فروشگاه عمده ای روغن موتور بهران با بهترین کیفیت و قیمت

یکی از سیالاتی که خودرو به آن نیاز مبرم دارد، روغن موتور است. بدون این روان کننده، موتور خودرو به مرور زمان از کار می افتد. به همین سبب است که شرکت های مختلفی در زمینه تولید این روان کننده وارد عمل شدند. در آوان بیشتر بر این اساس روغن موتورها ساخته شدند که تنها خاصیت روان کنندگی داشته باشند؛ ولی کم کم، کاربردشان وسیع تر شد. در هر حال، اگر به دنبال بهترین کیفیت  آن هستید، بهتر است که به فروشگاه روغن موتور بهران سر بزنید. از این طریق خرید عمده ای نیز انجام شدنی است.

فروشگاه عمده ای روغن موتور بهران با بهترین کیفیت و قیمت

توزیع انواع روغن موتور های ایرانی و خارجی درجه یک

توزیع انواع روغن موتور های ایرانی و خارجی درجه یکدر بازار کشورمان، انواع روغن موتور درجه 1 ایرانی و خارجی و توزیع و پخش می شود. شما در هر برندی که خواسته باشید، می توانید به راحتی آن ها را از مراجع متفاوتی تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهید. گفتنی است که در این حوزه، توزیع به شکل عمده ای و جزئی صورت می گیرد و منابع مشخصی در این زمینه ها فعالیت می کنند.

برای مثال می شود به به بازارهایی که در لازم یدکی خودرو ارائه می گردد مراجعه نمود و خرید بسته بندی شده و یا فله ای این محصول را انجام داد. از فروشندگانی که در این مراکز فعالیت می نمایند، خواهیم توانست که یک روغن موتور جنس خوب را به دست آوریم که خواص آن متعدد است. از سوی دیگر روغن موتور مناسب را تنها فروشگاه های سطح شهر عرضه و توزیع نمی نمایند؛ بلکه در کنار آن ها، برخی از سایت های اینترنتی نیز در این خصوص فعال می باشند. آن ها در همه جای کشور قابل دسترس هستند.

به نوعی می شود آن ها را بازار روغن موتور اصل دانست؛ چون که در تنوع بالایی محصولاتی از این دست را به فروش گذاشته و در هر جایی از کشور که باشید، می توانید سفارش خود را ارائه دهید. از راه اینترنت حتی می شود روغن موتور عمده را هم تهیه کرد و این کار را در بسته بندی های کوچک و بزرگ انجام داد که هر کدام وزن خاص خود را دارند.

شرکت پخش روغن موتور بهران در سراسر کشور

شرکت پخش روغن موتور بهران در سراسر کشوریکی از بزرگترین و با سابقه ترین شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی، بهران نام دارد. این برند معروف، محصولاتی مانند سیالات و روغنیات ویژه ماشین آلات را وارد بازار می کند که یکی از آن ها روغن موتور است. توزیع و پخش کالاهای این مارک نام آشنای ایران و منطقه از جانب مراجع به خصوصی انجام می شود که در راس آن، واحدهای فروش، نمایندگی و در این اواخر، سایت های اینترنتی مختلفی می باشند. روی هم رفته، شما هر نوع روغن موتوری را که بخواهید، می توانید از این برند تهیه کنید.

به این ترتیب در هر جایی از ایران که باشید، به آسانی می توانید به مراجع به خصوصی سر بزنید و خرید را انجام دهید. روغن موتور ماشین بهران، ساخته شده از مواد پایه نفتی و آلی می باشد که هر کدام از ان ها دارای کیفیت های خاص خود می باشند و در ایران هم بیشتر آن نوعی به مصرف می رسد که ارزان تر و در همین حال فروان عرضه می شود. شرکت تولیدی روغن موتور ویژه را هم فرآوری کرده که در مراکز داد و ستد به راحتی قابل دسترس می باشند.

در کل، به دلیل پیشینه ای که این برند دارد و به خوبی با بازار کشورمان و اتومبیل هایی که ساخته می شود، محصولات خود را طبق استانداردهای ملی تولید کرده و عرضه می نماید.

نمایندگی فروش انواع روغن شرکت نفت بهران

نمایندگی فروش انواع روغن شرکت نفت بهرانشرکت نفت بهران که در گذشته به نام تجاری اسو کالاهای خود را عرضه می کرد، روان کننده های مختلفی را می سازد که ما در مراکز مختلف فروش می توانیم آن ها را به دست آوریم. از طرفی، در هر گوشه ای از کشورمان، می شود نمایندگی های این برند معروف ایرانی را پیدا کرد که در کار ارائه انواع روغن تولید شده در آن هستند.

اگر می خواهید که بهترین روغن موتور را با نرخ های مناسب تهیه کنید، یکی از گزینه های مناسب در این خصوص، همین شعب می باشند. آن ها روغن موتور اصل را در دسترس مشتریان خود می گذارند و همچنین آنان راهنمایی می نمایند تا بتوانند یک روغن موتور دیزلی خوب را بر اساس نوع موتور خود تهیه کنند.

قابل ذکر است که در کنار این فرآورده، محصولات دیگری هم تولید می شود که می توان آن ها را این گونه نام گرفت و معرفی کرد:

 • ضد یخ
 • ضد جوش
 • گریس
 • روغن های صنعتی
 • روانکارهای گوناگون
 • و غیره

صادرات انواع روغن موتور در کشور

صادرات انواع روغن موتور در کشورکارخانه روغن موتور در کشور، محصولات خود را افزون بر بازارهای داخلی، به خارج از کشور نیز صادر می کند. به این ترتیب است که هم دارای شهرت و نام آوری می گردد و هم این که می تواند سود بیشتر از این طریق به دست آورد. از جانب دیگر، بعضی از این تولیدی ها برای این که بهتر با مشتریان خارجی ارتباط بر قرار نمایند و به فروش بالاتری از محصول دست یابند، در برخی از شهرهای اقدام به ایجاد شعبه های رسمی نموده اند که از این طریق، انواع روغن موتورهای تولید شده را به فروش می رسانند.

از جانب دیگر، در کنار کارخانه ها، بازرگانان متفاوتی را هم می شود پیدا نمود که در این حوزه فعالیت گسترده ای دارند. آن ها پیش از همه به بررسی و ارزیابی بازارهای کشورهای مقصد می پردازند و پس از آن به ارائه کالا مشغول می شوند. قابل ذکر است این شرکت ها روغن موتور بهران را ارائه می دهند که از لحاظ کیفی درجه یک هستند و از سویی بر اساس سفارش ارائه می کنند.

در حال حاضر، انواع روغن موتور ایرانی به کشورهای همجوار صادر می شود که از بازار خوبی نیز برخوردار بوده و مورد استقبال هم قرار گرفته است.

عمده فروشی روغن موتور در ایران

عمده فروشی روغن موتور در ایرانعرضه کنندگان عمده روغن موتور در ایران را می شود به چند دسته تقسیم بندی کرد. اول این که شرکت های سازنده، در راس قرار دارند. آن ها محصولات شان را به شکل انبوه تولید کرده و سپس به همان گونه هم به فروش می رسانند. از جانب دیگر، تنها آن ها آن ها در این حوزه فعال نمی باشند، چون که ما شاهد ارائه روغن موتور خارجی هم هستیم. به این ترتیب می شود گفت، شرکت های بازرگانی وارد کننده نیز خود یکی از فروشندگان عمده در این بخش محسوب می شوند.

هر کدام از این شرکت ها که برای همه مشتریان قابل دسترس نمی باشند؛ پس به جهت فروش بهتر در بیشتر شهرهای کشور، ایجاد شعب رسمی نموده اند که از این طریق نیز نمایندگی ها سفارش های مشتریان را می پذیرند و بعد از آن، اقدام به ارائه شان می کنند. به جزء این مراجع اصلی، از طریق آنلاین هم این روزها خرید و فروش عمده روغن موتور ایرانی انجام می شود. به نوعی می شود روغن موتور ارزان را به این شکل تهیه کرد.

از طرف دیگر، خریداران مشخصی هستند که به طور کلی این گونه از محصولات را تهیه می کنند، آنان را می شود برخی از تاجران و فروشندگان در بازار عنوان کرد.

قیمت فروش انواع روغن موتور در بازار

قیمت فروش انواع روغن موتور در بازارروغن موتورها، انواع مختلفی دارند که در بازار ما شاهد گوناگونی قیمت های آنان نیز هستیم. برای نمونه قیمت روغن موتور بهران، ممکن است که با دیگر برندها تفاوت هایی داشته باشد. این موضوع بر می گردد به موارد مختلفی که از آن جمله می شود به این نکات اشاره کرد:

 • نوع مواد اولیه بکار رفته در ساخت محصول
 • برند سازنده روغن موتور
 • چگونگی ارائه محصول
 • نوع بسته بندی
 • وزن هر بسته
 • وغیره

برای به دست آوردن نرخ های جدید، می شود به مرکز فروش روغن موتور مراجعه نمود که در شرایط کنونی به شکل حضوری و غیر حضوری فعال می باشند. در این خصوص بایستی به این نکته اشاره نمود که بیشتر این شرکت های تولید کننده اند که نرخ ها را بر اساس فاکتورهایی که در بالا به آن ها پرداختیم، تعیین می کنند.

در هر صورت، می شود مراجعی را با جستجویی بیشتر پیدا کرد که با نرخ های ارزان تری اقدام به ارائه محصولات برندهای مطرح می نمایند.

فروش انواع روغن موتور بنزینی، صنعتی و دیزلی

فروش انواع روغن موتور بنزینی، صنعتی و دیزلیروغن موتورها را از چندین لحاظ می شود دسته بندی کرد؛ ولی عموماً روغن موتور سپاهان را بر اساس سوخت ماشین ها بخش بندی می نمایند که می توان این گونه معرفی شان نمود:

 1. روغن موتور بنزینی: مخصوص ماشین هایی است که با سوخت بنزین حرکت می کنند. آن ها دارای استانداردهای خاص خود می باشند و به دلیل این که گرانروی شان فرق می کند، نباید به اشتباه در خودروهای دیگری که با سوخت های گوناگونی حرکت می نمایند، استفاده شود.
 2. روغن موتور دیزلی: از انواع مختلفی برخوردار است و این نوع از محصول هم استاندارد خاص خود را دارد. از ویسکوزیته بالاتری نسبت به نوع بنزینی برخوردار است.

در این میان، می شود از روغن های صنعتی هم نام برد که جهت روان کاری ماشین آلات در کارخانه ها به کار گرفته می شوند. آن ها هم از همین دو اصلی که به آن اشاره نمودیم، پیروی می کنند. با همه این ها فروش این گونه از محصولات نیز از جانب مراجع مختلفی صورت می گیرد.

فروشگاه اینترنتی انواع روغن موتور بهران

فروشگاه اینترنتی انواع روغن موتور بهرانشرکت بهران، انواع متفاوتی از روغن موتورها را ارائه می دهد که می شود به بنزینی، گازوئیلی، گاز سوز و موتور سیکلت اشاره کرد.

همه این ها را می توان با مراجعه به وب سایت های معتبر، به راحتی تهیه کرد. در این حوزه فروشگاه های اینترنتی زیادی هستند که فعالیت می کنند و با این برند مطرح قرار داد دارند. از آن ها در هر حجم و اندازه ای که بخواهید، می توانید محصولاتی از این قبیل را به دست آورید.

روی هم رفته، خرید از این طریق بسیار راحت است و ما در هر ساعتی از شبانه روز می توانیم به خرید محصولات مورد نظر خود بپردازیم.

آشنایی با انواع روغن موتور های تولیدی داخل

آشنایی با انواع روغن موتور های تولیدی داخلروغن موتورهای شرکت های تولیدی داخلی را می توان به سه دسته اصلی تقسیم بندی نمود که عبارت می باشند از:

 1. روغن هایی ساخته شده بر پایه نفت: به این گونه از محصولات مینرال هم می گویند. بیشتر برای روان کاری مورد استفاده قرار می گیرند و در ایران فروش زیادی دارد.
 2. روغن هایی ساخته شده بر پایه مواد آلی: در اصطلاح به آن ها سنتتیک نیز گفته می شود که بر اساس یک فرآیند شیمیایی به دست می آیند. نوع اعلا کالا است.
 3. روغن هایی که مخلوطی از این دو نوع اند: به آن ها نیمه سنتتیک هم می گویند. از لحاظ کیفی بالاتر از مینرال و پایین تر از سنتتیک می باشند.

مزایای استفاده از روغن موتور بهران چیست؟

مزایای استفاده از روغن موتور بهران چیست؟روغن موتور، نقش بسیار زیادی در یک خودرو ایفاء می کند. آن را همان طور که در این مطلب مشاهده کردیم، به اشکال متفاوتی می سازند و از مواد مختلف اولیه در ساخت شان کار گرفته می شود.

اگر بخواهیم مزایای استفاده از روغن موتور ایرانول را بیان کنیم، نخستین موضوعی که به ذهن مان می رسد، روان کاری است. این گونه دیگر هیچ پیچ مهره ای در هنگام حرکت موتور ساییده نمی شوند و به راحتی، عملیات احتراق صورت می گیرد.

ولی تنها این موضوع مهم نیست؛ بلکه روغن های خوب باید خنک کننده باشند، بتوانند از خوردگی و زنگ زدگی جلوگیری نمایند و از موارد دیگری از این دست.

بهترین مرکز خرید و فروش روغن موتور جنس خوب

بهترین مرکز خرید و فروش روغن موتور جنس خوباگر به دنبال روغن موتور جنس خوب هستید، بهتر است که ابتداء بهترین مراکز خرید و فروش را پیدا کنید.

این کار ساده است و شما به راحتی می توانید با مراجعه به بازارهای گوناگونی که در شهرتان است، مراجعه کرده و با پرس و جویی بهترین عرضه کنندگان را بیابید. در این خصوص بایستی به این موضوع اشاره کرد که در کنار روغن های مرغوب، نوع بی کیفیت آن نیز ارائه می گردد که به همین دلیل، بایستی حتما جهت خرید، به فروشگاه های معتبر سر زده شود. آن ها عموماً محصولات شان را به صورت تضمینی در اختیار مشتریان می گذارند.

معرفی و فروش تمام محصولات شرکت نفت بهران

معرفی و فروش تمام محصولات شرکت نفت بهرانشرکت نفت بهران، محصولات مختلفی را می سازد که به معرفی برخی از آن ها در بالا پرداختیم. از روان کننده ها که بگذریم، می شود به مکمل های سوخت، محصولات تکمیلی، پارافین وکس و غیره اشاره کرد.

فروش تمام این محصولات از جانب مراجع ویژه ای صورت می گیرد. این برند آن قدر مشهور است که شما در هر بازاری به سادگی قادر خواهید بود که تولیدات آن دسترسی پیدا کرده و خرید خود را انجام دهید. باید گفت، روغن موتور صادراتی و سایر محصولاتی از این دست را هم شرکت نفت بهران می سازد و به روش های مختلفی به خارج از مرزها ارسال می نماید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.