فروش عمده روغن موتور | عرضه به قیمت کارخانه

روغن موتور نقش تغذیه کننده ماشین را به عهده دارد و پایه اصلی آن، روغن و مواد افزودنی دیگر است.  روغن موتور از نفت تولید می شود و مراحل مختلفی را طی می کند تا بعد از استخراج و خالص شدن به روغن موتور تبدیل شود. برای خرید روغن موتور می توانید از فروشگاه های معتبر و نمایندگی ها اقدام کنید. همچنین فروش عمده روغن موتور توسط شرکت های وابسته به شرکت نفتی که تولید کننده این محصول می باشد انجام می شود. شرکت های تولید کننده روغن موتور، این محصول را با قیمت ارزان تر به مراکز فروش و صنایعی که مصرف بالای روغن موتور carpie را دارند عرضه می نمایند. برخی نمایندگی ها نیز به فروش عمده مشغول هستند و قیمت های فروش عمده مسلما بسیار کم تر از قیمت خرید جزیی است.

مرکز فروش انواع روغن موتور

مرکز فروش انواع روغن موتورمرکز فروش انواع روغن موتور، در نقاط بسیاری ازشهرها وجود دارد و انواع روغن موتورهای مختلف را به فروش می رسانند. باید درخرید انواع روغن موتور دقت داشته باشید که روغن تقلبی را به جای اصل خرید ننمایید و به همین دلیل بهتراست از مکان ها و مراکز معتبر فروش روغن موتور خرید نمایید.

در این مراکز انوع روغن موتور ایرانی و روغن موتور bt خارجی به فروش می رسد. روغن موتور های داخلی بومی سازی می شوند و با توجه به شرایط آب و هوایی و نوع ساخت موتور خودرهای ایرانی محصولات خود را ارایه می کنند.

روغن موتور وارداتی نیز علاوه بر داخلی در این فروشگاه ها عرضه می شود و یا به صورت جداگانه نمایندگی انحصاری از یک شرکت در شهرهای مختلف از محصولا ت خارجی وجود دارد. که در هر شکلی که این محصولات به مشتریان عرضه گردد اصل اول یعنی کیفیت باید رعایت شود.

خرید انواع روغن موتور با قیمت کارخانه

خرید انواع روغن موتور با قیمت کارخانهخریدانواع روغن موتور با قیمت کارخانه زمانی امکان پذیر است که تولید کننده این نوع فروش را قبول کند و حجم های مختلف را به فروش برساند . برخی از کارخانه ها زمانی عمده فروشی روغن موتور را به قیمت درب کارخانه قبول می کنند که مشتریان حجم مشخصی را سفارش داده باشند و کمتر از آن را قبول نمی کنند.

ولی همه یکسان عمل نمی کنندو بسیاری از تولید کنندگان انواع حجم ها و نوع های روغن موتور را با قیمت عمده در اختیار مشتریان قرار می دهند. البته بسیار یاز نمایندگی ها قیمت روغن موتور را بهه قیمت در ب کارخانه به خریداران عرضه می نمایند.

در شهرهای بزرگ به دلیل جمعیت زیاد وصنعتی بودون از مصرف بالای روغن موتور برخوردارد هستند و وجود ترمینال ها باربری و کارخانه های زیادیکه وجود دارد به طبع استفاده از انواع ماشین ها و به دنبال آن روغن موتورنیز افزایش می باشد.
هر چه مصرف و سفارش یک کالابیشتر می شود همه به دنبال خرید با قیمت مناسب و تخفیف دار هستند و معمولا مشتری فروشگاه هایی هستند که به قیمت درب کارخانه محصول را ارایه  می کنند.

معرفی بهترین برندهای روغن موتور

معرفی بهترین برندهای روغن موتوربرای معرفی بهترین برندهای روغن موتور  باید به مشخصات و کیفیت آن توجه کرد. روغن موتورها بر اساس نوع ویسکوزیته و درجه خلوصشان طبقه بندی می شوند. معمولا شرکت هایی که روغن موتور صادراتی دارند را می توان جزء برند های مناسب به حساب آورد، چون مسلما از نظر کیفیت بسیار مناسب بوده و دارای تاییده های متفاوتی از مراکز گوناگون می باشد.

در بین برندهای معتبر نام شرکت های داخلی و خارجی در کنار هم قرار می گیرد. به این معنی که در کنار برند های ایرانی صادراتی، برندهای خارجی نیز دسته بندی می شوند و در چند رده قرار می گیرند.

برای خرید روغن برای ماشین راه مناسب این است که دفترچه راهنمای ماشین را چک کنید و همان روغن موتوری که توسط شرکت توصیه شده خرید کنید.

برای اینکه با روغن موتور آشنایی پیدا کنید باید مقدار مواد افزودنی، روش ساخت، میزان گرانروی و  سطح کیفیت آن آگاهی یابید. همه این موارد به دلیلی به روغن موتور اضافه شده است.مثلا مواد افزودنی برای خنک کردن موتور وتمیز کردن و جلوگیری از زنگ زدگی استفاده می شود.

موتور یک خودرو، قلب یک ماشین است و باید مورد توجه قرار گیرد.سلامتی موتور خودرو اهمیت زیادی دارد و در شتاب و مصرف سوخت ماشین بسیار موثر است و مهمترین مساله در نگهداری از یک موتور استفاده از بهترین روغن موتور می باشد.

نمایندگی فروش انواع روغن موتور خارجی

نمایندگی فروش انواع روغن موتور خارجینمایندگی فروش انواع روغن موتور خارجی محصولات مختلف، از برندهای مرغوب و معروف را به مشتریان عرضه می نماید. در کشور به دلیل نداشتن برخی مواد اولیه پایه، امکان تولید تعدای از انواع روغن موتور ها وجود ندارند و مجبور به واردات روغن موتور می باشیم.

در ایران سعی بر آن است  برای تولید انوع روغن ها با درجه های گوناگون مواد اولیه مورد نیاز وارد کنند تا بتواند خود  تمام محصولات مورد نیاز کشور را تولید نمایند. سطح کیفیت نمونه های خارجی بسیار عالی می باشد و باید مراقب نوع تقلبی و قاچاق این کالا هم باشید و از مراکز معتبر خرید کنید که اصل برند را در اختیار شما قرار دهند.

موتور خارجی باید برای ماشین هیی استفاده شود که نیاز به آن دارد و این قانون نیست که حتما برای همه ماشین ها استفاده شود و این درحالی است که در کارخانه های ایرانی محصولات بسیار باکیفیتی تولید می شود.

عرضه بهترین روغن موتورهای ایرانی

عرضه بهترین روغن موتورهای ایرانی

عرضه بهترین روغن موتور های ایرانی در نمایندگی های معتبر شرکت های داخلی در حال انجام است.
معمولا بهترین محصولات وارد بخش صادرات روغن موتور اصل می شود.

روغن های تولید شده در ایران شامل :

 • روغن های پایه معدنی(مینرال)
 • روغن های مصنوعی(سنتتیک)
 • روغن های حاصل از ترکیب پایه معدنی و مصنوعی (نیمه سنتتیک)
 • روغن های حاصل از بهینه سازی پایه معدنی( پایه نسل جدید)
 • روغن های پایه تصفیه ای(مونوگرید)

می باشد که هر شرکتی همه یا بخشی از این محصولات را تولید می نماید. در کارخانه در تمام مسیرتولید، مسئولین و مهندسین ناظر حضور دارند و تمام مواد تولید شده در بخش های گوناگون تحت نظارت آزمایشگاه های تخصصی می باشد.

مسلما شرکت هایی که دقت و مواد اولیه با کیفیت تری دارند محصولات برتر و نمونه ای خواهند داشت و در کشور همواره این برند ها شناسایی می شوند و شما به راحتی می توانید محصولات با کیفیت را خریداری نمایید.

مناسب ترین روغن موتور برای خودروهای ایرانی

مناسب ترین روغن موتور برای خودروهای ایرانیمناسب ترین روغن موتور برای خودرو های ایرانی را به طور کلی با توجه به شرایط آب و هوایی و نوع موتور مورد استفاده می باشد. اگر روغن موتور با کیفیت باشد در مقابل روغن سوزی نیز مقاومت خواهد کرد.

روغن موتور اصل حتی با ویسکوزیته پایین هم می تواند از موتور خودرو محافظت کند این درحالی است که در قدیم باید برای این موضوع باید از روغن موتوری استفاده می شد که گرانروی بالایی می داشت.

می توانیم رروغن موتورها را به چند دسته تقسیم کنیم: یک نوع آن روغن موتور مینرال است که از نفت خام تولید شده است و روغن رایجی است که در تمام خودرو ها استفاده می شود.

نوع دیگر روغن سنتتیک است که به  خاطر داشتن انواع مختلفی از مواد تشکیل دهنده از لحاظ کیفیت نسبت به بقیه محصولات متمایز است و باعث افزایش مصرف آن شده است.

روغن سنتتیک دارای مزایای زیر می باشد:

 • این روغن عمر بالایی دارد و این باعث کاهش مصرف روغن می شود
 • دمای سوختنش بالا است.
 • دربرابراکسید شدن مقاوم است.
 • قدرت تبخیر شدنش پایین است.
 • غیر سمی است.
 • در مقابل تغییرات دمایی به خاطر شاخص ویسکوزیته واکنش سریع نشان می دهد.

روغن نیمه ستتیک نوع دیگری از روغن است که نسبت به مینرال کیفیت بالاتری دارد و در دماهای بالا عملکرد بهتری از خود نشان می دهد.روغن های پایه نسل جدید در تولید روغن های جدید مورد استفاده قرار می گیرد و مشابه روغن روغن های پایه نفتی نوع مینرال است.

روغن تصفیه ای به خاطر داشتن اسید برای موتور خودرو بشدت مضر است و توصیه می شود از مصرف آن اجتناب شود. بهترین روغن موتور برای ماشین انتخابی است که در دفترچه راهنمای خودر شما نوشته شده است.

پخش انواع روغن موتور دیزلی، بنزینی و صنعتی

پخش انواع روغن موتور دیزلی، بنزینی و صنعتیپخش انواع روغن موتور دیزلی و بنزینی و صنعتی، توسط شرکت های پخش انجام می شود و به دست فروشندگان و نمایندگان واین محصولات می‌رسد و به خوبی توزیع می شود به صورتیکه در این زمینه هیچگونه کمبودی احساس نمی شود.

شرکت های پخش باید دارای متخصصینی باشد که بتواند پاسخگوی سوالات خریدارن و نمایندگان باشد و اطلاعات درستی را در اختیار آنها قرار دهد. شناخت از محصولات و ساختار روغن ها و کاربرد آنها یکی از وظایف افرادی است که پخش کننده محصولات می باشند.

روغن دیزلی به دلیلی که گفته شد، ویسکوزیته بالایی دارد و به همین دلیل افزودنی های ضد سایش در آنها بیشتر می شود. چون موتو رهای دیزلی در شرایط سخت تری کار می کند.

کاربرد انواع روغن موتورهای بنزینی، دیزلی و صنعتی

کاربرد انواع روغن موتورهای بنزینی، دیزلی و صنعتیکاربرد انواع روغن موتورهای بنزینی، دیزلی و صنعتی فراوان است و بسته به نوع روغن متفاوت می باشد. درجه ویسکوزیته روغن های دیزلی از عوامل مهم در انتخاب آن ها است. اگر
ویسکوزیته این گونه روغن ها خوب باشد بدون شک موتور های دیزلی در فشار بالا
بهتر می توانند کار کنند. روغن دیزلی که انتخاب می کنید باید بهترین سازگاری را با موتور دیزلی
مد نظر داشته باشد.

روغن موتور دیزلی از نظر ساختار به روغن بنزینی شباهت بسیار زیادی دارد. هر
دوی این روغن ها از روغن پایه تشکیل شده اند. البته نوع افزودنی ها در این
دو نوع روغن موتور تفاوت دارد.

روغن
های دیزلی باید توانایی خوبی در پاکسازی موتور های دیزلی داشته باشند. روغن دیزلی از سایش قطعات موتور جلوگیری می کند. به قیمت روغن های دیزلی هم توجه کنید. روغن هایی با قیمت پایین ممکن است
کارایی خوبی نداشته باشند و بر عکس روغن های گران قیمت هم همیشه کیفیت
بالایی ندارند.

روغن صنعتی روغنی است که از روغن پایه شکل می گرد و سپس می تواند با
افزودنی های مختلفی که به آن اضافه می شود روغن های متنوعی ایجاد کند
مانند: روغن زنجیر، روغن دنده، روغن توربین، روغن برش، روغن های هیدرولیکی،
روغن
های نساجی، روغن سیلندر، روغن های گردشی، روغن های چند منظوره، روغن موتور
دیزلی و بنزینی، روغن دنده، روغن دریایی، روغن های ضد زنگ و ضد خوردگی،
روغن های کمپرسور، و غیره همگی در دسته روغن موتور صنعتی جای دارند.

 

فروشگاه اینترنتی انواع روغن موتور

فروشگاه اینترنتی انواع روغن موتورفروشگاه اینترنتی انواع روغن موتور دیزلی در حال فروش محصولات خود می باشد و با روشی بسیار آسان خریدارن می توانند کالای مورد نظر خود را انتخاب کنند و بعد از سفارش آن را تحویل بگیرند. نمونه هایی از روغن موتورهای موجود در فروشگاه اینترنتی شامل:

 • روغن موتور رانا
 • روغن موتور پراید
 • روغن موتور سیکلت
 • روغن موتور اسپیدی

می باشد. سایت های فروشگاهی علاوه بر فروش محصول توضیحات ویژه ای در رابطه با انواع محصولات ارایه می کند و هر شخصی که برای خرید دچار ابهام باشد می تواند با مطالعه و همچنین مشاوره گرفتن از مسئول فروش خریدی مطمئن داشته باشند. همچنین سایت‌های فروشگاهی معتبر دارای مجوز های لازم برای فروش می باشند و پرداخت پول و تحویل کالا زیر نظر مراکز قانونی انجام می گردد.

توزیع روغن موتور به سراسر کشور

توزیع روغن موتور به سراسر کشورتوزیع روغن موتور به سراسر کشور توسط شرکت های بزرگ حمل و نقل و پخش انجام می گیرد، نمایندگی روغن موتور و فروشگاه ها سفارش های خود را از طریق شبکه توزیع دریافت می کنند.

عرضه روغن موتور توسط  تولید کنندگان نیز انجام می شود و بیشتر برای خریدهای بالا و عمده از این روش استفاده می شود .و در اینصورت بی واسطه محصل به دست مشتری می رسد. نمایشگاه های مرتبط با این صنعت نیز محل عرضه این کالا می باشد.

مشخصات روغن موتور های اصل

مشخصات روغن موتور های اصل با دانستن مشخصات روغن موتور اصل می توانید روغن موتور مناسب را خرید نمایید. دراینجا به برخی از این مشخصات و ویژگی ها اشاره می نماییم. در ابتدا به برچسب روی ظرف توجه نمایید. شرکت معتبر از برچسب های بزرگ و واضح استفاده می کنند. اگر نوشته های روی ظرف روغن و واضح نباشد یا تار باشد نشان دهنده تقلبی بودن روغن است.

برای تشخیص روغن موتور باکیفیت می توانید آن را بو کنید، روغن موتور باید بی بو باشد که این نشان دهنده اصل بودنش می باشد. بوی تند داشتن روغن نشان دهنده تقلبی بودن آن است.

نکته دیگری که باید به آن اشاره کرد، توجه به درپوش قوطی روغن موتور است. طراحان درپوش های قوطی روغن آن را به گونه ای طراحی می کنند که بعد از باز شدن آسیب ببیند و سودجویان نتوانند از آن مجددا استفاده نمایند.

بزرگترین عمده فروش روغن موتور در ایران

بزرگترین عمده فروش روغن موتور در ایرانبزرگترین عمده فروش روغن موتور در ایران، محصولات خود را به افرادی که خرید خود را به صورت عمده انجام می دهند، ارایه می دهند.  برخی از صنایع و شرکت تها که مقادیر بالای این محصول را مصرف می کنند عمدتا اقدام به خرید عمده می نمایند.

عمده فروشی سبب می شود تا درصدی از قیمت کالا کاهش یابد و برای کسانی که مقدار زیادی از این محصول را نیاز دارند به صرفه خواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.