قیمت انواع فیلتر روغن و فیلتر هواکش برای خودروهای سبک و سنگین

اگر به دنبال این هستید که قیمت انواع فیلتر روغن و فیلتر هواکش برای خودروهای سبک و سنگین را به دست آورید، بهتر است که سری به فروشگاه های گوناگونی بزنید. در این حوزه، عرضه کنندگان مختلفی را می شود پیدا کرد که فعالیت می کنند. در هر صورت، فیلترها نقش زیادی در سالم ماندن خودروها و تمام ماشین آلات دارند. آن ها به نوعی عمر طولانی به ماشین ها می دهند و عوض کردن این وسایل سر موقع، می تواند کمک زیادی به بهبود عملکرد یک اتومبیل یا هر وسیله دیگری نماید.

قیمت انواع فیلتر روغن و فیلتر هواکش برای خودروهای سبک و سنگین

آخرین قیمت روز و نرخ انواع فیلتر روغن و فیلتر هواکش

آخرین قیمت روز و نرخ انواع فیلتر روغن و فیلتر هواکشبرای به دست آوردن، آخرین قیمت انواع فیلتر هواکش و فیلتر روغن، نیاز است به یک سری از اطلاعات دسترسی پیدا کنید. اولین موضوع این می باشد که ماشین شما به چه مدل از این دو نوع فیلتر نیاز دارد؟ پس از این که مدل آن را از روی دفترچه راهنما پیدا کردید، می توانید به این موضوع بپردازید که چه برندهایی آن را تولید می کنند؟ بعد از این کار به راحتی دنبال نوع با کیفیت و قیمت می توانید بگردید. اما زمانی خواهید توانست قیمت ها را به دست آورید که لیستی کامل از همه محصولات را ترتیب دهید.

این روند ممکن است با مراجعه به بازار، زمان زیادی را در بر بگیرد و در همین حال وقت تان را زیاد تلف کنید. برای جلوگیری اتلاف انرژی وقت، می شود به سایت های اینترنتی مختلفی سر بزنید. در عرصه فروش روغن موتور ایرانول، وب سایت های زیادی هستند که فعال می باشند. آن ها تازه ترین نرخ ها را درج می کنند و به این ترتیب است که شما می توانید آن ها را مشاهده کرده و سپس با مقایسه ای که انجام می دهید، فیلتر روغن ممتاز و فیلتر هواکش جنس خوب را می توانید تهیه کرده و در ماشین خود جا به جا نمایید.

روی هم رفته، قیمت ها را شرکت های تولید کننده تعیین می کنند. این مسئله به موضوعات مختلفی بستگی دارد که می شود به موارد زیر اشاره نمود:

 • کیفیت و جنسی که فیلترها از آن ساخته می شوند حرف اول را در تعیین قیمت می زنند و به نوعی تعیین کننده آن هستند.
 • طراحی ها و ابعاد آن هم در این حوزه مهم می باشند.
 • نوع خرید و فروش نیز می تواند تأثیر مستقیمی روی نرخ ها بگذارد.
 • این که کدام برند آن را ساخته است هم از جمله عوامل موثر در تعیین قیمت است.
 • و سایر موارد دیگر از این دست

عرضه کننده ویژه فیلتر روغن با قیمت مناسب

فیلتر روغن، یکی از لوازم بسیار کاربردی در یک خودرو به شمار می رود. مسوولیت آن این است تا از هر گونه آلودگی به داخل دخیره گاه جلوگیری کند تا به این صورت وارد موتور ماشین نشود. در هر حال، هر زمانی که شما روغن موتور را مورد استفاده قرار می دهید و در جایگاه مخصوص آن می ریزید، مشاهده می کنید که یک فیلتر در ان جا نصب شده است. این فیلتر داری سوراخ هایی می باشد که نمی گذارد هیچ گونه خس و خاشاک یا هر گونه ناتمیزی ای وارد ماشین شود. البته این فیلترها انواع گوناگونی هم دارند.

در کل، عرضه کننده ویژه فیلتر روغن با قیمت مناسب را می شود در مناطق مختلفی از کشور پیدا کرد. شما در هر جایی که باشید، بی گمان چنین فروشندگان را پیدا می نمایید که ارائه دهنده بهترین ها می باشند. از طرفی، برندهای مختلفی هم در این عرصه فعال می باشند که می توان به فیلتر روغن پارس و فیلتر روغن ایرانول اشاره کرد.

عرضه کنندگان مراجع مختلفی می باشند و بستگی به این دارد که مشتری به چه میزان و شماری می خواهد این نوع از محصولات را تهیه کند؟ اگر به شکل عمده خریدار چنین کالاهایی هستید، بهتر است که سری به مجراهای اصلی بزنید. برای نمونه به کارخانه های سازنده مراجعه نمایید و یا این که به شعب آن ها که در همه جا فعال اند، سر بزنید.

به شکل تکی که می شود راه های گوناگونی را در پیش گرفت. برای مثال به بازار خرید و فروش لوازم یدکی ماشین سر زد. در این بازارها، فروشندگان متعددی هستند که به شکل کاملاً بسته بندی شده محصول را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. باید در این جا به این اشاره کرد که هر کدام از این فیلترها ممکن است از لحاظ کیفی با هم فرق کنند.

روی هم رفته، فیلترها از جنس های گوناگونی ساخته می شوند که نوع ارزان قیمت شان چندان کیفیتی ندارد و تنها مقدار کمی از ذرات را جذب می کند که ممکن از بزرگ از 40 مکرون نباشند. در حال حاضر، شرکت های سازنده، فیلترهای بسیار با کیفیتی را وارد بازار کرده اند که از ترکیب مواد مختلفی ساخته شده اند. آن ها حتی می توانند ذارتی به کوچکی 5 تا 10 میکرون را نیز جذب کنند و نگذارند تا وارد موتور خودرو شود. این گونه است که می توان به خوبی از ماشین خود مراقبت کرد و عمر آن را نیز طولانی تر نمود.

با همه این ها، می شود با پیدا کردن عرضه کنندگان برتر، نوع خوب و مقاوم این فیلترها را پیدا کرد و آن را روی خودروی خود تعبیه نمود. از آن ها می شود فیلتر روغن صادراتی را نیز تهیه نمود که طبعاً یکی از بهترین محصولات به شمار می رود.
با مراجعه به فروشگاه فیلتر روغن، به آسانی خواهید توانست نوع مرغوب روغن موتور بنزینی را با قیمت خوب، به دست آورید.

پرفروش ترین نوع فیلتر هواکش در بازار

پرفروش ترین نوع فیلتر هواکش در بازارفیلترهای هواکش، انواع مختلفی دارند که هر کدام از آن ها موارد کاربردشان نیز با هم دیگر فرق دارد. در این جا ما به سه نوع از انواع شایع این فیلترها اشاره می کنیم:

 1. فیلتر هوای اسفنجی: در گذشته بیشتر برای ماشین های سنگین به کار گرفته می شد و امروزه نیز اغلب در خودروهای مسابقه ای به کار برده می شوند. جالب است بدانید که طراحی اولیه آن از چگونگی ساختار فیلترهای ماشین های قدیمی الهام گرفته شده است. در این فیلترها برای جذب ذرات از یک بستر پلی اورتان کار می گیرند.
 2. فیلترهای کتان: یکی از بهترین نوع فیلترها است که عمر طولانی ای دارد. دلیل این مسئله قابل شستشو بودن آن می باشد و این که از وارد شدن آلودگی به شدت جلوگیری می نماید. البته باید به این نکته هم اشاره کرد که از جمله فیلترهای گران قیمت به شمار می رود و عمل کرد خودرو را به شکل زیادی بالا می برد.
 3. فیلترهای سلولزی: به آن ها کاغذی هم می گویند. کاربرد زیادی دارند. ارزان قیمت هستند و همچنین از دو نوع دیگر، دارای کیفیت پایین تری می باشند. آن ها را بیشتر به شکل آکاردئونی مشاهده کرده اید. این فیلترها قابلیت جذب آلودگی ها و ذرات را بین 80 تا 90 درصد دارند که می توان به کارکرد آن نمره قابل قبولی داد.

اکنون که با انواع این فیلترها آشنایی حاصل کردید، خودتان بر اساس بودجه ای که می خواهید هزینه کنید، قادر خواهید بود که یک فیلتر هواکش درجه1 را تهیه کنید.

اما پر فروش ترین نوع این فیلتر را در بازار، می شود پیدا نمود. البته فروش فیلتر هواکش ربط مستقیمی به کیفیت آن هم دارد و این که به چه نرخ هایی ارائه می شوند. همان طور که در بالا هم گفتیم، بیشتر از نوع کاغذی در این زمینه استفاده می شود که به دلیل ارزان بودن آن است؛ هر چند باید در مدت زمان کوتاه تری نسبت به بقیه فیلترها، عوض شود. به نوعی می شود این گونه مدعی شد که در بازار کشورمان، فیلترهای هواکش سلولزی از فروش بالایی برخوردار هستند.

تجارت مستقیم بهترین نوع فیلتر روغن

فیلترهای روغن را برندهای متفاوتی در کشورمان می سازند. آن ها را هم بر اساس نوع جنسی که در ساخت شان مورد استفاده قرار می گیرد، از نظر کیفی درجه بندی می نمایند. برای مثال، در ساخت آن ها بیشتر از جنس کاغذ کار گرفته می شود که به نوعی ترکیبی از الیاف کاغذی و سلولزی می باشند. این شایع ترین نوع فیلتر روغن ساخته شده در ایران است که به شدت هم طرفداران خاص خود را دارد. البته انواع دیگری هم وجود دارند که می شود به فیلترهای سنتتیک و فایبرگلاسی هم اشاره کرد.

این ها همه مواد ترکیبی می باشند و هر چه میزان ترکیبات شان بیشتر از کاغذ باشد، طبعاً عملکرشان نیز بالا خواهد بود. در کل، با همه پیشرفتی که صورت گرفته، هنوز نمی توان فیلتری را سراغ داشت که 100% آلودگی را جذب کند؛ ولی سازندگان چنین لوازمی در تلاش هستند تا بتوانند جذب ذارت مهمان را به حداکثر برسانند.

همین شرکت های تولیدی می باشند که در کار تجارت مستقیم روغن هیدرولیک نیز هستند. آن ها انواع فیلتر روغن را پس از ساخت، بدون این که واسطه ای در میان باشد، به دست مصرف کننده می دهند. از جمله بهترین برندهایی که می شود به آن ها در این حوزه اشاره کرد، می توان از فیلتر روغن بهران و فیلتر روغن سپاهان یاد نمود.

خریدار عمده فیلتر روغن و فیلتر هواکش به قیمت تولیدی

خریدار عمده فیلتر روغن و فیلتر هواکش به قیمت تولیدی برای آن شمار از افرادی که می خواهند به شکل عمده فیلتر هواکش و فیلتر روغن را تهیه کنند، توصیه می نماییم که به مراجع اصلی سر بزنند. شاید برای تان سوال پیش بیاید که این منابع کدام ها هستند؟ شرکت تولید انواع فیلتر روغن و هواکش و همچنین آن شمار از بازرگانانی که در کار واردات اند، از جمله مجراهای اصلی خرید عمده اند.

می توان به آن ها سر زد و فیلتر هواکش ارزان تهیه کرد و به خرید فیلتر روغن نیز باکیفیت بالا پرداخت. در هر صورت، خود کسانی هم که خریدار عمده اند، افراد خاصی می باشند. آن ها عموماً فروشندگان اند که در بازار به صورت تکی چنین کالاهایی را عرضه می دارند و برای این که سودی به دست آورند، به تهیه کلی این کالاها اقدام می کنند.

باید متذکر شد، در کنار این شرکت ها، می شود به نمایندگی فیلتر هواکش و روغن هم مراجعه کرد که در مناطق مختلفی از ایران فعالیت می کنند. آن ها محصولات خود را به شکل عمده ای ارائه می کنند و از جمله گزینه های مطلوب جهت خرید به شمار می روند. از این شعب می شود قیمت فیلتر هواکش و روغن را هم به دست آورد.

مرکز اصلی خرید مستقیم فیلتر هواکش مرغوب

یکی از راه هایی که می شود فیلتر اصل و مرغوب هواکش را به دست آورد، خرید مستقیم از عرضه کننده اصلی می باشد. در این حوزه مراکز گوناگونی را می توان یافت که فعالیت می نمایند. همچنین خود شرکت های سازنده هم حوزه روغن موتور ایرانی فعالیت گسترده ای دارند و کالای خود را سعی می کنند به صورت مستقیم به دست مصرف کننده برسانند. در هر حال، اگر نوع با کیفیت کالا را نخرید و همچنین به تعویض به هنگام آن توجهی نداشته باشید، ماشین تان دچار نقص های اساسی خواهد شد.

برای مثال ممکن است که این عوارض را پیدا کند:

 • باعث افت توان خودرو شود و در همین حال دیگر نتواند شتاب بالایی بگیرد.
 • موتور در اثر کاهش قدرت، مدام می لرزد که این باعث ایجاد آسیب هایی به آن می گردد.
 • استارت زمان زمان طولانی ای را در بر می گیرد و موتور نیز ریپ می زند.
 • از همه مهمتر این است که باعث ایجاد آلودگی بیشتر و هم بالا رفتن مصرف سوخت می گردد.

در کل، هر کدام از فیلترها را باید در زمان معینی تعویض کرد. نمی شود به درستی گفت که چند کیلومتر باید از مدت زمان آن بگذرد. این مسئله ربط مستقیمی به اقلیم و منطقه ای دارد که شما رانندگی می کنید. از جانب دیگر با مراجعه به فرونشده فیلتر هواکش، می توان نوع مرغوب آن را تهیه کرد و مورد استفاده قرار داد.

مراکز عمده فروشی فیلتر روغن اعلا

مراکز عمده فروشی فیلتر روغن اعلامراکز مشخصی در زمینه فروش عمده فیلتر روغن اعلاء وجود دراد که می شود در هر شهری به آن ها دسترسی داشت. خریدار بهترین فیلتر روغن می تواند به این بازارها سر بزند و کالاهای بهترین برندها  را با کیفیت عالی به دست آورد.

در هر صورت درباره این موضوع در این جا به شکل مبسوطی صحبت کردیم و به این اشاره نمودیم که چه مراجعی آن را توزیع و چه مجراهایی خرید عمده را انجام می دهند.

آن چه مهم می باشد، این است که وظیفه یک فیلتر روغن، جلوگیری از ورود آلودگی ها است. اگر این ذرات وارد موتور شوند، سبب سایش قطعات می گردند و دردسرهای زیادی را ممکن است برای خودروداران به وجود آورند. پس بهتر است که سعی کنید برای جلوگیری از هر گونه خسارت، مرغوب ترین کالا را بخرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.