قیمت عمده روغن موتور ارزان | بزرگترین عمده فروش روغن موتور

بسیاری از خریداران روغن موتور معمولا به دنبال خرید عمده این محصول می باشند و آن را از عمده فروش روغن موتور تهیه می نمایند. قیمت عمده روغن موتور ارزان تر تمام می شود چرا که در خرید عمده معمولا از سوی فروشنده تخفیفاتی به مشتریان ارائه می گردد به همین جهت مشتریان برای به دست آوردن سود بیشتر به سمت این نوع خرید جذب می گردند. خرید عمده روغن موتور به صورت اینترنتی نیز مناسب افرادی هستند که می خواهند خرید عمده ارزان تری داشته باشند به همین جهت به سایت بزرگترین عمده فروش روغن موتور مراجعه می نمایند و به خرید عمده بهترین روغن موتور می پردازند.

قیمت عمده روغن موتور ارزان | بزرگترین عمده فروش روغن موتور

شرکت های تولیدی ایرانی روغن موتور

شرکت های تولیدی ایرانی روغن موتوربا توجه به بالا رفتن نرخ ارز و گران شدن خودروها، استفاده از روغن موتور خوب و با کیفیت بسیار مورد توجه قرار گرفته است چرا که موجب عمر مفید خوردو خواهد شد.

در حقیقت روغن موتور در خودرو  وظایف زیر را انجام می دهد:

 •  روانکاری
 •  کاهش سایش قطعات موتور
 •  شست و شوی داخل موتور
 •  تمیز نگهداشتن قطعات داخل موتور
 •  جلوگیری از تجزیه روغن و رسوبات بین قطعات
 •  آب بندی کامل بین سیلندر و پیستون
 •  خنک نمودن قطعات داخلی موتور
 •  کارکرد بهینه قطعات
 •  متحرک موتور در دماهای مختلف
 •  محافظت قطعات موتور در مقابل خوردگی و ضربه گیری
 •  و …

با توجه به این که کشور ایران از منابع بزرگ و قوی نفت و گاز در کشور بهره می برند، به همین جهت شرکت های تولیدی ایرانی روغن موتور به عرضه انواع روغن موتور درجه یک و اصل می پردازند تا از رقابت موجود در بین تولیدکنندگان ایرانی و خارجی روغن موتور عقب نمانند و از آنها پیشی بگیرند.

بزرگترین عمده فروشی روغن موتور در ایران

بزرگترین عمده فروشی روغن موتور در ایرانبزرگترین عمده فروشی روغن موتور در ایران در بسیاری از شهرهای بزرگ و کوچک دارای نمایندگی پخش می باشد تا مشتریان بتوانند با مراجعه به این نمایندگی ها به خرید روغن موتو در حجم بزرگ و کوچک بپردازند.
بیشتر بخوانید: روغن موتور بنزینی

در بسیاری شهرهای بزرگ به علت این که این شهرها دارای ترمینال ها، باربری، کارخانجات و … هستند و از آن ها به عنوان منطقه گردشگری و صنعتی یاد می شود.
بنابراین برای عملکرد بالایی موتور ماشین آلات و تجهیزات مکانیکی شان از روغن موتور استفاده می گردد و بدین صورت مصرف روغن موتور در این شهرها بسیار بالا می باشد.

بدین جهت خریداران با تهیه انواع روغن موتور مناسب و مرغوب به صورت عمده می توانند از تخفیفات فروشندگان استفاده کرده و به سود قابل توجهی دست یابند.

معمولا خرید  روغن موتور به صورت عمده به شیوه های سنتی و اینترنتی انجام می شود که خرید اینترنتی با توجه به حذف واسطه فروش بین تولید کننده و خریدار باز هم ارزان تر است و سود قابل ملاحظه ای را برای خریدار به دنبال دارد.

عرضه انواع روغن موتور دیزلی و بنزینی

عرضه انواع روغن موتور دیزلی و بنزینیبا توجه به گسترش علم و تکنولوژی شرکت های مختلف با استفاده از دانش روز و تجهیزات مدرن به عرضه انواع روغن موتور خودرو همچون روغن موتور دیزلی و بنزینی و  انواع روغن موتور هیدرولیک پرداخته اند.

به همین جهت به هنگام خرید این روغن موتور باید دقت لازم را کرد تا روغن موتوری خریداری نمود که دارای استانداردهای لازم یک روغن موتور مناسب باشد و توسط برندهای معتبر تولید گردیده شود.

روغن موتور باید متناسب با نوع موتور خودرو تهیه گردد و از خرید روغن های متفاوت به شدت پرهیز شود چرا که موجب خسارت زیادی به قطعات و تجهیزات داخلی خودرو خواهد شد.

عرضه انواع روغن موتور دیزلی و بنزینی توسط تولید کننده روغن موتور ایرانی و خارجی انجام می گردد که معمولا به صورت حضوری و غیر حضوری می باشد.
روغن موتورها با قیمتی گران وارد بازار می شوند پس اگر می خواهید از کیفیت بالا و قیمتی مناسب بهره ببرد بهترین شیوه خرید اینترنتی انواع روغن موتور می باشد.

فروش اینترنتی انواع روغن موتور اصل

فروش اینترنتی انواع روغن موتور اصلروغن موتور از جمله مایعاتی است که نقش روان کنندگی را در موتور خودرو بر عهده دارد و با مخلوطی از روغن های پایه و ادتیو ساخته می شود.
به همین جهت عملکرد و کارآیی موتور خودرو  را در دماهای مختلف حفظ خواهند کرد و موجب کاهش اصطکاک و سایش قطعات خودرو می گردد.
تولید کنندگان روغن موتور برای روان کردن از مواد شیمیایی دیگری نیز به عنوان مکمل استفاده می کنند.

اما بکارگیری مکمل ها ممکن است در درازمدت اثرات سوء بر موتور خودرو خواهد گذاشت بنابراین بهتر است از روغن موتور اصل برای روان کاری موتور خودرو استفاده گردد.
معمولا  روغن پایه موتور اصل را می تواند به صورت حضوری و اینترنتی و از سایت های آنلاین تهیه نمود.

فروش اینترنتی انواع روغن موتور اصل برای خریدار دارای مزایای زیادی است که از جمله آنها می توان گفت:

 • تنوع محصولات
 • صرفه جویی در زمان خرید
 • صرفه جویی در هزینه ها
 • قیمتی ارزان
 • تحویل آسان
 • و …

پس خرید اینترنتی روغن موتور بهترین راه تهیه این نوع محصول است چرا که با تنوع محصولات برندهای مختلف آشنا شده و بر اساس بودجه خود و کیفیت محصول آن را خریداری می کنید.

خرید بهترین روغن موتور های ایرانی

خرید بهترین روغن موتور های ایرانیکارخانه روغن موتور در ایران با استفاده از مواد سازنده درجه یک و باکیفیت و با به کارگیری نیروهای مجرب و کارآزموده و تجهیزات به روز به تولید روغن موتور درجه یک می پردازد.

بنابراین روغن موتور عرضه شده توسط این کارخانجات دارای استاندارد لازم می باشد و حتی از نظر کیفی نیز با محصولات تولید شده خارجی یکسان است.

بنابراین برای خرید بهترین روغن موتورهای ایرانی می توان به صورت زیر اقدام نمود:

 • مراجعه حضوری و مستقیم به کارخانجات تولید روغن موتور
 • مراجعه حضوری به نمایندگی های پخش کننده انواع روغن موتور در سراسر کشو
 • مراجعه غیرحضوری به فروشگاه های اینترنتی
 • مراجعه غیرحضوری به سایت های اینترنتی فروش روغن موتور

قیمت عمده انواع روغن موتور در بازار

قیمت عمده انواع روغن موتور در بازاربرندهای ایرانی و خارجی زیادی به عرضه روغن موتور در کشور می پردازند که از جمله برندهای معروف و معتبر می توان به برند روغن موتور بهران و برند روغن موتور ایرانول اشاره کرد.

این برندهای تولید کننده معمولا به صورت عمده محصولات تولیدی خود را در اختیار مشتریان قرار می دهند اما نمایندگی های پخش کننده آن ها به عرضه خرده فروشی محصولات تولید شده این برندهای مطرح می پردازند.

قیمت عمده انواع روغن موتور در بازار معمولا با توجه به مؤلفه های مختلف مشخص می گردد که به قرار زیر می باشند:

 • فروش عمده و خرده
 • کیفیت مواد اولیه سازنده انواع روغن موتور
 • نوع خرید روغن موتور
 • نوع برند سازنده
 • نرخ ارز
 • شهر ارائه روغن موتور
 • و …

خریدار انواع روغن موتور ارزان

خریدار انواع روغن موتور ارزانبرای خرید انواع روغن موتور همچون انواع روغن هیدرولیک و بنزینی و دیزلی می توان به نمایندگی های عرضه کننده این محصولات مراجعه نمود و به طور مستقیم انواع روغن موتور را تهیه کرد.
بیشتر بخوانید: روغن موتور سپاهان

اما از آنجایی که انواع روغن موتور با واسطه به دست این نمایندگی ها می رسد معمولا قیمت بالاتری دارند.
خریدار انواع روغن موتور ارزان قیمت با مراجعه غیر حضوری به وب سایت های فروش انواع روغن موتور با قیمت مناسب محصولات با کیفیت را به سادگی تهیه می نماید.

قیمت ارزان این محصولات از آن جهت می باشد که به طور مستقیم خریداران از تولیدکنندگان روغن موتور را تهیه می کنند و واسطه فروش حذف می گردد.
همچنین اگر در حجم بالا نیز آن را تهیه نماید، منجر به تخفیفاتی از سوی تولید کننده می گردد و در نتیجه با قیمتی ارزان تر به دست آنها می رسد.

سفارش اینترنتی انواع روغن موتور

سفارش اینترنتی انواع روغن موتورسفارش اینترنتی انواع روغن موتور با چند کلیک از طریق وب سایت های فروش آنلاین روغن موتور امکان پذیر است.

بنابراین برای کسانی که زمان و هزینه کالای خریداری شده برای آنها مهم می باشد بهترین راه مراجعه به سایت های اینترنتی است تا با خرید انواع مختلف روغن موتور همچون انواع روغن هیدولیک و … در کمترین زمان ممکن و قیمتی مناسب در بازار فروش شناخته شوند.

برندهای ایرانی و خارجی تولید روغن موتور ماشین تمام تلاش خود را نموده اند تا بتوانند محصولات باکیفیت و ارزان قیمت به بازار عرضه کنند و در بازار فروش روغن موتور جایگاه ویژه ای در بین مشتریان به دست آورند.

اگر در اینترنت سرچ کنید بسیاری از این برندها را مشاهده می کنید که به عرضه محصولات خود به صورت عمده یا به صورت بسته بندی شده با طرح ها و شکل های جذاب در سایت های فروش خود می پردازند.

بنابراین خریداران می توانند برای اطلاع از قیمت روز انواع روغن موتور همچون قیمت روغن هیدرولیک، قیمت روغن موتور دیزلی و بنزینی به این سایت ها مراجعه نمایند و با آگاهی کامل انواع روغن موتور را تهیه کنند.

ارسال روغن موتور به سراسر کشور

ارسال روغن موتور به سراسر کشورروغن موتور از جمله ضروریات موتور خودرو می باشد و همان طور که انسان برای تدوام حیاتش نیاز به خون دارد روغن موتور اصل نیز برای عملکرد بالای خود و افزایش عمر خودرو بسیار ضروری است.

روغن موتورها امروزه و با پیشرفت تکنولوژی به صورت های مختلفی تولید می شوند و برندهای گسترده ای نیز به عرضه آنها در بازار می پردازند.

اما بهتر است به هنگام خرید انواع روغن موتور سعی شود از برندهای معتبر آن را خریداری کرد چرا که این برندهای امتحان خود را با استفاده گسترده مشتریان پس داده اند و محصولاتشان تضمین شده می باشد.

این برندها علاوه بر داشتن نمایندگی های مختلف در سطح شهرهای گوناگون دارای سایت های فروش اینترنتی نیز می باشند.
بنابراین می توان به نمایندگی ها این برندها مراجعه کرد و از نزدیک روغن موتور عرضه کننده آن ها را مشاهده و آن را خریداری کرد یا به سایت های فروش آن به صورت غیر حضوری مراجعه نمود.

خرید غیرحضوری از سایت های فروش با توجه به حذف واسطه ها برای مشتریان ارزان تر تمام می گردد.

همچنین سایت های توزیع این محصولات با ارسال روغن موتور اصل به سراسر کشور موجب شده اند تا دست مشتریان بازتر شود تا  از هر نقطه ای از کشور هستند انواع روغن موتور را به صورت عمده و خرده از این سایت های فروش با کیفیت بالا و قیمتی مناسب خریداری نمایند.

صادرات بهترین روغن موتور های ایرانی

صادرات بهترین روغن موتور های ایرانیروغن موتورهای ایرانی معمولا دارایکیفیت بالای می باشند و مطابق با استانداردهای لازم ساخته می شوند که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • شاخص گرانروی SAE که همان غلظت روغن موتور است.
 • شاخص API که همان کیفیت روغن موتور را نمایش می دهد.
 • پایه روغن که ممکن است معدنی، نیمه سنتتیک یا سنتتیک باشد.

انتخاب روغن موتور مناسب عمر موتور خودرو را افزایش می دهد و دقت در تعویض به موقع آن موجب عملکرد بالایی قطعات خودرو خواهد شد.

بنابراین صادرات بهترین روغن موتورهای ایرانی از جمله روغن های برندهای معروفی همچون بهران، ایرانول و … هر ساله در حجم بالایی انجام می شود.
این روغن ها دارای همه ویژگی های استاندارد یک روغن مناسب می باشند و طرفداران زیادی در بازار خارجی یافته اند.

راهنمای انتخاب و خرید روغن موتور

راهنمای انتخاب و خرید روغن موتوربرای خرید روغن موتور می توان به نمایندگی های معتبر در سطح شهرهای مختلف مراجعه کرد و با کارشناسان مشورت نمود تا در انتخاب روغن موتور مناسب به شما یاری نمایند.
همچنین راه آسانتر برای راهنمای و خرید روغن موتور از برندهای معتبر مراجعه به وب سایت های عرضه کننده محصولات این برندهای می باشند.
با مراجعه به این سایت های فروش می توانید از قسمت پشتیبان سایت با کارشناسان و مهندسان متخصص به صورت آنلاین یا تماس تلفنی مشورت لازم را بگیرد.

معمولا این سایتها دارای پشتیبانی 24 ساعته می باشند تا هر زمان که خریداران برای مشاوره اقدام نمایند به آنها خدمت رسانی کنند.
با توجه به گستردگی انواع روغن موتور و برندهای سازنده مشورت با کارشناسان این سایت ها موجب سهولت در انتخاب خریداران می شود.
خرید انواع روغن موتور از سایت های آنلاین دارای مزیت های می باشد که علاوه بر پشتیبانی آنلاین، خدمات پس از فروش نیز است که موجب رضایت مشتریان را فراهم نموده است.

خرید مستقیم روغن موتور از تولید کننده

خرید مستقیم روغن موتور از تولید کنندهاز آنجایی که خودروهای مختلف هر ساله تولید و روانه بازارهای داخلی و خارجی می گردد بنابراین روغن موتورهای زیادی نیز هرساله با کیفیت های مختلف و برندهای سازنده گوناگون روانه بازار می شوند.

بسیاری از مشتریان به خرید مستقیم روغن موتور از تولید کننده می پردازند تا خیالشان از بابت روغن موتور خودروی آنها راحت تر شود.

آنها با مراجعه به کارخانجات تولیدی به خرید انواع روغن موتور  می پردازند اما با توجه به این که کارخانجات تولید کننده معمولا فروش خرده در کارخانه انجام نمی دهند.
مشتریان باید دارای بودجه کافی باشند تا به خرید عمده انواع روغن موتور بپردازند.

نبود نقدگی لازم و در دسترس نبودن کارخانجات و مشکلاتی همچون دوری مسافت، نیاز نداشتن روغن موتوردر حجم بالا و … باعث شده است تا مشتریان به سایت های فروش کارخانجات تولیدی مراجعه نمایند.

بنابراین خرید از سایت های فروش برای مشتریان بسیار راحت تر است چرا که به طور مستقیم روغن موتور را از تولید کننده خریداری می نمایند.

همچنین بدون هیچ هزینه جانبی انواع روغن موتور را بدست می آورند و قیمت روغن ماشینشان ارزان تر از بازار برایشان تمام می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.