روغن موتور کاسترول | لیست قیمت انواع روغن موتور

روغن موتور کاسترول یکی از مرغوب ترین انواع روغن موتورهایی حال حاضر موجود در بازار است که از نظر کیفیت در سطح بالایی قرار دارد. این روغن موتور که برای موتورهای بنزینی تولید شده است، دارای ساختار نیمه سنتتیک بوده و از استانداردهای لازم نیز برخوردار می باشد. این روغن در ظرف های 4 چهار لیتری به بازار عرضه می شود. فروش روغن موتور کاسترول توسط نمایندگی های معتبر فروش این محصولات در سراسر کشور، همچنین شرکت های پخش روغن موتور به خریداران ارائه می شود. برای خرید انواع روغن موتور از جمله روغن کاسترول کافیست سری به نمایندگی ها یا شرکت های پخش این محصولات بزنید.

روغن موتور کاسترول | لیست قیمت انواع روغن موتور

تولید انواع روغن موتور در کشور

تولید انواع روغن موتور در کشور

تولید انواع روغن موتور در کشور توسط شرکت های مختلفی با رعایت بالاترین استانداردها انجام می گیرد. روغن موتور خودرو انواع مختلفی دارد که بسته به کیفیت و کاربردی که دارد از قیمت های مختلفی هم برخوردار است. در حال حاضر تولید کننده روغن موتور، این محصول را در سه نوع کلی تولید و عرضه می کند که شامل روغن های مینرال یا ارگانیک، سنتتیک و نیمه سنتتیک است.

روغن موتور ایرانی که توسط برندهای معتبری در ایران تولید می شود از نظر کیفیت یکی از بهترین روغن موتور ساخته شده در کشور می باشد. ویژگی های محصولات تولیدی از نظر کمی و کیفی به گونه ای است که بسیاری از تولیدکنندگان علاوه بر برطرف کردن نیاز بازار داخلی، محصولات خود را به سراسر دنیا نیز صادر می کنند. مهم ترین شرکت هایی که در حال حاضر تولید کننده روغن با کیفیت در کشور هستند، در ادامه بیان می شود.

 • روغن موتور کاسپین
 • روغن موتور ایرانول
 • روغن موتور کاسترول

مشخصات روغن موتور خودرو کاسترول

مشخصات روغن موتور خودرو کاسترول

مشخصات روغن موتور خودرو کاسترول را می توانید از نمایندگی های فروش، و نیز برچسب درج شده بر روی بسته بندهای محصول مطالعه کنید. امروزه روغن موتورهای زیادی با کیفیت های مختلف تولید و عرضه می شوند و خریداران این محصولات را برای انتخاب دچار سردرگمی می کنند. اینکه کدام نوع روغن برای موتور ماشین مناسب است و چگونه می توان از این موضوع اطمینان حاصل کرد، سوالی است که اکثر خریداران با آن مواجه می شوند.

شناخت و آگاهی از خصوصیات و مشخصات روغن موتور از جمله روغن موتور کاسترول قبل از خرید به شما کمک خواهد کرد که اطمینان بیشتری نسبت به انتخاب خود داشته باشید. مهم ترین خصوصیات روغن کاسترول که آن را از سایر روغن ها متمایز می کند به شرح زیر است:

 1. برای استفاده در همه شرایط آب و هوایی مناسب است.
 2. سبب کاهش 70 درصدی سایش در زمان استارت و گرم کردن خودرو می شود.
 3. سبب افزایش کارایی و طول عمر موتور می شود.
 4.  سبب پوشش دهی بالای سطوح داخلی موتور می گردد.

لیست قیمت روغن موتور کاسترول

لیست قیمت روغن موتور کاسترول

لیست قیمت روغن موتور کاسترول را می توانید با مراجعه حضوری از نمایندگی های فروش این محصول جویا شوید. همچنین اگر قصد خرید اینترنتی روغن موتور کاسترول را دارید می توانید سری به وب سایت های عرضه کننده این محصولات بزنید. در این فروشگاه ها علاوه بر عرضه انواع روغن موتورهای ایرانی و خارجی، مشخصات و قیمت به روز هر یک از محصولات نیز درج شده است تا خریدار بتواند پس از مطالعه و مقایسه نسبت به خرید انواع روغن موتور مورد نیازش اقدام نماید.

شرکت روغن موتور کاسترول که یکی از تولید کنندگان برتر انواع روغن موتورهای بنزینی و دیزلی در کشور است، محصولات خود را با کیفیت و با رعایت بالاترین استانداردها تولید و عرضه می کند.

برای آگاهی از قیمت محصولات شرکت کاسترول کافیست سری به وب سایت آن ها بزنید یا از طریق تماس تلفنی و ایمیل لیست جدیدترین قیمت محصولاتشان را از آن ها درخواست نمایید.

معرفی انواع روغن موتور های برند کاسترول

معرفی انواع روغن موتور های برند کاسترول

معرفی انواع روغن موتورهای برند کاسترول توسط نمایندگی های معتبری انجام می شود که به صورت مستقیم عرضه کننده محصولات این شرکت هستند. این شرکت علاوه بر انواع روغن موتورهای برند، در زمینه تولید انواع روغن هیدرولیک، روانکاوهای صنعتی و گریس نیز فعالیت دارد. روغن های صنعتی تولید شده توسط این شرکت از محبوب ترین و پر مصرف ترین نوع روغن ها در بازار محسوب می شود.

قیمت روغن ماشین برند کاسترول بسیار مناسب است. همچنین قیمت روغن هیدرولیک که یکی از پر مصرف ترین نوع روغن های صنعتی تولید شده توسط برند کاسترول به شمار می رود در بازار ایران مناسب است و به علت ایجاد آلودگی کمتر و کارکرد بالاتر طرفداران زیادی دارد.

علاوه بر نمایندگی های معتبر، فروشگاه های هم به صورت آنلاین وجود دارند که به صورت اختصاصی انواع محصولات تولیدی برند کاسترول را با همان کیفیت اصل به مشتریان عرضه می کنند. اگر قصد خرید با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ها را دارید بهتر است سری به این وب سایت ها بزنید.

ویژگی های روغن موتور مگناتک کاسترول

ویژگی های روغن موتور مگناتک کاسترول

ویژگی های روغن موتور مگناتک کاسترول بر روی برچسب آن درج شده است. این روغن موتور که از ترکیب مولکول های هوشمند و با تکنولوژی سنتتیک تولید شده است با ایجاد یک لایه پوششی قوی، حفاظت و کارکرد بهتر موتور ماشین را به همراه دارد. این روغن موتور که مناسب طیف وسیعی از موتورهای بنزینی است، در وسایل تجاری سبک هم قابل استفاده بوده و از کارایی لازم برخوردار است.

مهم ترین ویژگی های روغن موتور مگناتک کاسترول به شرح زیر است:

 1. با اتصال به سطوح فلزی، قطعات موتور را در برابر سایش محافظت می کند.
 2. به صورت مداوم از موتور در همه شرایط آب و هوایی محافظت می کند.
 3. عملکرد پوششی بالا در زمان استارت زدن و گرم کردن ماشین
 4. سازگاری کامل با محیط زیست و ایجاد کمترین آلودگی

نمایندگی فروش انواع روغن موتور شرکت کاسترول

نمایندگی فروش انواع روغن موتور شرکت کاسترول

نمایندگی فروش انواع روغن موتور شرکت کاسترول در سراسر کشور به عرضه مستقیم محصولات این برند می پردازد. فروش عمده روغن موتور کاسترول نیز توسط همین نمایندگی ها انجام می گیرد. این نمایندگی ها با عقد قرارداد مستقیم با تولید کننده، محصولات آن ها را پس از تولید از درب کارخانه تحویل گرفته و بدون واسطه به بازار تقاضا تزریق می کنند. خرید از این نمایندگی ها این امکان را برای خریدار فراهم می کند که با قیمت مقرون به صرفه ای خرید خود را انجام دهد.

نمایندگی های فروش روغن موتور کاسترول، انواع متنوعی از تولیدات این شرکت را به صورت عمده و جزئی به مشتری عرضه می کنند. اگر شما هم قصد یک خرید مطمئن، با کیفیت و مقرون به صرفه را دارید بهتر است برای خرید انواع روغن موتور به این نمایندگی ها سری بزنید.

این فروشگاه ها، محصولات با کیفیت و استاندارد را با ضمانت نامه معتبر در اختیار خریداران قرار می دهند تا مشتریان نیز با اطمینان خاطر، دست به انتخاب و خرید حصول مورد نیازشان بزنند و رضایت کافی از محصول خریداری شده را داشته باشند.

سفارش اینترنتی تمامی محصولات کاسترول

سفارش اینترنتی تمامی محصولات کاسترول

سفارش اینترنتی تمامی محصولات کاسترول کار بسیار ساده ای است. کافیست سری به وب سایت شرکت یا فروشگاه های آنلاینی بزنید که به عرضه انواع روغن موتور مشغولند. در این فروشگاه ها علاوه بر ارائه محصولات کاسترول و سایر روغن های تولید شده در کشور، انواع روغن موتور ارزان نیز عرضه شده است تا همه اقشار با هر بودجه ای قادر باشند تا محصول مورد نیازشان را تهیه کنند.

به طور کلی شاید بتوان گفت عمده فروشی روغن موتور کاسترول توسط فروشگاه های اینترنتی به خوبی انجام می گیرد چرا که این وب سایت ها امکان ارائه طیف وسیعی از محصولات با کیفیت و قیمت های مختلف وجود دارد و افراد مختلف و خریداران واقعی می توانند با صرف کمترین زمان، بهترین انتخاب را انجام دهند.

در سفارش اینترنتی، خریداران با صرف کمترین زمان ممکن، با جستجو در میان انواع محصولات ارائه شده شرکت کاسترول، روغن موتور متناسب با نیاز خود را پس از مطالعه و بررسی با ضمانت نامه ای که از سوی فروشندگان سایت به آن ها داده می شود، خریداری می کنند.

ارسال روغن موتور کاسترول به سراسر کشور

ارسال روغن موتور کاسترول به سراسر کشور

ارسال روغن موتور کاسترول به سراسر کشور از طریق نمایندگی های معتبر فروش و وب سایت های عرضه کننده محصولات روغنی انجام می گیرد. روغن موتورهای تولید شده توسط این شرکت بسیار با کیفیت بوده و از بالاترین استانداردها برخوردار می باشد و لذا مشتریان پر و پا قرصی در سراسر کشور دارد. بازرگانی های معتبر انواع روغن موتور را با قیمت مناسب به سراسر کشور ارسال می کند.

ارسال انواع روغن موتور کاسترول به سراسر کشور از دو طریق انجام می گیرد.

 1. ارسال از طریق باربری
 2. ارسال مستقیم

قبل از ارسال محصولات درخواست شده توسط خریداران، با آن ها تماس گرفته می شود تا هماهنگی لازم به عمل آمده و محصولات خریداری شده در کمترین زمان و با حفظ کیفیت اولیه به دست مشتری برسد.

پخش کلی روغن موتور کاسترول با بهترین کیفیت

پخش کلی روغن موتور کاسترول با بهترین کیفیت

پخش کلی انواع روغن موتور کاسترول با بهترین کیفیت توسط فروشگاه های عرضه این محصولات در سراسر کشور انجام می شود. این فروشگاه ها در واقع نمایندگی های معتبری هستند که از طرف خود تولید کنندگان روغن موتور تاسیس شده اند تا کالاها را با قیمت مناسب و کیفیت اصل به خریدار عرضه کنند. برای خرید مطمئن ترین روش مراجعه به پخش کننده های کلی است زیرا قیمت پایین تر و عرضه محصولات اصل توسط همین نمایندگی ها انجام می شود.

برخی وب سایت های اینترنتی که به صورت 24 ساعته فعال هستند نیز محصولات شرکت های مختلف تولید کننده روغن موتور و از جمله روغن موتور کاسترول را به صورت کلی و عمده عرضه می کنند.

این فروشگاه ها با توجه به خواست و نیاز مشتریانشان محصولات با کیفیت تولید شده توسط شرکت کاسترول را در بسته بندی های مطمئن همراه با خدمات پس از فروش به صورت کلی و در کمترین زمان ممکن برای خریدار ارسال می کنند.

صادرات انواع روغن موتور کاسترول

صادرات انواع روغن موتور کاسترول

صادرات انواع روغن موتور کاسترول توسط خود شرکت تولید کننده یا بازرگانی های معتبری انجام می شود که در عرصه بین المللی به فعالیت در این زمینه مشغول به فعالیت هستند. صادرات انواع روغن موتور در سال های اخیر و با بالاترین کیفیت محصولات تولید شده در داخل کشور، از روند رو به رشدی برخوردار بوده است و تولیدکنندگان برتر با حضور فعال در نمایشگاه های بین المللی و عرضه انواع محصولات تولیدی شان، مشتریان خوبی را از سراسر جهان برای خرید محصول ایرانی به خود جذب کرده اند.

به موازات صادرات، واردات روغن موتور هم به کشور از رشد قابل توجهی برخوردار بوده است؛ موضوعی که بسیاری از تولید کنندگان داخلی را به واکنش وا داشته و مسئولین ذی ربط باید بیش از پیش به مسئله واردات این محصول توجه داشته و با وضع قوانین منع واردات، راه را برای شکوفایی شرکت های داخلی تولید کننده روغن موتور و نیز صادرات آن مهیا کنند.

اعمال قوانین مالیاتی و حدف مالیات بر صادرات انواع روغن موتور از جمله روغن کاسترول، همچنین تخصیص ارز دولتی می تواند در زمینه صادرات راهگشای تولید کنندگان برتر این محصولات باشد.

راهنمای انتخاب روغن موتور های مناسب

راهنمای انتخاب روغن موتور های مناسب

راهنمای انتخاب روغن موتورهای مناسب به شما در خرید محصولی که دقیقا مطابق با نیازتان باشد کمک می کند. روغن موتورها انواع مختلفی دارند و بسته به مواد اولیه ای که در تولیدشان مورد استفاده قرار می گیرد، انواع مختلف و کارایی متفاوتی دارند. اگر قصد خرید روغن موتور مناسب با موتور ماشین خود را دارید بهتر است قبل از خرید با فروشندگان این محصولات مشورت کنید. فروشندگان می توانند اطلاعات خوبی را در رابطه با روغن های تولیدی در اختیار شما بگذارند.

از طرفی خریدار می تواند پس از انتخاب محصول مورد نظرش و قبل از اینکه اقدام به خرید کند، با مراجعه به وب سایت شرکت های تولید کننده، مشخصات هر محصول را کاملا مطالعه کرده و پس از اطمینان از مناسب بودن روغن با موتور ماشین، اقدام به خرید محصول مورد نیازش نماید.

مشخصات درج شده بر روی بسته بندی های انواع روغن موتور، بهترین راهنما برای خریداران است. اطلاعات اولیه ای که بر روی بسته بندی این محصولات درج شده است شما را در انتخاب محصول مورد نیازتان تا حدود زیادی یاری می دهد.

اهمیت استفاده از روغن موتور اصل و باکیفیت

اهمیت استفاده از روغن موتور اصل و باکیفیتاهمیت استفاده از روغن موتور اصل و با کیفیت امروزه بر کسی پوشیده نیست. تولید روغن موتور با کیفیت سبب جلب رضایت مشتری و دائمی شدن خریدش از یک برند خواهد شد. لذا تامین کنندگان این محصول بر اصل بودن و کیفیت بالای روغن های تولیدی شان تاکید می کنند. استفاده از روغن موتور اصل مزایای فراوانی دارد که مهم ترین آن را می توان حفط و دوام بیشتر موتور ماشین ذکر کرد.

در ادامه به اهمیت و لزوم استفاده از روغن های موتورهای اصل و با کیفیت به صورت خلاصه اشاره خواهیم کرد.

 • روغن موتور اصل در برابر حرارت پایدار بوده و مقاومت بالایی در برابر اکسیداسیون دارد.
 • روغن موتور با کیفیت خاصیت ضد ساییدگی داشته و از فرسایش قطعات موتور جلوگیری می کند.
 • یک روغن موتور خوب خاصیت خنثی کنندگی اسیدهای حاصل از اکسیداسیون را داشته و از ورود آن ها به داخل قطعات موتور جلوگیری به عمل می آورد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.