صادرات روغن موتور | تولید روغن موتور درجه یک در ایران

صادرات روغن موتور، به عنوان یک محصول صادراتی مهم، زمینه های مناسبی را به جهت حضور در بازار های جهانی برای تولیدات ایرانی فراهم کرده است. با وجود سطح بالای تولیدات روغن موتور درجه یک در ایران، می توان از موقعیت این محصول صادراتی در بازار های جهانی نهایت استفاده را کرد. برای خرید عمده و صادرات روغن موتور carpie ایرانی می توان از طریق نمایندگی های فروش و یا سایت های اینترنتی اقدام نمود.

صادرات روغن موتور | تولید روغن موتور درجه یک در ایران

تولید انواع روغن موتور درجه یک در ایران

تولید انواع روغن موتور درجه یک در ایرانتولید انواع روغن موتور درجه یک در ایران از گذشته های خیلی دور انجام می شده است. انواع روغن موتور مناسب بر اساس استانداردهای جهانی، با بالاترین سطح کیفیت تولید می شوند. زیرا کارخانجات تولید روغن موتور از پیشرفته ترین دستگاه ها و خطوط تولید استفاده می شود.
بنابراین می توان گفت که تقریبا تمامی برند های روغن موتور bt ایرانی کیفیت و استاندارد های لازم برای حضور در بازار های داخلی و خارجی را دارند. عملکرد انواع روغن موتور برای روان کاری و تمیز کاری قطعات موتور خودرو، مورد توجه است و کیفیت آن طول عمر موتور ماشین را تضمین می کند.
کیفیت روغن موتور به کیفیت مواد اولیه بستگی دارد، و مواد اولیه با کیفیت این محصول در ایران به راحتی قابل دسترس است.
این تصور کاملا اشتباه است که روغن موتور ایرانی فقط برای خودرو های ایرانی مناسب است، که در صورت درست بودن سرمایه گذاری در زمینه صادرات این محصول احمقانه خواهد بود. در حالیکه در ادامه خواهید دید که انواع روغن موتور ایرانی در بازار های خارجی تا چه اندازه مورد استقبال قرار گرفته اند.
و سرمایه گذاری در زمینه تولید انواع روغن موتور درجه یک در ایران تا چه اندازه سودآور خواهد بود.

خرید بهترین برندهای ایرانی روغن موتور

خرید بهترین برندهای ایرانی روغن موتوربرای خرید بهترین برند های ایرانی روغن موتور تردید و وسواس زیادی لازم نیست. در هر صورت ایران به دلیل اینکه کشور نفت خیزی است، مواد اولیه مناسب در تولید این محصولات را دارد، چرا که اصلی ترین مواد اولیه تولید روغن موتور، روغن پایه است، و آن هم از نفت خام تهیه می شود. افزودنی ها نیز به سادگی قابل دسترس هستند. و خطوط تولید نیز از پیشرفته ترین امکانات روز دنیا تجهیز شده اند.
برخی از برند های روغن موتور درجه یک که در ایران تولید می شوند عبارتند از:

 • روغن موتور اسپیدی
 • روغن موتور بهران
 • روغن موتور ایرانول

بهترین برند های انواع روغن موتور تولید داخل، با تنوع زیادی در بازار این محصولات به صورت گسترده و در حجم عرضه می شود. و به همین دلیل دسترسی به آنها بسیار آسان است. خریدار عمده این محصول می تواند بدون نگرانی از بابت کیفیت، انواع روغن موتور ایرانی را با قیمتی مناسب تر در کنار کیفیتی برابر خریداری نماید.

خوشبختانه انواع روغن موتور ایرانی به دلیل سطح کیفیت بالا توانسته اند بازار خوبی را در کشور های خارجی برای خود اختصاص دهند، و به همین علت صادرات این محصولات می تواند برای تولید کننده و صادر کننده این محصول سود خوبی داشته باشد.

صادرات روغن موتور ایرانی به کشورهای همسایه

صادرات روغن موتور ایرانی به کشورهای همسایهصادرات روغن موتور ایرانی به کشور های همسایه در سال های اخیر رونق خوبی داشته است، و استقبال بازار های خارجی از این محصول ایرانی درجه یک رو به افزایش است. پس فرصت را از دست ندهید و برای صادرات این محصول اقدامات اولیه را با کمک این مجموعه به انجام برسانید.
خریداران عمده انواع روغن موتور های ایرانی درجه یک از میان کشور های همسایه عبارتند از:

 • پاکستان
 • هند
 • یوگوسلاوی
 • ترکمنستان
 • سنگال
 • سومالی
 • عراق

شاید این آمار کم به نظر برسد، اما می تواند همچنان رو به افزایش باشد. زیرا همین میزان از صادرات نیز به روش های سنتی تا کنون انجام پذیرفته است. و چنانچه از روش های جدید صادرات در بازار این محصول استفاده شود، می توان گسترش صادرات این محصول را در مدت زمان کوتاهی به سادگی مشاهده نمود. برای حضور در بازار های صادراتی با روش های امن و تضمینی با کارشناسان این مجموعه همراه باشید.

لیست قیمت انواع روغن موتور در بازار

لیست قیمت انواع روغن موتور در بازارانواع روغن موتور ایرانی از مهمترین محصولات صادراتی هستند، که می توانند سهم بزرگی در ارز آوری برای کشور داشته باشند، در نتیجه لازم است انجام امور صادراتی برای صادر کنندگان این محصول به سادگی صورت پذیرد.
یکی از مهمترین دغدغه های صادر کننده این محصول و تاجران این بازار دسترسی راحت به جدیدترین لیست قیمت انواع روغن موتور در بازار عرضه این محصولات است.
علاوه بر تولید کننده هر فردی می تواند با داشتن برخی اطلاعات اولیه در بازار صادرات این محصول فعالیت داشته باشد. و این اطلاعات اولیه همین لیست قیمت روغن موتور های ایرانی است.
از طریق نمایندگی های پخش روغن موتور و سایت های اینترنتی معتبر علاوه بر دریافت لیست قیمت روغن موتور برای خرید بی واسطه از درب کارخانه نیز می توانید اقدام کنید.
با تسهیل امور صادراتی روغن موتور های ایرانی تا حد زیادی از پدیده خام فروشی تولیدات نفتی پیشگیری می شود. که همین امر نیز مزایای اقتصادی فراوانی را به همراه خواهد داشت.

فروش اینترنتی انواع روغن موتور اصل

فروش اینترنتی انواع روغن موتور اصلفروش اینترنتی انواع روغن موتور اصل یکی از راهکارهای ساده سازی تجارت این محصول در بازار های داخلی و خارجی است.
خریدار عمده با خرید اینترنتی روغن موتور از بازار عمده فروشی این محصول زمان کمتری را برای یک امر ساده صرف می کند و در نتیجه عمده زمان باقی مانده را برای انجام امور دیگر خواهد داد.
در بازار فروش عمده روغن موتور معمولا از ابزاری مانند اینترنت استفاده کامل نمی شود. حال آنکه می توان با این ابزار ساده، عمده فروشی روغن موتور را در سطح بازار های جهانی گسترش داد.
برای اطلاع دقیق از چگونگی این امر می توانید با کارشناسان متخصص این مجموعه تماس بگیرید. و راهکار های ساده حضور در بازار های صادراتی و داخلی این محصول را به درستی بشناسید.
و از طریق این نمایندگی فروش اینترنتی انواع روغن موتور اصل، برای خرید روغن موتور اقدام کنید.

خرید مستقیم روغن موتور از کارخانه

خرید مستقیم روغن موتور از کارخانهخرید مستقیم روغن موتور از کارخانه تولید کننده یعنی حمایت مستقیم از تولید ملی. البته این تنها معنی مستقیم این امر نیست. مهمترین مزیت خرید مستقیم از کارخانه کاهش هزینه خرید عمده است.
و اغلب خریداران عمده برای سود بیشتر در بازار فروش روغن موتور، این محصولات را به صورت مستقیم از کارخانه خرید می کنند.
قیمت روغن ماشین یا همان روغن موتور درب کارخانه از قیمت آن در بازار های مختلف کشور به طور قطع بسیار مناسب تر خواهد بود.
با مراجعه مستقیم به کارخانه تولید کننده برای یک حجم خرید عمده، هزینه ها بسیار کمتر خواهد بود. روغن موتور در انواع دیزلی و بنزینی چه از شرکت روغن موتور خریداری شود و چه از کارخانه روغن موتور تفاوتی در کیفیت آن به وجود نمی آید.
فقط هزینه خرید تغییر می کند و بالا و پایین می شود. برای خرید از کارخانه روغن موتور می توانید از طریق مسیر های ارتباطی با کارشناس فروش در تماس باشید.

فروشنده انواع روغن موتور بنزینی، دیزلی و صنعتی

فروشنده انواع روغن موتور بنزینی، دیزلی و صنعتیفروشنده انواع روغن موتور دسته بندی های برای این محصولات به خریدار ارائه می دهد که به طور کلی عبارتند از:

 • روغن موتور دیزلی برای ماشین های سنگین
 • روغن موتور بنزینی برای ماشین های سواری
 • روغن موتور صنعتی برای دیگر انواع ماشین آلات صنعتی و خانگی

روغن هیدرولیک یکی از انواع روغن های صنعتی پر مصرف موجود در بازار است. این روغن برای خودرو هایی که فرمان هیدرولیک دارند استفاده می شود.
انواع روغن هیدرولیک طول عمر کاری مشخصی ندارند، و عمر آنها به کیفیت قطعات و شدت آلودگی محیط نیز بستگی دارد.
روغن هیدرولیک از پر استفاده ترین روغن صنعتی در بین انواع روغن موتور ها می باشد و برای همین دسترسی به این محصول در این مجموعه آسان تر از هر بازار دیگری است. تنوع این نوع روغن موتور بسیار زیاد است و انواع روغن هیدولیک عبارتند از:

 • HH: نسل اول روغن هیدرولیک است و فقط از روغن پایه تولید می شود.
 • HL: روغن های گردشی هستند، از ترکیب روغن پایه، ضد زنگ و ضد اکسیداسیون به دست می آیند.
 • HM: پر مصرف ترین روغن هیدرولیکی است که ضد سایش است.
 • HV: در محدوده های دمایی گسترده استفاده می شود و شاخص گرانروی را زیاد می کند.
 • HG: روغن هیدرولیک ماشین ابزار عم نام دارد. خاصیت چسبندگی دارد و در سیستم های کشویی رفتی و برگشتی قابل استفاده است.

فروشنده انواع روغن موتور بنزینی، دیزلی و صنعتی را می توانید به راحتی از طریق مسیر های ارتباطی در سراسر کشور پیدا کنید و خرید عمده خود را با کمک این متخصصان آگاه انجام دهید.

سفارش اینترنتی انواع روغن موتور

سفارش اینترنتی انواع روغن موتورسفارش اینترنتی انواع روغن موتور از انتخاب های هوشمندانه خریدار عمده این محصول است. در بازار خرید و فروش انواع روغن موتور دسترسی به حجم عمده این محصول در زمان بهینه انجام نمی شود. که این مسئله می تواند درصد زیادی از سود معاملات شما را کاهش دهد.
حال اینکه با وجود امکانات مناسب برای ثبت سفارش اینترنتی و خرید عمده اینترنتی انواع روغن موتور می توان از ضایع شدن سود این تجارت جلوگیری کرد.
از بهترین مزایای ثبت سفارش خرید عمده انواع روغن موتور به صورت اینترنتی همین کاهش هزینه و زمان لازم برای انجام امور خرید عمده است.
با داشتن یک نمایندگی معتبر برای خرید عمده انواع روغن موتور کاری را که ممکن است روز ها از شما زمان بگیرد، در عرض چند دقیقه انجام می دهید.

پخش روغن موتور به سراسر کشور

پخش روغن موتور به سراسر کشورپخش روغن موتور به سراسر کشور، آن هم به صورت مستقیم از درب کارخانه از عملکرد های اصلی این نمایندگی فروش است. این مرکز پخش معتبر، انواع روغن موتور مناسب برای مناطق مختلف کشور را برای خریداران عمده این محصول در سراسر کشور ارسال می کند.
انواع روغن موتور ایرانی درجه یک دسته بندی های متفاوتی از سه تا پنج گروه دارند، که شناخته شده ترین آنها سه گروه اصلی روغن موتور ها هستند که عبارتند از:

 • روغن موتور های مینرال
 • روغن موتوری های سنتتیک
 • روغن موتور های نیمه سنتتیک

انواع این روغن موتور ها با بهترین سطح کیفیت، در این نمایندگی قابل عرضه هستند. کافیست شما به عنوان خریدار نوع سفارش خود را مشخص کنید و به کارشناس و مشاور فروش مجموعه اطلاع دهید.
انواع روغن موتور ایرانی و انواع روغن های موتور صنعتی، دیزلی و بنزینی برای ارسال به سراسر کشور از طریق این مجموعه عرضه می شوند.

ارسال انواع روغن موتور با بهترین کیفیت

ارسال انواع روغن موتور با بهترین کیفیتروغن موتور از مهم ترین ابزار حفظ سلامت موتور های صنعتی، بنزینی و دیزلی هستند. لذا دسترسی آسان به آنها در هر نقطه ای از کشور برای انواع اهداف مصرفی یک ضرورت است.
ارسال انواع روغن موتور با بهترین کیفیت از طریق این نمایندگی برای تمامی نقاط دور و نزدیک کشور به سادگی امکان پذیر است.
البته این محصولات از جمله محصولات صادراتی هستند که نقل و انتقالات آنها می بایست به هر منطقه ای ساده و آسان انجام شود.
و بنابراین می توان گفت که این مجموعه با برخورداری از مسیر های انتقالی ساده و سریع می تواند این خدمات را در کوتاه ترین زمان به خریدار و مشتریان عمده خود ارائه دهد.
می توانید بدون نگرانی از نحوه ارسال و مدت زمان لازم برای آن، انواع روغن موتور را با بهترین کیفیت به صورت عمده از طریق نمایندگی های فروش و مراکز اینترنتی معتبر خریداری نمود.

راهنمای انتخاب روغن موتور مناسب

راهنمای انتخاب روغن موتور مناسبدر انتخاب روغن موتور مناسب معمولا فاکتور های متفاوتی مد نظر خواهد بود. این فاکتور های به طور خلاصه اینگونه بیان می شوند:

 • فاکتور API روغن موتور: کیفیت روغن موتور را نشان می دهد و برای موتور های دیزلی با حرف C  و موتور های بنزینی با حرف S نمایش داده می شود.
  بیشترین روغن موتور های پر کاربرد در زمان حال روغن موتور های دارای شاخص های SL, SN, SM, SJ هستند. و از کیفیت مطلوبی برای عرضه در بازار های داخلی و خارجی برخوردار می باشند.
 • فاکتور SAE: غلظت روغن موتور را نشان می دهد. و برای شرایط دمایی مختلف کاربرد دارد. غلظت روغن موتور با اصطلاح ویسکوزیته روغن نیز معرفی می شود.
  برای شرایط هوایی سرد ویسکوزیته و غلظت کم مناسب است و برای شرایط دمای هوای گرم ویسکوزیته بالا انتخاب می شود.

فاکتور روغن پایه، روغن موتور: بر اساس این فاکتور سه گروه کلی برای انواع روغن موتور تعریف می شود که عبارتند از:

 • روغن های مینرال بر پایه نفت خام
 • روغن های سنتتیک بر پایه روغن های تصفیه شده
 • روغن های نیمه سنتتیک ترکیبی از مینرال و سنتتیک

با در نظر گرفتن این موارد می توانید به راحتی بهترین انواع روغن موتور را برای اهداف مختلف تجاری و مصرفی خریداری نمایید و با مشاوره کامل و جامعی که با کارشناسان می توانید داشته باشید، انتخابی مناسب را انجام دهید.

بهترین روغن موتور برای خودرو ایرانی

بهترین روغن موتور برای خودرو ایرانیبهترین روغن موتور برای اتومبیل ایرانی، روغن موتور ایرانی است. اما این حرف به این معنی نیست که روغن موتور ایرانی برای اتومبیل های خارجی نامناسب هستند.
از آنجایی که انواع روغن موتور ایرانی از سطح کیفیت بالایی برخوردار هستند، نه تنها برای انواع خودرو های خارجی مورد استفاده های فراوان قرار می گیرند، بلکه صادرات این محصول گسترش زیادی در سال های اخیر داشته است.
و این یعنی روغن موتور های ایرانی برای انواع خودرو های ایرانی و خارجی از بهترین گزینه ها هستند. که با وجود قیمت مناسب و کیفیت عالی توانسته اند موقعیت های خوبی را در بازار های مختلف کشور های مختلف به خود اختصاص دهند.
بهترین روغن موتور، برای یک خودرو ایرانی و یا خارجی روغن موتوری است که با توجه به عواملی مانند: کیفیت، غلظت و روغن پایه انتخاب شوند.
و البته در هنگام استفاده از آنها نکات مهم و طریقه درست مصرف نیز در نظر گفته شود مانند اینکه:

 • چند روغن موتور با هم ترکیب نشوند.
 • روغن موتور با توجه به مشخصات ارائه شده توسط سازنده انتخاب شود.
 • در هر بار تعویض روغن موتور فیلتر نیز عوض شود.
 • تاریخ تولید آن بیشتر از سه سال قبل نباشد.
 • همیشه از یک نوع روغن موتور استفاده شود.

این نکته را در نظر داشته باشید که سیاه نشدن روغن موتور به دلیل کیفیت بالای آن نیست، بلکه نشان دهنده این است که روغن موتور قابلیت جذب ذرات اسیدی و ناخالصی ها را نداشته است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.