرد زیادی در یک خودرو دارند و به نوعی، ماشین بدون این روغن چندان دوام نمی آورد.

چگونه روغن موتور ایرانول اصل را تشخیص دهیم؟

چگونه روغن موتور ایرانول اصل را تشخیص دهیم؟روغن موتور ایرانول اصل را می توان به روش های متفاوتی تشخیص داد. آن چه مهم است، این می باشد که شما هنگام خرید، کالا را حتماً از مراجع معتبر تهیه کنید. در غیر این صورت به نکات گوناگونی باید توجه داشته باشید که شما را راهنمایی خواهد نمود تا یک روغن موتور خوب و عالی را به دست آورده و مورد استفاده قرار دهید.

در هر صورت، در بازار متأسفانه کسانی وجود دارند که نوع نامرغوب  روغن موتور ایرانی این برند را ارائه می دهند. آن با استفاده سوء از نام نیک این شرکت، سعی می کنند تا فرآورده های نه چندان مرغوب شان را به مشتریان عرضه کنند. در این جا ما به چند مورد اشاراه می کنیم که شما در این زمینه می تواند کمک کند. به این نکات توجه نمایید:

 1. اولین نکته این است که به آرم و نشان شرکت تولیدی توجه نمایید.
 2. پس از این که اطمینان خاطر در این زمینه کسب کردید، نشان استاندارد را پیدا کنید.
 3. با همه این موارد برخی حرفه ای تر از این هستند و هر دو نشان را روی بسته های حک می کنند. در این صورت نیاز است که به درب آن هم توجه داشته باشید.
 4. به بدنه بسته توجه کنید. اگر کهنه و یا رنگ و رفته بود، بهتر است که نخرید.
 5. و سایر موارد دیگر از این دست

مراکز فروش انواع روغن موتور با قیمت مناسب

مراکز فروش انواع روغن موتور با قیمت مناسبروغن موتورها هر چند برای خودروهای گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرند؛ ولی هر یک از آن ها از مواد اولیه متفاوتی ساخته شده اند. آن ها را اصولاً با استفاده از روغن پایه و موارد افزودنی متفاوتی تولید می کنند که باعث می گردد عمل کرد بهتری داشته و در هر گونه ماشینی مورد استفاده قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به مراکز فروش که در سر تا سر ایران فعال می باشند، بهترین نوع این محصول را با قیمت های مناسبی به دست آورید. برخی از عرضه کنندگان تخفیف های خوبی را در نظر می گیرند.

ولی در این جا نیز بهتر است که برای خرید یک محصول ارزان تر از حد معمول بازار، به فروشگاه های معتبر سر بزنید و در گام دوم، به نکاتی که در بالا به آن اشاره نمودیم، مراجعه کنید و به این ترتیب، می توانید یک روغن موتور مرغوب را با نرخ های کمی به دست آورده و آن را برای روانکاری ماشین تان مورد استفاده قرار دهید.

در هر حال، در بازارهای همه شهرهای کشورمان، ارائه دهندگان مختلفی را می شود پیدا کرد که در کیفیت ها و برندهای ایرانی و خارجی، انواع روغن موتورها را به فروش می گذارند. شما می توانید روغن موتور ویژه را هم از آن ها بخرید که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و باعث کارکرد بهتر موتور ماشین تان می شود.

عرضه کننده مستقیم روغن موتور ایرانول

عرضه کننده مستقیم روغن موتور ایرانولبرند معتبر ایرانول، عرضه کننده روغن موتور به شکل مستقیم نیز می باشد. این شرکت از طرق متفاوتی این کار را انجام می دهند. مثلاً از طریق واحد های فروشی که دارد اقدام به این کار می کند و در کنار این، از سوی نمایندگی های خود هم عرضه را انجام می دهد. در هر حال، کارخانه روغن موتور ایرانول، کالایش را به وسیله سایت رسمی ای که دارد نیز معرفی کرده و از همین راه نیز شرایط را طوری برای بازدید کننده فراهم آورده که نه تنها از داخلی ایران، بلکه از خارج هم خرید خود را به اشکال گوناگونی انجام دهد.

روی هم رفته، عرضه به این شکل سبب می شود تا روغن موتور بهران را مشتریان بتوانند تهیه کنند. به هر حال، کارخانه می کوشد تا محصولاتش را بدون این که واسطه ای در میان باشد، با قیمت های خوبی ارائه دهد. از جانب دیگر، مصرف کننده دیگر نگران این نیست که کالای نا مرغوب را به او بفروشند؛ زیرا که مراجع اصلی شرکت، از هر نظری روغن موتور را تضمین کرده و می فروشند. خلاصه این که، این گونه از ارائه، می توان هم سود زیادی برای مشتریان داشته باشد و هم این که شرکت نفع خوبی ببرد.

در حال حاضر، شرکت پخش روغن موتور ایرانول، در سر تا سر کشورمان، محصولاتش را به شکل کاملاً مستقیم عرضه کرده و به این طریق باعث رشد فروش کالاش شده است.

فروشگاه معتبر خرید روغن موتور با قیمت خوب

فروشگاه معتبر خرید روغن موتور با قیمت خوباز معتبر ترین فروشنده روغن موتور که در بازارهای همه مناطق کشورمان می شود آن را به راحتی پیدا کرد، می شود با قیمت خوب نیز محصولی ناب را به دست آورد.

روی هم رفته، فروشگاه هایی زیادی را می شود پیدا نمود که روغن های موتور را در برندهای ایرانی و خارجی عرضه می کنند. برترین آن ها سعی می نمایند تا محصولات برندهای معتبر را وارد بازار کرده تا به این طریق، مشتریان بیشتری جذب کرده و از جانب دیگر، سود خوبی هم ببرند.

می شود این فروشگاه های را به دو دسته حضوری و غیر حضوری تقسیم بندی کرد. به هر کدام از آن ها که مراجعه کنیم، قادر خواهیم بود، یک محصول خوب را به دست آوریم.

بررسی ویژگی کیفیتی روغن موتور ایرانول

بررسی ویژگی کیفیتی روغن موتور ایرانولروغن موتور ایرانول، بر اساس استانداردهای ویژه دنیا تولید می شود. این یکی از بارزترین ویژگی های این محصول است. از جانب دیگر، اگر بخواهیم آن را به صورت کلی مورد بررسی قرار دهیم، می شود گفت، روغن های ساخته شده توسط این برند، از گرانروی خوبی برخودار می باشند و برای طیف زیادی از ماشین ها کاربرد دارند.

از جانب دیگر، استفاده از این روغن موتور سپاهان در یک خودرو باعث می گردد تا مزیت های زیادی باشد، از جمله موارد زیر:

 • موتور ماشین از عمر طولانی ای برخوردار خواهد شد.
 • موتور خنک می شود.
 • تمیز می گردد.
 • راحت تر عمل می کند.
 • قطعاتش به مرور نمی سایند.
 • و غیره

فروش روغن موتور صادراتی به صورت عمده ای

فروش روغن موتور صادراتی به صورت عمده ایصادرات روغن موتور برندهای معروف ایرانی، به کشورهای گوناگونی به صورت عمده انجام می شود. این نوع از محصول را گرو های بازرگانی بیشتر به ممالک مختلفی از جهان صارد می کنند. آن ها به کارخانه های تولیدی بیشتر سر می زنند که فروش محصولات خود را انجام می دهند.

باید گفت، نوع صادراتی چنین محصولی از کیفیت ویژه ای برخوردار است. البته بر اساس سفارش ساخته می شوند که بیشتر شرکت سعی می کند برای حفظ نام و برندش، بهترین ها را ارائه دهد. در کنار این در نظر گرفتن استانداردهای ویژه، به قیمت محصول هم توجه ویژه ای دارند. بی گمان در بازارهای جهانی، هم کیفیت مهم است و هم این که نرخ ارزان کالاهایی از این دست. پس برای این که بتوانند فروش بهترین داشته باشند، این موضوع را نیز مد نظر می گیرند.

از جانبی، به بسته بندی کالای خود هم اهمیت می دهند. این گونه می توانند جلو متقلبان را هم بگیرند و به راحتی محصولات شان را صادر کنند.

روی هم رفته، صادرات روغن موتورهای ساخته شده در کشورمان، به کشورهای گوناگون آسیایی انجام می شود.

پخش کننده اصلی و معتبر روغن موتور ایرانول

پخش کننده اصلی و معتبر روغن موتور ایرانولشرکت ایرانول، پخش روغن موتور و سایر محصولات خود را عموماً به دو طریق انجام می دهد: اول این که به شعبی که ایجاد کرده این وظیفه را می سپارد و دوم از سایت های معتبری که در این بخش فعال هستند، کمک می گیرد؛ ار چه خودش هم سایت خوبی را راه اندازی کرده که از این راه نیز محصولاتش را عرضه می دارد.

روی هم رفته، پخش کنندگان اصلی و معتبر روغن موتور ایرانول، همین مراجعی می باشند که در این جا از آن ها نام بردیم؛ ولی در بازار هم می شود فروشندگان جزئی ای را پیدا کرد که بهترین نوع کالای این برند خوشنام را ارائه می دهند. از آن ها می شود به آسانی و با تضمین کیفی، روغن موتور ایرانول را تهیه کرد.

راه های انتخاب روغن موتور مناسب برای خودرو سبک

راه های انتخاب روغن موتور مناسب برای خودرو سبکبرای انتخاب یک روغن موتور، نیاز است که به برخی از نکات وجه داشته باشیم. موضوع اول این است، از همان برند روغنی استفاده کنیم که بار اول آن را درون مخزن ریختیم. از مخلوط کردن روغن ها در برندها و کیفیت های گوناگونی به شدت اجتناب کنیم. سعی نمایید تا بهترین برندها را انتخاب نماییم که محصولات شان نام و شهرت زیادی دارند.

در داشته باشیم که روغن های موتور ایرانی و خارجی، دیزلی و بنزینی و یا گاز سوز موتور سیکلت را با هم دیگر قاطی نکرده و یا اشتباهاً مورد استفاده قرار ندهیم. این کار سبب می شود تا آسیب های جدی ای به موتور وارد شود و سپس هزینه های گزافی را به بار آورد.

با در نظر داشت این مطالب، می توانید به راحتی یک انتخاب خوب و دقیق را برای خودرو سبک داشته باشد.

روغن موتور درجه یک با قیمت عمده و جنس عالی

روغن موتور درجه یک با قیمت عمده و جنس عالیروغن موتورها را بر اساس روغن پایه آن ارزش گذاری می کنند. جنس عالی این محصول را با قیمت عمده، می شود از طرق متفاوتی به دست آورد که یکی از آن ها اینترنت است و این که به معتبرترین آن ها مراجعه نمایید.

در هر صورت، این نوع از روغن را شرکت های تولیدی، بر اساس استانداردها و کیفیت ها، به سه دسته اصلی تقسیم بندی کرده و عرضه می دارند. آن ها عبارت می باشند از:

 1. روغن مینرال: در ایران کاربرد زیادی دارد. ارزان است و از طرفی، روغن پایه آن نفت می باشد.
 2. روغن سنتتیک: بهترین نوع روغن موتور حال حاضر به شمار می رود. روغن پایه آن محصولات نفتی نمی باشد.
 3. روغن نیمه سنتتیک: بیشتر برای ماشین های سنگین کار برد دارد و از لحاظ کیفی، میان دو گزینه قبلی است.

کارخانه برتر تولید روغن موتور ایرانول با کیفیت

کارخانه برتر تولید روغن موتور ایرانول با کیفیتروغن موتورهایی که کارخانه برتر ایرانول تولید می کند، از کیفیت بسیار مطلوبی برخوردار می باشد.

این کارخانه، محصولات خود را در بسته بندی های متفاوتی ارائه می دهد که ممکن از زیر یک لیتر تا بیش از 20 لیتر وزن داشته باشند. در هر صورت، این شرکت مشتریان خاص خود را هم دارند. آن دست از کسانی که به کیفیت بهاء می دهند، همواره بهترین ها را انتخاب کرده و بی تردید، یکی از گزینش های آنان برند ایرانول در بخش روغن موتور می باشد.

آشنایی با تمام محصولات شرکت ایرانول

آشنایی با تمام محصولات شرکت ایرانولشرکت ایرانول، محصولات مختلفی را تولید می کند که هر کدام از آن ها از متریال گوناگونی ساخته شده و کاربردهای شان هم با هم دیگر فرق دارد. مشتریان فرآورده های این شرکت در هر جایی از ایران که باشند، به راحتی قادر خواهند بود که به این محصولات دسترسی داشته باشند.

اما اگر در این جا بخواهیم با تمام محصولات شرکت ایرانول آشنایتان کنیم، می شود به این ها اشاره کرد که از شهرت جهانی برخودار می باشند و بسیار مرغوب هستند:

 • گریس ایرانول
 • روغن موتور ایرانول
 • ضد یخ ایرانول
 • ضد جوش ایرانول
 • روغن دنده ایرانول
 • روغن های دریایی ایرانول
 • روغن های صنعتی ایرانول
 • و سایر محصولات جانبی دیگر

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.