قیمت روغن موتور بهران | عرضه انواع روغن موتور ایرانی

قیمت روغن موتور بهران در بازار با توجه به کیفیت آن سنجیده می شود، روغن موتور ایرانی توسط نمایندگی های فروش کارخانه های تولید کننده روغن موتور در سراسر کشور برای فروش و عرضه روانه بازار می شود. قیمت روغن موتور بهران به عنوان یک روغن موتور مناسب باکیفیت برای انواع موتورهای خودرو بسته به درجه کیفی آن که برای هر خودرو متفاوت است متفاوت خریداری می شود، قیمت روغن موتور بهران بسته به اینکه در ظرف های چند کیلویی عرضه می شود با هم فرق دارد.

قیمت روغن موتور بهران | عرضه انواع روغن موتور ایرانی

تولید انواع روغن موتور در ایران

تولید انواع روغن موتور در ایرانتولید روغن موتور در انواع مختلف در ایران با فاکتورهای ایزو و بهداشت تولید می شود، عرضه روغن موتور در کارخانه های تولید روغن موتور به صورت عمده است و وقتی وارد بازار شود به صورت خرده به فروش عوام مردم می رسد.

روغن موتور از ترکیب روغن پایه و افزودنی ها تشکیل شده است که روغن پایه که بیس اصلی برای تولید روغن موتور می باشد دارای انواع مختلف می باشد که به طور خلاصه آن را به پنج گروه اصلی تقسیم می کنیم.

ترکیب پایه روغن موتور به صورت زیر لیست وار می باشد.

 • روغن های پایه معدنی که به آن مینرال هم گفته می شود.
 • روغن های پایه سنتیک که یک نوع روغن مصنوعی محسوب می شوند.
 • روغن های پایه نیمه سنتیک که ترکیبی با نسبت های مختلف از روغن های معدنی و روغن های سنتیک هستند.
 • روغن های پایه گروه 3 که به روغن های نسل جدید معروف هستند و از بهینه سازی روغن پایه معدنی به دست می آیند.
 • روغن های پایه تصفیه
 • بیشتر بخوانید: روغن کمپرسور

بزرگترین تولیدکننده های ایرانی روغن موتور

بزرگترین تولیدکننده های ایرانی روغن موتورایران یکی از بزرگترین تولید کننده های روغن موتور ایرانی در جهان شناخته می شود که محصول خود را با کیفیت و قیمت مناسب توسط نمایندگی روغن موتور و فروشگاه روغن موتور به فروش می رسانند.

ایران به عنوان یک کشور قدرتمند در زمینه ساخت روغن موتور شناخته می شود که دارای کارخانه های مختلف روغن موتور می باشد و هر کدام از این کارخانه ها تحت عنوان یک برند مشهور در بازار فعالیت دارند.

کارخانه های مهمی که در زمینه فروش روغن موتور و عرضه بهترین برندهای روغن موتور در کشور فعالیت دارند به طور خلاصه به شرح زیر هستند.

 • روغن موتور اسپیدی
 • روغن موتور لومیک
 • روغن موتور بهران
 • روغن موتور پارس
 • روغن موتور مانا
 • روغن موتور هیوندای
 • بیشتر بخوانید: روغن حرارتی

مشخصات انواع محصولات روغن موتور بهران

مشخصات انواع محصولات روغن موتور بهرانروغن موتور بهران یکی از انواع روغن موتور خوب در هنگام خرید روغن موتور است که نام آن و مشخصات محصولات آن برای اکثر کاربران شناخته شده می باشد و به عنوان یک روغن موتور صنعتی پر کاربرد در بازار فروش خوبی را دارد.

روغن موتور بهران یک روغن موتور اصل ایرانی با مشخصات و ویژگی های منحصر به فرد زیر در بین خریداران شهرت دارد.

 • روغن موتور بهران در بسته بندی های مناسب بسته بندی می شود مطابق با ویژگی های مصرف آن در بازار
 • روغن موتور بهران دارای کاتالوگ مصرف بر روی قوطی می باشد.
 • روغن موتور بهران دارای تاریخ مصرف و استاندارهای لازم یک روغن موتور خوب است.
 • قیمت درج شده بر روی قوطی روغن موتور بهران همان قیمتی است که در بازار عرضه می شود.
 • کیفیت آن مناسب است.

آشنایی با بهترین برندهای روغن موتور

آشنایی با بهترین برندهای روغن موتورروغن موتور یکی از مواد اصلی برای موتور خودرو است و بنابراین اهمیت آن زیاد می باشد و برای آشنایی با بهترین برندهای روغن موتور می توان به اتحادیه های صنفی روغن موتور مراجعه نمود و با بهترین نوع روغن موتور آشنا شد.

روغن موتور بهران و روغن موتور اسپیدی دو تا بهترین برندهای تولید کننده روغن موتور است که دارای کیفیت خوبی می باشد و برای انواع خودرو استفاده می شود.

بهران و اسپیدی دو تا کارخانه تولید کننده روغن موتور هستند که در تولید محصولات خود روغن موتور پراید و روغن موتور سیکلت را در صف تولید قرار می دهد و روانه بازار می کند.

شرکت های تولید کننده روغن مورد نیاز وسایل نقلیه عموما سه نوع روغن را تولید می کنند که روغن موتور، روغن گیربکس، روغن ترمز سه نمونه کلی از تولیدات این شرکت ها هستند که بسته به نیاز خود می توانیم هر کدام را تهیه نمود.

روغن ترمز نیز یکی از روغن های پرمصرف مورد نیاز برای وسایل نقلیه به حساب می آید که زمان مناسبی برای تعویض دارد و اگر به موقع تعویض نشود به لنت های ترمز اسب می رساند و می تواند در هنگام رانندگی منجر به بروز حادثه برای صاحب ماشین و اطرافیان می شود.

لیست قیمت انواع روغن موتور در بازار

لیست قیمت انواع روغن موتور در بازارروغن موتور در انواع مختلف توسط کارخانه های تولیدی، تولید می شود و در بازار با لیست های قیمت مختلف به فروش می رسد و در اختیار روغن فروشی ها قرار می گیرد تا برای فروش جز در اختیار عموم مردم قرار گیرد.

روغن های پایه به تنهایی توانایی محافظت از قطعات موتور و انجام عملیات در موتور را ندارند و اگر فرض کنیم که روغن موتور فقط روغن موتور پایه باشد توانایی کارکرد بالای 1500 کیلومتر را بیشتر ندارد و به همین دلیل افزودنی هایی به آن اضافه می شود که سبب بهبود عملکرد موتور می شود.

مواد افزودنی که برای بهبود عملکرد موتور به روغن پایه افزوده می شود انواع مختلف دارد که با توجه به نوع افزودنی و تعداد مواد افزودنی که به روغن افزوده می شود روغن موتور را دارای عملکردهای مختلف می نماید.

مرکز فروش روغن موتور خودرو اصل

مرکز فروش روغن موتور خودرو اصلروغن موتور خودرو به صورت اصل و تقلبی در بازار موجود می باشد که برای خرید نوع اصل آن مراکز فروشی که فقط مخصوص فروش این محصول هستند می تواند به عنوان یک مرکز مناسب برای اطمینان از خرید روغن اصل به شمار می آید.

روغن موتور خودرو که از روغن پایه و افزودنی های مجاز برای تولید آن استفاده می شود و این افزودنی باعث بهبود عملکرد موتور می شود دارای انواع مختلف است که در زیر بعد چند نمونه از افزودنی های مجاز که به روغن پایه موتور افزوده می شود اشاره می کنیم.

 • پاک کننده ها
 • معلق کننده ها
 • مواد ضد رنگ
 • مواد ضد سایش
 • مواد خنک کننده
 • مواد ضد فرسایش موتور
 • مواد ضد کف

خرید مستقیم روغن موتور بهران از کارخانه

خرید مستقیم روغن موتور بهران از کارخانهخرید روغن موتور بهران به طور مستقیم توسط کارخانه و نمایندگی های فروش شرکت های تولید کننده روغن موتور انجام می شود که برای عرضه در بازار فروش برای مصرف عمومی توسط همین نمایندگی ها پخش می شود.

روغن موتور بر اساس مواد افزودنی که به آن افزوده می شود براساس سطح کیفی و استاندارد موسسه نفت امریکا که در در موسسه روغن موتور بر اساس نوع سواری که روغن موتور در آن استفاده می شود به دو گروه اصلی تقسیم می شود.

دسته بندی روغن موتور بر اساس نوع سواری که قرار است از روغن موتور استفاده نماید به دو گروه اصلی به شرح زیر دسته بندی می شود.

 • روغن موتور بنزینی
 • روغن موتور گازوئیلی

عرضه اینترنتی روغن موتور بهران با قیمت تولیدی

عرضه اینترنتی روغن موتور بهران با قیمت تولیدییکی از روش های خرید در دنیای مدرن امروز فروش اینترنتی محصول مورد نظر می باشد، عرضه اینترنتی روغن موتور بهران با قیمت تولیدی توسط سایت های فروش معتبر این محصول انجام می گیرد.

روش های خرید در هر محصول متفاوت می باشد که در میان روش های حضوری می توان به خرید مستقیم از کارخانه و خرید از نمایندگی های فروش به طور مستقیم و خرید از فروشگاه های معتبر به عنوان یک خرید باواسطه نام برد.

یکی از روش های خرید خرید اینترنتی است که یک نوع خرید غیر حضوری شناخته می شود به این صورت که مشتری با مراجعه به سایت های فروش انواع مختلف مواد بعد از ثبت سفارش نسبت به خرید جنس مورد نظر خود اقدام می نمایند و یکی از روش های خرید روغن موتور همین خرید اینترنتی روغن موتور است.

خرید روغن موتور به صورت اینترنتی چند مزیت عمده دارد که به طور مثال صرفه جویی در زمان و کاهش هزینه های رفت و آمد و حمل از جمله مزیت های پرکاربرد در باب خرید اینترنتی روغن موتور می باشد.

عمده فروش روغن های بهران در کشور

عمده فروش روغن های بهران در کشورتهران به عنوان یک کلان شهر بزرگ در کشور شناخته می شود که دارای مراکز عمده فروشی محصولات مختلف است و روغن های بهران با انواع مختلف در این عمده فروشی ها می توان خریداری نمود.

روغن موتور بهران که در بازار به صورت فله ایی و بسته بندی عرضه می شود اگر به صورت فله ایی عرضه شود باید مقدار لیتر آن برای فروش  زیاد باشد،  اما بسته بندی روغن موتور بهران به صورت سطل های نیم کیلویی و یک کیلویی تا ده کیلویی در بازار مطابق با مصرف های در شرایط مختلف عرضه می گردد.

در هنگام مراجعه به فروشگاه هایی که لوازم و تجهیزات خودرو را دارا می باشند اگر توجه لازم را کرده در قفسه های مربوط به روغن نام دو تا روغن بیشتر از بقیه به چشم می خورد که روغن موتور بهران و روغن موتور اسپیدی هستند که این امر نشان از پرکاربرد بودن این محصولات در بازار فروش تجهیزات و وسایل خودرو دارد.

صادرات عمده روغن موتور بهران

صادرات عمده روغن موتور بهرانکارخانه روغن موتور بهران یکی از بزرگترین کارخانه های تولید کننده روغن موتور است که سالانه با تولید درصد زیادی از روغن موتور نه تنها نیاز داخلی کشور را تامین می کند بلکه محصول خود را جهت صادرات به صورت عمده در اختیار تاجران قرار می دهد.

شرکت های بازرگانی که مثل یک پل ارتباطی بین تولید کننده و مصرف کننده در زمینه واردات و صادرت محصولات روغن موتور فعالیت دارند بهترین گزینه برای صادرت به دیگر کشورها در نظر گرفته می شود.

روغن موتوری جهت صادرات مناسب است که علاوه بر داشتن جنس مواد اولیه مناسب دارای تاریخ و علامت های استاندارد مورد نیاز جهت صادرات باشد و همچنین از باشه بندی های شکیل و زیبا مناسب امر صادرات برخوردار باشد.

هر خودرو زمانی که تولید می شود موتور آن بررسی می گردد که چه نوع روغنی برای این نوع موتور مناسب است و روغن مناسب موتور آن خودرو را به مشتری معرفی می نمایند که بعد از این هنگام تعویض روغن موتور خودرو خود که از این برند خاص با این درجه کیفی برای موتور خود استفاده نمایید.

روغن موتوری که مناسب پراید است مناسب سواری های دیگر همچون سمند و تندر نود نیست اما به دلیل اینکه ساختار موتور پراید و تیبا و 206  تشابهات زیادی با هم دارد تقریبا برای هر سه مورد ماشین می توان از یک نوع روغن موتور استفاده نمود.

بهترین قیمت عمده فروشی روغن بهران

بهترین قیمت عمده فروشی روغن بهرانعمده فروشی ها در مورد هر محصول یکی از روش های خرید محصول مورد نظر می باشند که نسبت به دیگر روش های خرید با قیمت مناسب تر محصول را در اختیار مصرف کننده قرار می دهند. روغن موتور بهران در عمده فروشی های روغن موتور با بهترین قیمت عرضه می شود.

روغن موتور چون عذاب اصلی موتور محسوب می شود هر گونه ناخالصی در مواد اولیه آن می تواند به موتور خودرو صدمات جبران ناپذیری وارد کند که حتی منجر به از کار افتادن موتور خودرو گردد.

مشخصات روغن موتور با کیفیت طبق لیست زیر مشخص می گردد.

 • روغن موتور خوب باید از غلظت متناسبی برخوردار باشد
 • رنگ آن شفاف باشد با کمترین درجه ماتی
 •  تاریخ مصرف و تولید در بسته بندی آن درج شده باشد
 • در کاتالوگ تولید آن مواد اولیه که در ساخت آن به کار رفته است قید شده باشد
 • دارای قیمت مناسب باشد
 • دارای استانداردهای خاص تولید باشد
 • مورد تایید بازار مصرف و عوام مردم قرار گیرد

نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت بهران

نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت بهرانشرکت نفت بهران یکی از شرکت های بزرگ در زمینه محصولات و مشتقات فرآوری شده نفتی همچون انواع مختلف روغن موتور دارای نمایندگی های فروش فعال در سطح کشور می باشد.

خرید از نمایندگی های فروش کارخانه های تولید روغن موتور بهران یکی از راه های مستقیم برای خرید روغن موتور بهران به شمار می آید که در این نمایندگی های فروش انواع و اقسام روغن ها موجود می باشد.

کارخانه تولید روغن موتور بهران دارای قسمتی به نام قسمت فروش می باشد که این قسمت دارای مشاورانی برای راهنمایی لازم خریدارنی که به واحد فروش مراجعه می کنند است که قبل از خرید از کیفیت و چگونگی مصرف و خرید محصول مورد نظر به خریداران مشاوره اصولی و خوب می دهند.

هر روغن موتوری زمان تعویض خاص خود را دارد که این امر توسط کارخانه های تولید روغن موتور بر روی بسته بندی روغن موتور درج می گردد که اگر در زمان مناسب آن روغن تعویض نشود برای موتور خودرو ضرر دارد و عملکرد موتور وسیله نقلیه را می تواند به خطر اندازد.

از کجا و چگونه زمان تعویض روغن موتور را مطلع شویم؟ یکی از راه های پرکاربرد برای مطلع شدن از زمان تعویض روغن موتور علاوه به مدت زمانی که کارخانه روی بسته حک کرده است این است که وقتی درب مخصوص جایی که روغن موتور در آن ریخته می شود را برداریم و گیت روغن که در آن است را برداریم با روغن موتور سیاه و کدر با ناخالصی های زیاد مواجه شویم که در آن زمان وقت تعویض روغن فرارسیده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.