فروش آنلاین روغن موتور | عرضه روغن موتور اصل

فروش آنلاین روغن موتور از جانب فروشندگان مختلفی صورت می گیرد. عرضه روغن موتور اصل را نیز فروشندگانی مختلفی در بازار انجام می دهند. روغن موتور یکی از اجزای جدایی ناپذیر تمامی خودرو ها بوده و کیفیت آن تضمین کننده سلامت موتور خودرو خواهد بود. امروزه روغن های موتور در بسیاری از کارخانه هایی که در زمینه تولید این محصولات فعالیت می کنند؛ تولید می شوند، اما به دلیل این تنوع بالا؛ همواره مشتریان در جستجوی بهترین روغن موتور carpie از نظر کیفیت و کارایی هستند.

فروش آنلاین روغن موتور | عرضه روغن موتور اصل

آشنایی با انواع روغن موتور موجود در بازار

آشنایی با انواع روغن موتور موجود در بازارروغن های موتوری که امروزه در بازار فروش یافت می شوند، به طور کلی به سه دسته شامل روغن های موتور مینرال، سنتتیک و نیمه سنتتیک، تقسیم می شوند. تفاوت انواع روغن موتور bt، در چگونگی تولید آن ها و همچنین عناصر به کار رفته در تولید آن ها می باشد.

همچنین انواع روغن موتوری که در بازار موجود هستند از نظر حداقل و حداکثر میزان گرانروی روغن موتور نیز با یکدیگر متفاوت هستند. این تفاوت با دو عدد و یک حرف w مشخص می شود که به معنی winter یعنی زمستان است.

مشتریان برای خرید انواع روغن موتور ابتدا باید به نیاز خود و کاربردی که از روغن موتور انتظار دارند توجه کنند، زیرا روغن های موتور بر حسب موارد کاربرد آن ها به سه دسته مناسب مورتور های بنزینی، روغن های موتور مناسب توربو شارژی و یا روغن های مناسب برای دیزلی تقسیم می شوند. بنابراین لازم است تمامی خریداران قبل از هر چیزی ابتدا به موتور ماشین خود توجه کنند تا بتوانند بهتدین و مناسب ترین انتخاب را داشته باشند.

مشخصات روغن موتور های اصل

مشخصات روغن موتور های اصلاگر در انتخاب درست روغن موتور دقت کافی نداشته باشید علاوه بر از دست رفتن هزینه تان، موتور خودروی شما نیز دچار صدمه و آسیب های جبران ناپذیری خواهد شد که باز هم باعث خسارت مالی مشتری خواهد شد.

بنابر این لازم است ویژگی های محصولات اصل و مرغوب را به خوبی بشناسید و هنگام خرید به آن ها توجه داشته باشید‌. در زیر برخی از مشخصات روغن موتور های اصل را برای شما بر می شماریم:

  • بوی روغن موتور : روغن موتور باکیفیت و اصل باشند عموما بدون هیچ گونه بویی هستند بنابراین اگر با باز کردن درب قوطی متوجه بوی تند و زننده ای نشدید باید بدانید که این روغن موتور، یک روغن موتور اصل و مرغوب است.
  • سالم بودن قوطی روغن موتور: روغن های اصل متعلق به برند های معروف معمولا دارای لوگوی حک شده روی قوطی هستند.
  • رنگ روغن موتور : رنگ روغن های موتور اصل عموما فاقد رنگ سیاه و کدر است و شفاف می باشند.
  • در پوش قوطی روغن موتور های اصل به گونه است که بعد از باز شدن، قابل استفاده مجدد نخواهد بود.

راهنمای خرید روغن موتور مناسب

راهنمای خرید روغن موتور مناسببرای خرید روغن موتور مناسب ابتدا باید به نیاز خود و همچنین کاربردی که از روغن موتور انتظار دارید و نیز بودجه خود و مقدار پولی که برای آن کنار گذاشته اید، توجه ویژه ای داشته باشید. خرید روغن موتور ایرانی و روغن موتور خارجی هر کدام مزایای خاص خود را دارد.

برای داشتن انتخابی مناسب باید به نکات زیر هنگام خرید توجه ویژه ای داشته باشید :

  • قیمت پایین تر از قیمت شرکت تولید کننده محصول: همانطور که قیمت بالای محصول در بازار روغن موتور، تضمین کننده کیفیت آن نیست. همیشه قیمت پایین یک محصول نیز نشانه دهنده کیفیت آن نخواهد بود.
  • به ویسکوزیته روغن موتور توجه کنید : ویسکوزیته روغن موتور اصلی ترین عامل در کیفیت یک روغن موتور می باشد که میزان آن روی بسته درج می شود.
  • به نوع موتور ماشین خود توجه داشته باشید.

معرفی بهترین برندهای روغن موتور در بازار

معرفی بهترین برندهای روغن موتور در بازارشرکت های بسیار زیادی در کشور ایران وجود دارند که بهترین و با کیفیت ترین روغن های موتور را تولید کرده و به بازار عرضه می کنند.

این برند ها با کسب سال ها تجربه در زمینه تولید روغن های موتور اصل و مرغوب، توانسته اند رضایت مشتریان زیادی را جلب کرده و به برند های معتبری در این حوزه تبدیل شوند. در زیر به برخی از معروف ترین برند های روغن موتور موجود در بازار اشاره کرده ایم :

  • روغن موتور ایرانول: این برند یکی از برند های بسیار معتبر در زمینه روغن موتور است که طرفداران زیادی نیز دارد
  • روغن موتور لومیک: روغن لومیک از دیگر برند های معتبر بوده که روغن موتور های با کیفیت بالا و مرغوب را تولید می کند
  • روغن موتور رانا: این روغن نیز از بهترین انواع روغن موتور بوده که دارای طرفداران بسیار زیادی است

بازار فروش انواع بهترین روغن موتور ایرانی

بازار فروش انواع بهترین روغن موتور ایرانیانواع بهترین روغن های موتور ایرانی موجود در بازار، توسط شرکت روغن موتور ایرانی در بهترین کیفیت ممکن ساخته می شوند. صادرات روغن موتور ایرانی با کیفیت بالا نیز یکی از دستاورد های مهم این شرکت هاست. بازار فروش انواع روغن موتور ایرانی امروزه و با افزایش هر روزه تعداد خودرو های سطح شهر، پر رونق تر شده است.

بازار های بزرگ خرید و فروش بهترین انواع روغن موتور های ایرانی،در بسیاری از شهر های کشور ایران و به خصوص شهر های بزرگی چون تهران و اصفهان و مشهد و… رونق بسیار داشته و در این بازار ها بهترین و با کیفیت ترین روغن های موتور تولید شده در کشور ایران به فروش می رسند.

مشتریان برای خرید روغن های موتور ایرانی می توانند به این بازار ها مراجعه کرده و بر حسب نیاز خود و خودروی خود بهترین و مرغوب ترین انواع روغن موتور های ایرانی را خریداری نمایند.  علاوه بر این فروش اینترنتی روغن موتور ایرانی در بسیاری از سایت ها و فروشگاه های اینترنتی انجام می شود که یکی از مهمترین بازار های فروش این محصول محسوب می شوند.

نمایندگی فروش انواع روغن موتور وارداتی

نمایندگی فروش انواع روغن موتور وارداتینمایندگی روغن موتور وارداتی در تمامی شهر های ایران و خصوصا استان تهران قرار دارند. نمایندگی های فروش انواع روغن های موتور وارداتی با هدف فروش این محصولات با کیفیتی بالا و قیمتی بسیار مناسب و به نمایندگی از شرکت های تولید کننده محصولات فعالیت می کنند.

معمولا این نمایندگی ها با قیمت بسیار کمتری محصولات وارداتی را خریداری کرده و با افزایش فروش برند اصلی شرکت، خود نمایندگی و همچنین شرکت اصلی به سود می رسند. مشتریانی که امکان حضور در محل نمایندگی ها را ندارند می توانند با نمایندگان فروش آنلاینی که در سایت ها فعالیت دارند ارتباط بر قرار نمایند.

علاوه بر این ها برخی از نمایندگان فروش به صورت آنلاین به فروش روغن های وارداتی می پردازند. این نمایندگان فروش با داشتن اطلاعات بسیار مفیدی در زمینه انواع روغن های موتور با کیفیت می توانند در انتخاب هرچه بهتر مشتریان آن ها راهنمایی کنند.

عرضه اینترنتی انواع روغن موتور صنعتی

عرضه اینترنتی انواع روغن موتور صنعتیانواع روغن های موتور صنعتی به روش های متفاوتی تولید شده و به بازار عرضه می شوند. یکی از ساده ترین و سریع ترین را های عرضه انواع روغن موتور های صنعتی عرضه اینترنتی این محصولات است. در این روش معمولا فروشگاه روغن موتور به صورت آنلاین بوده و نیازی به حضور در محل فروشگاه نخواهد بود.

در سایت های اینترنتی و فروشگاه های آنلاین فعال در زمینه فروش انواع متنوع روغن های صنعتی، مشخصات و ویژگی های کامل روغن موتور به همراه قیمت آن و حتی گاهی به همراه تصویر آن در سایت قرار داده می شود.

همچنین در این روش عرضه محصولات، برای مشتریان امکان مشاوره آنلاین با نمایندگان فروش و کارشناسان خبره قرار داده شده است و مشتریان می توانند با استفاده از این مشاوره ها انتخاب بهتری داشته باشند.

افزون بر این خرید آنلاین روغن موتور برای مشتریان امکان مقایسه قیمت ها را فراهم آورده است. ضمنا خرید اینترنتی روغن موتور، معمولا با تخفیفات ویژه ای همراه است.

شرکت پخش انواع روغن موتور دیزلی

شرکت پخش انواع روغن موتور دیزلی امروزه شرکت های بسیار زیادی انواع و اقسام روغن های موتور از جمله روغن های موتور دیزلی را تولید می کنند. این شرکت ها در انواع مختلفی محصولات خود را به بازار ارائه می دهند که از این جمله، روغن موتور دیزلی می باشد.

پس از آن که این محصولات در کارخانه روغن موتور تولید شدند، توسط شرکت های پخش کننده این محصولات، در سراسر کشور توزیع می شوند و در فروشگاه های مربوطه به فروش می رسند. رمز موفقیت و ماندگاری این شرکت ها به کار گیری علوم و فنون مدیریتی در بازار فروش است.

شرکت های پخش کننده انواع روغن های موتور دیزلی، با پیاده کردن سیستم های مدیتریتی استراتژیک و کار آمد، به شرکت های مختلف و مشتریان محصولات، این امکان را می دهند که فرصت های خود را تبدیل به مزیت های پایدار کرده و با کیفیت ترین و مرغوب ترین محصولات مورد تقاضای مشتریان را با مناسب ترین قیمت ممکن؛ به بازار فروش عرضه می کنند.

کارکرد انواع روغن موتور بنزینی

کارکرد انواع روغن موتور بنزینیموتور های خودرو ها، بسیار متنوع و پیشرفته شده اند که بر همین اساس انواع روغن های موتور بنزینی به وجود آمده اند. برای مثال موتور های هیبریدی و الکتریکی دو نوع جدید موتور های خودرو های جدید می باشند.

کارکرد اصلی انواع روغن های موتوری که در موتور های خودروها ریخته می شوند، کاهش اصحکاک بین قطعات موتور خودرو و در نتیجه جلوگیری از خوردگی و کوتاه شدن عمر این قطعات است. روغن های موتور با خاصیت روان کاری که دارند می توانند تا میزان قابل توجهی این اصحکاک را کاهش داده و طول عمر موتور خودرو را بیشتر کنند.

کارکرد روغن های موتور در همین نقش کاهش اصطحکاک خلاصه می شد؛ اما با گذشت زمان و پیشرفت هایی که در این حوزه صورت گرفت کارشناسان دریافتند که تولید روغن موتور هایی که علاوه بر کاهش اصطحکاک از ایجاد آسیب هایی مثل خوردگی، رسوب گرفتگی و زنگ زدگی قطعات جلوگیری کند؛ لازم و ضروری است.

دسته بندی انواع روغن موتور در بازار

دسته بندی انواع روغن موتور در بازارانواع روغن های موتور موجود در بازار، بر حسب استاندار های بسیار متنوعی دسته بندی می شوند. معروف ترین نوع طبقه بندی انواع روغن های موتور، دسته بندی انجمن نفت آمریکا می باشد که به اختصار API نامیده می شود.

بر اساس این طبقه بندی به هر کدام از انواع روغن های موتور بر حسب کیفیت آن ها و همچنین فناوری بکار گرفته شده در ساخت آن ها، کدی اختصاص داده شده است. این کد های اختصاصی، شامل دو حرف و یا دو حرف و یک عدد می باشد.

حرف اول این کد نشان خواهد داد که روغن موتور مذکور مناسب موتور های دیزلی است یا بنزینی و بر این اساس، اگر حرف اول با C آغاز شود؛ نشان دهنده کلمه Commercial به معنی دیزلی بوده و مناسب این نوع از موتور هاست، اما اگر با حرف S آغاز شود از کلمه Sevice گرفته شده و به معنی موتور های بنزینی خواهد بود.

حرف دوم حاکی از کیفیت و نوع فناوری به کار رفته در تولید روغن موتور است که در مورد خودرو های بنزینی تا حرف N و خودرو های دیزلی تا حرف J ادامه یافته است.

فروش آنلاین انواع روغن موتور در ایران

فروش آنلاین انواع روغن موتور در ایرانانواع روغن های موتور تولید شده با کیفیت بالا، در کشور ایران به صورت های مختلفی به فروش می رسند. یکی از این روش های فروش، فروش آنلاین این محصولات می باشد. در روش فروش آنلاین، مزایای بسیار زیادی نصیب فروشنده و مشتریان خواهد شد.

فروشنده ها و همچنین تولید کنندگان محصولات، پس از تولید محصولی مرغوب و استاندارد؛ به روش های گوناگونی اقدام به فروش محصول تولیدی می کنند که یکی از آن ها فروش آنلاین محصولات است و باعث جذب مشتریان از سراسر کشور خواهد شد.

فروش آنلاین محصولات، به فروشنده این امکان را می دهد که محصول خود را در سطح سراسر کشور عرضه کنند، فقط کافی است فروشندگان در سایت های اینترنتی خود؛ مشخصات کامل محصول را به همراه قیمت آن قرار دهند. سایت های اینترنتی همواره در دسترس می باشند و خرید از آنان بسیار راحت است.

مرکز خرید روغن موتور مناسب خودرو های ایرانی

مرکز خرید روغن موتور مناسب خودرو های ایرانیروغن موتور های مناسب خودرو های ایرانی را از مراکز خرید زیادی در سطح شهر های مختلف می توان خریداری کرد. برای پیدا کردن مراکز خرید این محصولات در شهر محل سکونت خود کافی است، یک گشت و گذار ساده در اینترنت داشته باشید تا بتوانید نزدیک ترین مرکز خرید روغن های موتور مناسب را بیابید.

در این مراکز معمولا انواع روغن های موتور با مشخصات مختلفی وجود دارند. شما با توجه به موتور ماشین خود و همچنین نیاز خود می توانید بهترین روغن موتور مناسب خودرو های خود را انتخاب نمایید.

مراکز خرید گوناگونی در کشورمان وجود دارند که عرضه کننده بهترین نوع محصولات می باشند. در این مراکز شما هر گونه روغن موتوری را که خواسته باشید، می توانید مناسب با ماشین خود تهیه کنید. در بازارهای خرید و فروش، انواع روغن موتور ایرانی و خارجی به فروش می رسد.

روغن موتورهایی که مناسب برای خودروهای ایرانی می باشد را می شود با راهنمایی های تعویض کاران روغن و فروشندگان محصول به دست آورد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.