قیمت فروش عمده ای ضدیخ پروفی کار با بهترین کیفیت در کشور

با فرا رسیدن فصل سرما، بسیاری از مناطق سرد سیر، نگران یخ زدگی آب رادیاتور خودرو خود هستند که برایشان مشکلات بسیاری را به وجود می آورد. برای همین، از سیالاتی به نام ضد یخ استفاده می کنند. این نوع از محصول را شرکت های متعددی می سازند که یکی از برندهای مشهور در این حوزه، پروفی کار است. اگر می خواهید این کالا را بخرید، نیاز است که به قیمت ضدیخ پروفی کار دسترسی پیدا کنید. آن را مراجع بخصوصی به صورت عمده ای و جزئی با بهترین کیفیت در کشور ارائه می دهند.

قیمت فروش عمده ای ضدیخ پروفی کار با بهترین کیفیت در کشور

ویژگی ضدیخ پروفی کار و عملکرد آن در خودرو

ویژگی ضدیخ پروفی کار و عملکرد آن در خودروبرند پروفی کار، ضد یخ هایی را که تولید می کند، از مواد اولیه متفاوتی می سازد. برخی از محصولات آن هم ضد یخ و هم ضد جوش می باشند. برای این که این سیال در خودروی شما عمل کرد خوبی داشته باشد، باید یک ضدیخ بهران را تهیه کنید که طبق استانداردهای جهانی ساخته شده باشد و مزیت های گوناگونی را نیز داشته باشد.

این نوع از محصول را شرکت تولیدی، برای استفاده در رادیاتورها می سازند. به کارگیری از آن سبب می شود تا حتی می توان تا دمای های بسیار پایین مثلاً 40 درجه زیر صفر هم به راحتی رانندگی کرد و نگران یخ زدگی آب رادیاتور نبود. ضدیخ درجه یک این شرکت ویژگی های دیگری هم دارد که به برخی از آن ها اشاره به جزء کار برد اصلی که همانا جلوگیری از یخ زدن است، اشاره می کنیم:

 • قطعات را در برابر زنگ زدگی حفظ می کند و مانع این کار می گردد.
 • در انواع رادیاتورهای و سیستم های خنک کننده موتور کاربرد دارد.
 • می شود در رادیاتور های آهنی و آلومینیومی بدون این که دغدغه آسیب زدن به آن ها را داشت، استفاده کرد.
 • برای همه خودروهایی که سوخت شان بنزین و گازوئیل است، کاربرد دارد و از طرف دیگر برای ماشین های سبک و سنگین مناسب می باشد.
 • بیشتر بخوانید: روغن حرارتی

صادرات انواع محصولات پروفی کار درجه یک

صادرات انواع محصولات پروفی کار درجه یکشرکت تولید کننده پروفی کار که تحت لیسانس کشور آلمان در کشورمان فعالیت می کند، محصولات گوناگونی را می سازد که همه به نوعی سیالات مورد استفاده در ماشین آلات به شمار می روند. این کارخانه عظیم، با استفاده از بهترین مواد اولیه، کالاهایی درجه یک و مرغوب را تولید کرده و آن را نه تنها در داخل کشور، بلکه به بیرون از ایران هم صادر می کند. کشورهای گوناگونی هستند که خریدار پر و پا قرص انواع محصولات پروفی کار می باشند. دلیل این مسئله کیفیت بالا و هم چنین نرخ مناسب آن می باشد.

از جانب دیگر، کشورهایی که صادرات به آن ها انجام می شود، گوناگون هستند و در شرایط کنونی بیشتر ممالک همجوار، بازارهای اصلی کلیه محصولات این برند می باشند. روی هم رفته، همه تلاش مسوولان این شرکت بر آن است تا بتوانند به معرفی بهتر برند خود توسل جویند و در همین حال فروش تولیدات شان را بالا ببرند.

سایت خرید و فروش ضدیخ جنس خوب

سایت خرید و فروش ضدیخ جنس خوبروش های متفاوتی را می شود در پیش گرفت تا یک ضدیخ جنس خوب را به دست آورد. ما در این جا برای تان توصیه می کنیم که به سایت های اینترنتی نیز مراجعه کنید. در این سایت ها، فروشگاه های آنلاین زیادی را مشاهده خواهید کرد که در کار عرضه ارزانترین ضدیخ پروفی می باشند. آن ها ضدیخ قیمت مناسب را در هر جایی از کشور که باشید، برای تان ارائه می دهند و در اسرع وقت نیز به دست تان می رسانند تا شما بتوانید از آن استفاده کرده و دیگر نگران یخ زدن آب روان در ماشین تان و موتور خودروی خود نباشید.

از جانب دیگر حتی می شود خرید مستقیم ضدیخ را هم از کارخانه از این طریق انجام داد. فروشگاه های اینترنتی در حال حاضر، یک مرجع فروش ضدیخ مطمئن هستند؛ البته شرط اساسی آن این است که حتماً به سایت های معتبر سر بزنید که شمارشان در کشورمان کم نیست و به راحتی و با یک جستجوی ساده، قابل دسترس می باشند.

در هر حال اگر به دنبال ضدیخ ارزان، با کیفیت و در همین حال رسیدن سریع آن به نشانی ای که داده اید هستید، خوب است سری به بهترین عرضه کنندگان آنلاین بزنید. آن ها به نحوی کار واحد فروش ضدیخ کارخانه های بزرگ را هم انجام می دهند. از طرفی، تجارت ویژه ضدیخ نیز امروزه بیشتر از این طریق انجام می شود که سود بالایی هم دارد.

تولید کنندگان اصلی ضدیخ پروفی کار

تولید کنندگان اصلی ضدیخ پروفی کارپروفی کار، یکی از برندهای مختلفی می باشد که محصولات آن از سوی شرکت تولیدی روغن های روانساز دماوند، به بازار عرضه می شود. این شرکت، با استفاده از بهترین مواد اولیه و همچنین رعایت استانداردهای گوناگون، اقدام به ساخت روان سازهای متفاوتی می زند که یکی از آن ها ضدیخ می باشد. در معرفی این تولیدی بزرگ آمده است که آن ها برای بهینه سازی مصرف مواد و انرژی، ارتقای سطح سلامت، پیشگیری از آلودگی های محیط زیستی و سایر موارد دیگر همه مقررات و قوانین را در نظر می گیرند.

در هر صورت، می شود برای تهیه و به دست آوردن محصولات این شرکت سهامی خاص بزرگ، راه های گوناگونی را در پیش گرفت. این شرکت انواع ضدیخ را نیز تولید می کند که از روغن موتور carpie گوناگونی مانند دیگر سیالات ساخته می شود. در حال حاضر، برای تولید این نوع از خنک کننده بیشتر از مونو اتیلن گلیکول کار می گیرند که بهترین نوع ماده پایه به شمار می رود باعث می گردد تا ضد یخ ها، بهتر عمل کنند. آن را پس از یک سری از فرآینده می سازند و سپس در بسته بندی های متفاوتی عرضه می دارند.

روی هم رفته، می شود با مراجعه به نمایندگی ضدیخ پروفی کار، بهترین نوع این کالا را به دست آورد و آن را حتی به صورت تضمین شده تهیه کرد و مورد استفاده قرار داد.

مشخصات ضد یخ پروفی کار اصل برای ماشین

مشخصات ضد یخ پروفی کار اصل برای ماشین در بالا به چند نمونه از ویژگی های ضد یخ پروفی کار اشاره کردیم. این نوع از محصول را همان گونه که گفتیم، برای هر نوع ماشینی می شود به کار برد. کارخانه ضدیخ، محصولاتش را به همان گونه که گفتیم، از مواد اولیه مرغوب می سازد و همین امر، سبب می گردد تا یک محصول به دست آمده، یک سری از مشخصات پیدا کند.

در هر صورت، محصولات این برند، ویژگی ضدیخ کاسپین مرغوب را دارد. شما برای این که بتوانید آن را تهیه کنید، بهتر است که به فروشگاه های معتبر سر بزنید و در همین حال، آن را از عرضه کنندگان مستقیم شرکت به دست آورید. با همه این ها، موارد زیر، از جمله ویژگی های اصلی یک ضد یخ خوب است که تولیدات پروفی کار آن را دارا می باشد:

 • این که توانایی بالا بردن نقطه انجماد را درمای بسیار پایین داشته باشد.
 • از پایداری بالایی نیز در عملکرد خود برخوردار باشد.
 • از پوسیدگی پلاستیک های خنک کننده جلوگیری کند.
 • مانع از هر گونه ایجاد رسوبات مایع در رادیاتور گردد.

قیمت روز انواع ضدیخ با برند پروفی کار

قیمت روز انواع ضدیخ با برند پروفی کاراگر می خواهید که تازه ترین قیمت روز انواع ضدیخ برند پروفی کار را به دست آورید، راه های گوناگونی را می توانید در پیش بگیرید. برای مثال، به بازارهای مختلفی سر بزنید که در آن انواع محصولاتی از این دست ارائه می گردد. یا این که به نمایندگی های ویژه شرکت که فروشنده اصلی ضدیخ می باشند، مراجعه کنید. این گونه هم بهترین ضدیخ را می توانید بخرید و هم این که نرخ های تک تک آن ها را تهیه کنید. روی هم رفته، شرکت پخش ضدیخ که در واقع تولید کننده است، تعیین کننده اصلی قیمت محصولات می باشد.

این کار نیز بر اساس یک سری از شاخصه ها صورت می گیرد که می شود از کیفیت محصول گفت و این که بسته بندی های آن نیز حاوی مقدار مشخصی از ضد یخ می باشند. این ها یکی از نکات اساسی ای می باشند که در ارزش گذاری محصولاتی از این دست، در نظر می گیرند.

فروشگاه خرید و فروش ضدیخ درجه یک

فروشگاه خرید و فروش ضدیخ درجه یکبا جستجوی مختصری در بازار، به آسانی می توانید فروشگاه هایی را پیدا کنید که در کار خرید و فروش ضدیخ درجه یک می باشند. آن ها در شهرهای متفاوتی فعالیت می کنند و در همین حال، محصولات خود را با شرایط خاص و در همین حال ویژگی های منحصر به فردی که دارد، عرضه می نمایند.

این فروشگاه ها کالاهایی از این دست را همچنین به شکل تضمین شده در دسترس مشتریان خود قرار می دهند. روی هم رفته، فروشندگانی که در این حوزه فعال می باشند، سابقه ای طولانی دارند و سعی می نمایند تا با ارائه بهترین برندها که سازنده نوع اصل ضدیخ هستند، مشتریان شان را راضی نگه دارند.

از طرفی، می شود با اندکی پرس و جو در بازار، به راحتی روغن موتور ایرانی را یافت و برای خرید مطمئن، به این مراجع فروش، سر زد.

ارزان ترین قیمت ضدیخ در کشور

ارزان ترین قیمت ضدیخ در کشوربرای این که بخواهید ارزان ترین قیمت ضدیخ در کشور را پیدا نمایید، خوب است که در گام نخست لیستی کامل از انواع این خنک کننده خودرو را تهیه کنید. پس از آن، تک تک نرخ ها را تهیه کرده و با مقایسه شان، به نوع ارزان محصول دست یابید.

البته این کار را می شود از طریق راحت و ساده تر هم انجام داد؛ یعنی این که سری به فروشگاه های آنلاین بزنید. در این فروشگاه ها هر گونه کالایی را که خواسته باشید و مرتبط با ماشین باشد، به دست آورده می توانید. شما با مراجعه به مرورگرها و نوشتن عبارت مورد نظر خود، بسیار زود به خواسته تان می رسید.

در کل، راه های متفاوتی را می شود یافت تا بتوان ارزان ترین قیمت ضدیخ را به دست آورد.

آشنایی با محصولات برند پروفی کار خودرو

آشنایی با محصولات برند پروفی کار خودروبرند پروفی کار، محصولات مختلفی را برای خودرو می سازد که شامل موارد زیر می باشند و هر کدام از آن ها کاربردهای مشخصی در ماشین ها دارند:

 • ضد یخ در انواع مختلف
 • ضد جوش
 • مکمل های سوخت
 • روغن موتور
 • روغن دنده

این برند همچنین ضدیخ صادراتی و سایر محصولات دیگر را با مرغوب ترین ویژگی ها ساخته در دستری مشتریان خارجی خود قرار می دهد. می توان با مراجعه به نمایندگی ها و یا سایت های ویژه ای که دارد، همه این کالاها را به دست آورد.

شرکت تولیدی ضدیخ با قیمت عمده

شرکت تولیدی ضدیخ با قیمت عمدهضد یخ را شرکت های تولیدی متفاوتی در ایران می سازند و وارد چرخه داد و ستد می نمایند. از آن ها می شود خرید عمده ضدیخ را به گونه مستقیم انجام داد. در هر حال، این شرکت ها روغن موتور بنزینی را به صورت کلی فروخته و به قیمت عمده نیز عرضه می دهند.

روی هم رفته، این شرکت ها برای توزیع محصولات شان از راه های گوناگونی وارد عمل می شوند. آن ها همان طور که اشاره کردیم، شعب متفاوتی را ایجاد می کنند و در همین حال فروش آنلاین را در پیش می گیرند. به این صورت محصولات جدید شان را معرفی و عرضه می کنند.

شما نیز می توانید برای یک خرید مقرون به صرفه، به این شرکت ها سر بزنید که در همه جای ایران قابل دسترس می باشند و به توزیع و پخش محصولات شان می پردازند. آن ها در کیفیت های متفاوتی، عرضه ضدیخ را انجام می دهند.

عرضه کننده انواع ضدیخ برای خودرو سنگین

عرضه کننده انواع ضدیخ برای خودرو سنگینکارخانه ها، ضد یخ های مخصوص خودرو سنگین و فوق سنگین را هم تولید می کنند. آن ها در انواع متفاوتی این کار را انجام می دهند و عرضه کننده اصلی محصولات شان در بازار می باشند. باید در خصوص ساخت این سیال گفت که از دو مواد پایه ساخته می شوند که ساختارشان با هم دیگر فرق دارد. آن ها عبارتند از:

 1. ضدیخ هایی ساخته شده با مواد پایه معدنی که مصرف زیادی دارد و بیشتر در بازار نیز ما به این نوع از محصول مواجه هستیم.
 2. ضد یخ های ساخته شده با مواد پایه آلی که با نوع مواد افزودنی قابل استفاده می شوند. آن ها طول عمر طولانی تری هم دارند.

با در نظر داشت این موارد، می توانید به مراجع مختلفی جهت تهیه ضدیخ خوب، سر بزنید.

تاثیر ویژه ضد یخ و استفاده از آن در زمستان

تاثیر ویژه ضد یخ و استفاده از آن در زمستانکاربرد اصلی ضدیخ ها در فصل سرما به ویژه زمستان می باشد. این نوع از روان کننده را بایستی در مناطقی که سردسیر می باشند، همواره مورد استفاده قرار داد تا خودروی مان با مشکلات عدیده ای مواجه نشود.

روی هم رفته، تاثیر ویژه استفاده از ضد یخ روی خودروها می گذارد و از یخ زدن آبی که در رادیاتور و به همان درجه در موتور جریان پیدا می کند، به درجه فیریز نرسد که این کار باعث می شود دیگر ماشین روشن نشده و در همین حال احتمال آسیب رسیدن به موتور خودرو هم بسیار وجود دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.