شرکت های تولید کننده روغن موتور | عرضه انواع روغن موتور بنزینی

شرکت های بسیاری تحت عنوان شرکت های تولید کننده روغن موتور در داخل کشور به فعالیت پرداخته اند که هر یک در رقابت با دیگری؛ سعی در ارائه محصولی مناسب را دارند. در این میان برخی از آن ها با وجود عرضه بهترین روغن ها از جمله عرضه روغن موتور بنزینی توانسته اند از رقبای موجود در میدان تولید پیشی گرفته و نیاز بازار را به بهترین شکل تامین نمایند.شرکت های تولید کننده روغن موتور | عرضه انواع روغن موتور بنزینی

تولید و پخش انواع روغن موتور در ایران

تولید و پخش انواع روغن موتور در ایرانهر خودرویی برای ادامه حرکت و به همراه آوردن یک کارکرد اصولی و درست، نیازی اساسی به روغن موتور دارد.
یعنی بدون وجود روغن داخل موتور، محال است که خودرو حتی قادر به روشن شدن باشد؛ چه برسد به حرکت.
از همین جا می توان پی برد که روغن موتور به چه دلیل تولید و عرضه شده است.

موضوع دیگری که باید به آن پرداخت این است که تولید روغن موتور در ایران توسط شرکت های بسیاری صورت گرفته که بدین ترتیب تمامی نیاز های موجود از این محصول با تولید آن ها به خوبی مرتفع شده است.

اما شرکت هایی که تحت عنوان شرکت روغن موتور بیشترین میزان عملکرد یا بهتر است بگوییم موفقیت بخش ترین عملکرد ها را در حوزه تولید و پخش روغن موتور در ایران به انجام رسانده و حتی از روغن های تولید شده به بازار های خارجی نیز صادراتی را داشته اند، شامل این موارد می شوند:

 • شرکت بهران
 • شرکت کاسپین
 • شرکت ایرانول

لازم به ذکر است که تمامی شرکت های مذکور که خود برندی معتبر را شامل شده اند؛ انواع روغن موتور های استاندارد را به بازار ارائه داشته که طی سال های طولانی و طی اجرا در خودرو های متعدد، امتحان خود را به خوبی پس داده اند!

شرکت تولیدی انواع روغن دیزلی و بنزینی

شرکت تولیدی انواع روغن دیزلی و بنزینیروغن موتور خودرو به انواع مختلفی قابل تقسیم بندی می باشد که از این میان می توان به روغن موتور بنزینی و روغن دیزلی اشاره کرد.
هر یک از روغن های مورد نظر برای خودرو هایی با سیستم های خاصی طراحی و تولید شده اند که در نهایت بهترین کارکرد را برای خودرو فراهم آورده و همینطور سلامت سایر قطعات خودرو را نیز تضمین می کنند.
بیشتر بخوانید: روغن هیدرولیک پارس در ایران

اما از میان انواعی از شرکت یا کارخانه روغن موتور که به عرضه این نوع روغن ها پرداخته و در نتیجه سهمی عظیم و گسترده را در جهت تامین آن ها هم در بازار های داخلی و هم در بازار های خارجی برداشته است، شرکت تولیدی روغن موتور بهران می باشد.
البته باید گفت که در کنار این شرکت، شرکت هایی با برند های معتبر دیگر نیز به فعالیت در حیطه تولید روغن موتور بنزینی و دیزلی نیز پرداخته اند که حین خرید روغن موتور از مراکز فروش، می توان با تعداد کثیری از آن ها آشنا شده و در نتیجه از محصولات خوب آن بهره مند شد.

پرفروش ترین برندهای روغن موتور در بازار

پرفروش ترین برندهای روغن موتور در بازارخوشبختانه میزان تولید روغن موتور های با کیفیت توسط برند های شناخته شده و نامی در داخل کشور روز به روز افزایش پیدا کرده که حتی برخی از این روغن ها، عملکردی به مراتب برتر از برند های خارجی را به همراه آورده اند.

شاید لازم باشد بدانید که در ایران برخی از برند های روغن موتور که از تولیدات داخلی بهترین کارخانجات کشور حاصل می شوند، در بازار فروش، در دسته پر فروش ترین ها جای گرفته اند.

اگر بخواهیم به پرفروش ترین برند های مورد نظر از این محصول که در نتیجه تلاش و تخصص بالای تولید کنندگان ایرانی و استفاده از تجهیزات و ماشین آلات به روز و اتوماتیک حاصل آمده بپردازیم، شامل این گزینه ها خواهند شد:

 • روغن موتور کاسپین
 • روغن موتور بهران
 • روغن موتور ایرانول

گفتنی است برای هر یک از برند های مذکور، مدل های متعددی در دسترس می باشد که هر یک از آن ها در بر دارنده بهترین کیفیت و ساختار بوده و با وجود این که از برند های تولید شده در کشور به شمار می روند؛ قیمت بسیار مناسب تری را نسبت به روغن موتور های خارجی به خود اختصاص داده اند.

واردات انواع روغن موتور خارجی

واردات انواع روغن موتور خارجیدر خصوص روغن موتور های خارجی باید اعلام داشت در حال حاضر، میزان عرضه این روغن ها به اندازه عرضه روغن های ایرانی بوده، با این تفاوت که برخی از این برند ها مورد فروش بیشتری قرار گرفته و برخی دیگر نیز خیر.

پس به عبارتی دیگر باید بیان داشت که روغن موتور های خارجی با میزان واردات خوبی در بازار داخلی کشور همراه بوده که به نظر می رسد، میزان استقبال و فروش خوب این روغن ها در کیفیت آن ها نهفته باشد.

برای این که هر یک از خریداران بتوانند انواع روغن موتور خارجی را در معرض تهیه راحت تر قرار دهند، تیم فروش مجموعه پیش رو بر آن شده تا امکان خرید از راه دور را برای تمامی مشتریان، حتی برای مشتریان خارجی نیز فراهم آورده و بدین ترتیب چنین روغن هایی را به آن ها تحویل دهند:

 • انواع روغن موتور خارجی با بهترین و جهانی ترین برند ها
 • انواع روغن موتور خارجی با تنوع گسترده ای از ساختار و ترکیبات
 • انواع روغن موتور خارجی با قابلیت عملکردی فوق العاده و فوری
 • روغن موتور خارجی با مناسب تری سطوح قیمتی

نمایندگی فروش انواع روغن موتور وارداتی

نمایندگی فروش انواع روغن موتور وارداتیتمامی نمایندگی های فروش که محصولات متنوعی از جمله روغن موتور را به بازار و مشتریان متعدد عرضه داشته اند؛ همواره از مورد اعتماد ترین فروشندگان حاضر به شمار می روند.
چرا که سعی تمامی آن ها ارائه محصولاتی اصل و درجه یک، حتی در باب محصولی مانند روغن موتور می باشد.
به ویژه این که آن ها خدمات به وضوح بهتر و البته بیشتری را چه در حین خرید و چه پس از آن به خریداران ارائه می دهند.

با این وجود عاقلانه ترین و بهترین کاری که می توان برای سفارشات عمده روغن موتور انجام داد؛ مراجعه به نمایندگی های فروشی همچون این مرکز می باشد که ارائه این نوع از روغن موتور ها را در طی کسب تجارب فراوان، در کارنامه کاری خود ثبت کرده اند:

 1. ارائه انواع روغن موتور وارداتی
 2. ارائه انواع روغن موتور ایرانی

هم چنین با مراجعه به چنین مراکزی، قطعاٌ چنین نتایج خوب و رضایتبخشی نیز عاید خریداران محترم خواهد شد:

 • دریافت روغن موتور مناسب از نظر اصول کمی و کیفی
 • دریافت روغن موتور اصل و برند
 • دریافت روغن موتور ارزان

بررسی انواع روغن موتور و عملکرد آن

بررسی انواع روغن موتور و عملکرد آنروغن موتور برای خودرو از اهمیت به سزایی برخوردار می باشد.
همانطور که خون برای بدن جزو لاینفک ها برای ادامه حیات تلقی می شود.
اما همین روغن هیدرولیک که جهت حفظ و بقای خودرو و سلامت تعداد بالایی از قطعات موجود در آن به کار گرفته می شود، خود در بر گیرنده انواع متفاوتی البته از نظر ساختاری می باشد.

شاید بهتر باشد ابتدا به ذکر انواع روغن موتور پرداختته و بعد تک تک آن ها را از نظر عملکردی مورد بررسی قرار دهیم.
بنا براین باید در ابتدا گفت که انواع روغن موتور از نظر ساختار عبارت هستند از:

 • روغن موتور مینرال
 • روغن موتور سنتتیک
 • روغن موتور نیمه سنتتیک

در خصوص هر یک از انواع ذکر شده، تعاریفی را بیان خواهیم داشت که در واقع شامل بررسی عملکرد آن ها نیز می شود.

روغن موتور مینرال: این روغن از روغن های قدیمی محسوب شده که تنها پاسخگوی خودرو های کلاسیک و قدیمی است. به همین جهت باید از استفاده آن برای خودرو های جدید به شدت پرهیز کرد.

روغن موتور سنتتیک: این روغن متشکل از ترکیبات پلیمری می باشد که مناسب برای خودرو های جدید تلقی می شود. هم چنین روغن مذکور، کاهش مصرف سوخت و کاهش مصرف روغن را نیز به دنبال می آورد.

روغن موتور نیمه سنتتیک: این روغن با ترکیب روغن های مینرال و سنتتیک حاصل آمده که نسبت به روغن های دیگر، موجب بروز عملکرد بهتری در خودرو ها می شود.

راهنمای خرید روغن موتور مناسب

راهنمای خرید روغن موتور مناسببرای انتخاب یک روغن موتور باید نهایت دقت را به خرج داده تا در نهایت روغنی متناسب با خودرو و سیستم آن را خریداری کرده و در آن مورد استفاده قرار داد.
هر نوع روغن موتوری را نمی توان در هر خودرویی به کار بست، بلکه ابتدا باید دید کدام روغن است که متناسب با سیستم و الگوی موتور خودرو طراحی و ساخته شده، سپس آن را مورد مصرف قرار داد.
اگر غیر از این عمل شود، نتیجه ای جز ضرر برای خریدار و از همه مهم تر آسیب برای خودرو را در پی نخواهد داشت.

در کل برای این که بتوانید از راهنمایی جامعی جهت خرید روغن موتور مناسب بهره مند شوید، نیاز است تا اول مرجع مطمئنی را برای خرید انتخاب کرده و سپس با خیالی راحت، راهنمایی های لازم را از آن ها بخواهید.
در ارتباط با مرجع مطمئن خرید باید گفت، همین مرکز قادر است تا با فراهم آوردن امکانات خرید روغن موتور، چنین نتایجی را عاید خریداران نماید:

 • اولاٌ شرایطی را جهت خرید راحت و آسان انواع روغن موتور به صورت عمده در اختیار خریداران قرار دهد.
 • سپس این که تمامی نکات لازم در خصوص راهنمای خرید روغن موتور مناسب را طی استفاده از دانش تخصصی خود، به آن ها ارائه نماید.

لیست قیمت روغن موتور های خارجی

لیست قیمت روغن موتور های خارجیروغن موتور های خارجی که جزو روغن های وارداتی در بازار به شمار می روند؛ شامل انواع مختلفی چه از نظر برند، چه از نظر کیفیت و چه از نظر ساختار می باشند.
همین عوامل کافی است تا شاهد لیست قیمت گوناگونی از این روغن ها در بخش های مختلف فروش باشیم.
لازم به ذکر است یکی از انواع روغن موتور های خارجی که در حال حاضر برای خودرو های جدید به کار برده شده و در نتیجه فروش خوبی را از آن خود ساخته است، روغن موتور هیدرولیک است.

بنا براین باید عنوان داشت که قیمت روغن هیدرولیک خارجی به طور قطع از قیمت روغن ماشین هیدرولیک تحت برند های داخلی بیشتر می باشد.
البته که به دلیل وجود کیفیت بالا در اکثر روغن موتور های خارجی، عده ای به استفاده از این روغن ها تمایل نشان داده اند.

فروش اینترنتی روغن موتور اصل

فروش اینترنتی روغن موتور اصلکاربرد بسیار زیاد روغن موتور و ارائه سفارشات فراوان از آن موجب شده تا فروش این محصول به فروشگاه های اینترنتی نیز کشیده شود.
البته که این روش از فروش، تماماٌ به نفع خریداران می باشد.
چرا که با خرید اینترنتی روغن موتور از فروشگاه های متعدد اینترنتی البته معتبرترین آن ها؛ بسیاری از سختی های ناشی از خرید حضوری از بین خواهد رفت و روش های نوینی را به خریداران معرفی خواهد نمود.

نکته ای که قابل ذکر می باشد این است که از مراکز فعالی که به عنوان مراکز و فروشگاه های اینترنتی معتبر شناخته شده و تا کنون روغن موتور های متعددی را به انواع خریداران ارائه داشت است، همین مرکز است.
این مرکز توانسته در حیطه فروش فروش روغن موتور در انواعی از این روغن ها بسیار موفق و نیک ظاهر شود:

 • فروش اینترنتی انواع روغن موتور درجه یک و اصل
 • فروش بهترین و جدید ترین روغن موتور ها مانند انواع روغن هیدرولیک

راه های شناخت روغن موتور باکیفیت

راه های شناخت روغن موتور باکیفیتیک روغن موتور با کیفیت شاید در ابتدا گران تر از سایر روغن ها به نظر برسد، اما کیفیت بسیار بالای موجود در آن موجب می شود تا خریدارانی که به اصل کیفیت بیشتر از قیمت اهمیت می دهند، چشم خود را بر قیمت ببندند.
شاید بهتر باشد تا شما را با راه های شناخت روغن موتور با کیفیت آشنا سازیم.

اما راه ها یا روش هایی را که می توان به کمک آن ها پی به با کیفیت بودن و اصل بودن روغن موتور برد، عبارتند از:

 • یک روغن موتور با کیفیت حتی دارای برچسبی با کیفیت یعنی با وضوح و شفافیت بالا می باشد.
 • روغن موتور با کیفیت حاوی ظروفی فاقد خط و خراشیدگی بوده و ظروف این روغن ها مستحکم و عاری از هر نوع کثیفی یا علائم مشکوک می باشد.
 • رنگ شفاف روغن موتور نیز دال دیگری بر کیفیت آن است.
 • بیشتر بخوانید: روغن کمپرسور

عرضه عمده روغن موتور بنزینی

عرضه عمده روغن موتور بنزینیروغن موتور بنزینی که نسل جدید روغن های تولید شده تلقی می شود؛ خوراکی مناسب برای موتور خودرو های امروزی می باشد.
برای عرضه این روغن به صورت عمده، مراکزی به عنوان مراکز عمده فروشی روغن موتور خودرو به فعالیت پرداخته و در نهایت از پس جوابدهی به نیاز مشتریان مختلف که تقاضای بالا برای خرید این روغن ها را دارند؛ بر آمده اند.

با انتخاب یک مرکز عمده فروشی مناسب است که می توان هم روغن موتور بنزینی و هم سایر روغن ها را با این شرایط مورد سفارش و تهیه قرار داد:

 • تهیه بهترین روغن موتور
 • بهره مندی از قیمت عمده روغن موتور

پخش کلی روغن موتور در کشور

پخش کلی روغن موتور در کشورروغن موتور توسط مراکز متعددی در معرض پخش و توزیع قرار گرفته است.
نمونه اش همین مرکز است که توانسته طی ارائه روغن های برتر و برند؛ مشتریان بسیاری را از اقصی نقاط ایران و حتی جهان به سمت خود بکشاند.
با فعالیت چنین مراکز مجرب و با اعتباری است که اکنون فرآیند پخش کلی روغن موتور در کشور، به خوبی انجام شده و بدین ترتیب امکات توزیع عمده و بسیار سریع برای یکایک متقاضیان به وجود آمده است.
پس به جای این که مسیر خود را با مراجعه به مراکز حضوری دراز کرده و وقت و انرژی خود را هدر دهید، می توانید از تیم فروش متخصص و کاربلد این مجموعه استفاده کرده تا با بهترین روغن موتور های روز دنیا آشنا شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.