شیرآلات بهداشتی روشویی پوست دست هایتان را زیباتر می کند

اشکال، اندازه‌ها و رنگ‌های مختلفی از شیرآلات بهداشتی روشویی وجود دارند که به ما این امکان را می‌دهند که گزینه‌ای را انتخاب کنیم که به بهترین وجه مطابق با سبک و ترجیحات زیبایی‌شناختی ما باشد.

انتخاب جذاب ترین گزینه برای هماهنگی با حمام کار دشواری نیست، اما چند نکته وجود دارد که باید در نظر داشته باشیم. ابتدا باید شیرهای نصب مناسب را انتخاب کنیم.

شیرآلات عرشه ای یک انتخاب محبوب برای طیف وسیعی از کاربردها از حمام گرفته تا آشپزخانه هستند. این مقاله شیرهای عرشه را بررسی می‌کند تا بتوانید بفهمید که چه هستند و آیا می‌توانید شیرهای خود را با شیرهای پایه عرشه مختلف جایگزین کنید.

ابتدا، بیایید مشخص کنیم که شیرآلات نصب روی عرشه چیست. این نام به خوبی نشان می دهد که این شیرها در کجا نصب شده اند، که می تواند روی کانتر، سینک یا عرشه حمام باشد.

شیرآلات

با توجه به سادگی نصب، آنها یک انتخاب محبوب برای حمام و آشپزخانه هستند.

شما می توانید از شیرهای عرشه ای در موقعیت های مختلف استفاده کنید. این نوع شیرها مانند شیرهای آشپزخانه یا حمام به خوبی کار می کنند.

اغلب روکش ها و سینک ها از قبل سوراخ شده اند که نصب سریع را تسهیل می کند. مطمئن شوید که به تعداد سوراخ‌هایی که برای شیرهای نصب شده روی عرشه نیاز است توجه داشته باشید.

زیرا برخی از پیکربندی‌ها به چندین سوراخ در میز، سینک یا عرشه حمام نیاز دارند.

همچنین ممکن است شیرهای نصب شده روی عرشه را روی حمام های مستقل ببینید. گاهی اوقات، شیر حمام دارای دوش دستی با سر اسپری است.

در برخی موارد، حمام دارای یک شیر آب معمولی برای پر کردن حمام و یک اتصال سر اسپری دستی است. این دستگاه همراه با دیورتر دوش، شبیه به شیر آشپزخانه با سر اسپری کار می کند.

شیرهای نصب شده روی میز در طرح ها و پرداخت های متنوعی موجود است تا با سلیقه زیبایی شناختی افراد مختلف مطابقت داشته باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.