عمده فروشی روغن موتور | عرضه با قیمت کارخانه

می توان از روغن موتور به عنوان یکی از ملزومات موتور نام ببریم که همانند خون در رگ های انسان در موتور جریان دارد و وظیفه تمیزکاری و روان کاری خودرو را برعهده دارد. بنابراین به هنگام خرید روغن موتور باید دقت لازم را به کار برد تا روغن موتور باکیفیت را تهیه کرد، به همین منظور بهتر است آن را از مراکز معتبر خریداری کنید. همچنین عرضه با قیمت کارخانه این محصول در عمده فروشی روغن موتور انجام می شود که علاوه بر قیمت مناسب دارای کیفیت مرغوب نیز می باشد.عمده فروشی روغن موتور | عرضه با قیمت کارخانه

مرکز خرید انواع روغن موتور خودرو

مرکز خرید انواع روغن موتور خودروبا توجه به افزایش قیمت خودروهای گوناگون باید در تهیه لوازم ضروری خودرو از جمله روغن موتور دقت لازم را به کار بگیرد تا کیفیت بالایی داشته باشد و موجب بهبود عملکرد خودرو و کارآیی بهتر آن شود.

بنابراین به هنگام خرید روغن موتور باید آن را از مراکز معتبر تهیه کرد و سعی شود موارد زیر را به هنگام خرید روغن موتور رعایت کرد:

 •  از روغن فله به هیچ وجه استفاده نکنید.
 •  گرانروی آن را مد نظر داشته باشید.
 •  کیفیت مناسب روغن خودرو را انتخاب کنید.
 • بهتر است به هنگام تهیه روغن همیشه از یک نوع روغن موتور و از یک برند استفاده گردد چرا که به هنگام تعویض آن مقداری از روغن موجود در خودور باقی می ماند که با روغن جدید مخلوط می گردد که اگر یکسان نباشند ممکن است موجب تأثیر منفی بر عملکرد خودرو شود.

مرکز خرید انواع روغن موتور خودرو با عرضه با کیفیت ترین و مرغوب ترین روغن ها موجب جلب اعتماد مشتریان شده است و حتی به مرکز عمده فروشی روغن موتور نیز تبدیل شده است.

بنابراین مشتریان می توانند روغن موتور مورد نیاز خودرو خود را با اعتماد کامل از این مراکز خریداری کنند، همچنین این مراکز با داشتن سایت های اینترنتی خرید و فروش روغن موتور را برای مشتریان آسان کرده اند.

کافیست به میزان دلخواه آن را سفارش دهند تا در اسرع وقت بهترین روغن موتور با باربری های موجود به دست آنها برسد.

عرضه کننده بهترین روغن موتورهای ایرانی

عرضه کننده بهترین روغن موتورهای ایرانیروغن موتور یکی از نیازهای ضروری خودرو می باشد و یک خودرو با داشتن صدها قطعه که به هنگام حرکت به هم ساییده می شوند و دارای اصطحکاک زیادی هستند نیاز به این ماده دارد تا سرعت حرکت قطعات تندتر و اصطحکاک آنها کمتر شود.
اگر بخواهیم بهتر مفهوم روغن موتور را برسانیم کافیست به این مثال توجه کنید که همانند خون که لازمه حیات انسان می باشد روغن موتور نیز لازمه حرکت و سرعت خودرو است.

بنابراین روغن موتور باید دارای کیفیت لازم باشد تا بتواند فشار و گرمای داخل موتور خودرو را تحمل کند پس طبق فرمولاسیون شیمیایی خاصی تولید می گردد.
به هین جهت روغن موتور بر اساس نوع موتور و شرایط کاری در خودرو های سنگین و سبک تولید شده و به انواع مختلفی تقسیم می شوند که از جمله آن ها می توان به روغن موتور صنعتی و روغن موتور روانکاری اشاره کرد.

اگر به بازار فروش روغن موتور سری بزنید متوجه خواهید شد که با وجود نام پرآوازه روغن موتور خارجی با برندهای معتبر باز هم روغن موتور ایرانی جایگاه خود را در بین مشتریان یافته است.

از این رو بسیاری از مصرف کنندگان از کیفیت این روغن موتور وطنی راضی بوده و گزینه اول انتخابشان روغن موتور ایرانی می باشد.

علت آن قطعا کیفیت بالای روغن تولید شده در کارخانه روغن موتور کشور است که زیر نظر بهترین مهندسین و متخصصین تولید می گردد.
عرضه کننده بهترین روغن موتورهای ایرانی با فروش انواع روغن موتور اصل در نمایندگی های توزیع و پخش این محصول در سراسر کشور توانسته است مشتریان زیادی را به سمت کالای ایرانی و از جمله روغن موتور جذب کند.

همچنین این عرضه کننده با راه اندازی سایت های فروش روغن موتور ایرانی در خرید روغن موتور اصل ایرانی به مصرف کنندگان کمک زیادی کرده است تا بتوانند مرغوب ترین روغن موتور را با قیمتی مناسب و از برندهای معتبر ایرانی به راحتی تهیه نمایند.

معرفی پرفروش ترین برندهای روغن موتور

معرفی پرفروش ترین برندهای روغن موتوربرندهای زیادی در بازار  به خرید و فروش روغن موتور می پردازند از این رو مصرف کنندگان به هنگام خرید انواع روغن موتور باید مواظب افراد متقلب باشند که به عرضه روغن های تقلبی و روغن های تصفیه شده با نام برند های خارجی می پردازند.
بهترین راه تهیه روغن موتور اصل و درجه یک از نمایندگی روغن موتور معتبر می باشد، در این جا به معرفی پرفروش ترین برندهای روغن موتور می پردازیم که به قرار زیر هستند:

 • روغن موتور رانا
 • روغن موتور پارس
 • روغن موتور اسپیدی
 • روغن موتور بهران
 • و …

بسیاری از این مراکز پخش روغن موتور معروف توانسته اند با تولید بهترین روغن موتور و عرضه آن از طریق نمایندگی های فروش و سایت های اینترنتی به نیاز مصرف کنندگان به روغن موتور باکیفیت برای خودرویشان را برطرف سازند.

لیست قیمت انواع روغن موتور در بازار

لیست قیمت انواع روغن موتور در بازار روغن موتور برای کسانی که دارای خودرو می باشند یکی از احتیاجات ضروری است و حداقل یکی بار همه این افراد روغن موتور خودرو خود را تعویض کرده اند از این رو می توان گفت یکی از لوازم پرکاربرد خودرو می باشد.

انواع روغن موتور در بازار دارای قیمت های متنوعی می باشد که به مولفه های زیادی وابسته است که به شرح زیر می باشند:

 • شرکت تولید کنند ه انواع روغن موتور
 • وزن بسته بندی انواع روغن موتور
 • ظرف بسته بندی انواع روغن موتور
 • نحوه عرضه انواع روغن موتور
 • روش معاملاتی انواع روغن موتور
 • و …

پس اگر می خواهید از قیمت روز انواع روغن موتور تولید ایرانی و خارجی با خبر گردید می توانید به سایت های آنلاین فروش این محصول مراجعه کنید و از آخرین لیست قیمت انواع روغن موتور در بازار اطلاع کسب نماید.

عمده فروشی روغن موتور به قیمت کارخانه

عمده فروشی روغن موتور به قیمت کارخانهبرخی از خریداران روغن موتور با خرید عمده این محصول از عمده فروشی روغن موتور به قیمت کارخانه توانسته اند به اهدافی همچون خرید روغن موتور با تخفیف عالی و فروش آن با سود بالا دست یابند.

بنابراین آن ها به عمده فروشی های مختلف روغن موتور مراجعه می کنند و این محصول را با قیمت مناسبی تهیه کرده و با بسته بندی آن با لگو شرکت خود در بازار فروش به رقابت با برندهای مختلف می پردازند.

معمولا مراکز عمده فروشی این محصول را به جهت اینکه هزینه مواد اولیه ساخت روغن موتور، دستمزد پرسنل، هزینه احداث کارخانه و … برایشان تأمین گردد به فروش عمده روغن موتور می پردازند.

اما بسیاری از این برندهای تولیدی سقفی جهت فروش عمده این محصول تعیین می کنند و مابقی محصول را به صورت خرد ه فروشی به بازار وارد خواهند کرد.

برای خرید روغن موتور از این عمده فروشی ها به صورت سنتی و با مراجعه به کارخانه های تولیدی آنها می توان این محصول را خریداری کرد.
همچنین خرید غیر حضوری از طریق سایت های فروش عمده فروشی انواع روغن موتور  راه آسانی است که از طریق آن مشتریان می توانند به خرید عمده روغن موتور بپردازند.

توزیع انواع روغن موتور بنزینی، دیزلی و صنعتی

توزیع انواع روغن موتور بنزینی، دیزلی و صنعتیبسیاری از نمایندگی های فروش انواع روغن موتور به توزیع انواع روغن موتر بنرینی، دیزلی و صنعتی و حتی روغن موتور سیکلت با بهترین کیفیت می پردازند.
این نمایندگی های انواع مختلف این محصولات را از برندهای معتبری همچون اسپیدی، رانا، پارس، بهران و … به شیوه های مختلفی عرضه می کنند.
مشتریان چهت خرید این محصولات می توانند به دفاتر فروش این نمایندگی ها مراجعه کرده و انواع روغن موتور را با حجم زیاد یا کم خریداری نمایند.
این نمایندگی های فروش همچنین دارای سایت های عرضه آنلاین این محصولات هستند تا مشتریان بتوانند انواع روغن موتور مورد نیاز خود را از آن ها با بهترین کیفیت و قیمتی مطلوب به صورت اینترنتی تهیه کنند.

شرکت پخش انواع روغن موتور به سراسر کشور

شرکت پخش انواع روغن موتور به سراسر کشورآیا شرکت پخش روغن موتور به سراسر کشور را می شناسید؟ به هنگام خرید این محصول از شرکت روغن موتور به چه چیزی باید توجه کرد؟
امروزه شرکت های زیادی به عرضه انواع روغن موتور ایرانی و خارجی در بازار می پردازند بنابراین بهتر است از برندهای معتبری همچون بهران، اسپیدی، رانا و … آن را خریداری کرد.

همچنین از نکاتی که به هنگام خرید روغن موتور باید مراعات گردد این است که از خرید روغن های بی کیفیت و برندهای ناشناس بپرهیزید و هیچ گاه روغن موتور فله و بدون بسته بندی مناسب را خریداری نکنید.

خرید روغن موتور از برندهای معتبر که سالیان زیادی به عرضه محصولات با کیفیت همچون روغن موتورهای درجه یک می پردازند و مشتریان زیادی دارند نشان از کیفیت بالای محصولاتشان می باشد.

واردات انواع برندهای خارجی روغن موتور

واردات انواع برندهای خارجی روغن موتورروغن موتورهای خارجی معمولا از کشور های دیگر به ایران وارد می گردد با اینکه تولید روغن موتور در ایران زیاد است اما در برخی موارد شاهد واردات روغن موتور نیز هستیم.
بیشترین استفاده از روغن موتور های خارجی معمولا در بین افرادی است که دارای اتومبیل خارجی هستند و برای تمیزی قطعات خودرو خود بیشتر از روغن موتور خارجی استفاده می کنند.

واردات انواع برندهای خارجی روغن موتور به بازار همه سال انجام می شود تا بازار روغن موتور کشور از همه نمونه های روغن موتور اشباع گردد.
اما به هرحال انواع مختلف روغن موتور خارجی از لحاظ قیمتی بالاتر از روغن موتورهای ایرانی است و از لحاظ کیفیت نیز با بسیاری از روغن های های تولید داخل یکسان می باشند.

به همین جهت بسیاری از مشتریان به هنگام خرید انواع روغن موتور از روغن های تولید داخل استفاده می کنند چرا که هم قیمت مناسب دارند و هم دارای کیفیت بالای هستند.

نمایندگی فروش روغن موتور های وارداتی

نمایندگی فروش روغن موتور های وارداتینمایندگی فروش روغن موتور های وارداتی معمولا در شهرهای مختلف به عرضه برندهای مختلف روغن موتور خارجی می پردازند.
معمولا بهترین برندهای روغن موتور خارجی در این نمایندگی ها یافت می گردد و مشتریان زیادی به دنبال خرید این روغن موتورها می باشند.
این دسته افراد می توانند به این نمایندگی های فروش به صورت حضوری مراجعه کنند و به خرید برند روغن موتور خارجی مورد نظر خود بپردازند.
همچنین بسیاری از نمایندگی های فروش روغن موتور با استفاده از سایت های فروش آنلاین به عرضه انواع برندهای خارجی و وارداتی روغن موتور پرداخته اند.
مشتریان می توانند با مراجعه به این سایت ها و با ثبت سفارش انواع روغن موتور خارجی در کمترین زمان ممکن با کیفیت ترین نوع این محصول را تهیه نمایند.

راهنمای خرید روغن موتور های اصل

راهنمای خرید روغن موتور های اصلروغن موتورهای اصل در بسیاری از کارخانه های روغن سازی در کشور با کیفیت درجه یک تولید می گردد.

به همین جهت صادرات روغن موتور از ایران به بسیاری از کشورهای همسایه و اروپایی بالا می باشد و با توجه به اینکه ایران از کشورهای می باشد که منبع سرشاری از نفت و گاز است، این موضوع امر طبیعی می باشد.

به هنگام تهیه انواع روغن موتور به راهنمای خرید روغن موتورهای اصل توجه کنید و مطابق با آن به خرید انواع روغن متور بپردازید تا با کیفیت مناسب آن را تهیه کنید.
معمولا راهنمای خرید انواع روغن موتور در سایت های آنلاین فروش درج گردیده است تا مشتریان به راحتی روغن موتور اصل را تهیه نمایند. برخی از راه های تشخیص روغن موتور اصل به قرار زیر هستند:

 • برچسب و کیفیت چاپی بالا توسط برندهای برتر بر روی ظروف بسته بندی روغن موتور درج شده است.
 • فروش بسیار پایین روغن موتورهای جعلی در بازار که ترفند افراد سود جو می باشد.
 • به کیفیت ظرف حاوی روغن موتور باید توجه کرد برندهای اصلی روغن موتر را در ظرف در بسته تمیز پلمپ می کنند.
 • روغن موتور های تولید برندهای اصلی بدون رنگ  و بو و شفاف هستند پس اگر روغن موتور دارای رنگ و بوی تند می باشد حتما تقلبی است.

ویژگی های روغن موتور مناسب برای خودرو

ویژگی های روغن موتور مناسب برای خودروروغن موتور مناسب بر عملکرد و عمر مفید موتور خودرو می افزاید و دارای مزایای زیادی برای موتور خودرو می باشد.
از جمله ویژگی های روغن موتور مناسب برای خودرو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • روغن موتور مناسب موجب کاهش اصطحکاک و ساییدگی قطعات خودرو می گردد.
 • آلودگی و مواد زائد که حاصل از احتراق خودرو و قطعات می باشد را به خود می گیرد و موجب تمیز شدن خودرو خواهد شد.
 • با روان کردن قطعات خودرو از گرمای قطعات در حین کار کردن کم می کند و موجب خنک شدن موتور می شود.
 • با آبندی قطعات موجب روان شدن حرکت آنها می گردد.

فروش اینترنتی انواع روغن موتور در کشور

فروش اینترنتی انواع روغن موتور در کشوربسیار از کارخانه های تولید روغن موتور علاوه بر فروش حضوری این محصول در نمایندگی های مختلف خود به فروش اینترنتی انواع روغن موتور در کشور می پردازند.
لازم به ذکر است خرید به روش اینترنتی انواع روغن موتور برای فروشنده و خریدار دارای مزایای زیادی است و به همین جهت بسیاری از مشتریان از این نوع روش خرید بسیار استقبال می کنند.

از جمله فواید خرید اینترنتی روغن موتور برای مصرف کنندگان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تنوع محصولات از برندهای مختلف
 • صرف جویی در زمان خرید انواع روغن موتور
 • کاهش هزینه های از جمله هزینه رفت و آمد و …
 • حذف واسطه فروش و کاهش قیمت روغن موتور و در نتیجه خرید ارزان تر
 • تحویل آسان به مصرف کنندگان
 • کیفیت بالای محصولات
 • خدمات پس از فروش
 • و …

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.