روغن موتور دوچرخه معدنی

روغن دوچرخه معمولی یا معدنی برای موتور های قدیمی تر بسیار عالی است. با این حال، تمام مهندسی مایع مورد نیاز شما را ارائه می دهد. روغن دوچرخه معدنی FRVelion در انتهای دیگر محدوده از Full Synthetic قرار دارد.

این روغن موتور گزینه مقرون به صرفه ترین و ایده آل برای موتورهای قدیمی است، زیرا روغن معدنی محافظت بهتر و خنک کننده بیشتری را ارائه می دهد، با این حال، این می تواند به هزینه شتاب خام باشد. همه روغن های معدنی دوچرخه ما توسط متخصصان FRVelion در فناوری روان کننده موتور سیکلت ساخته شده اند. محصولات ما مانعی در برابر کربنی که از دمای بالا تشکیل می شود ایجاد می کند. کسانی که از روغن دوچرخه معدنی ما استفاده می کنند گزارش می دهند که صدای موتور خود را بهتر می شنوند و نرم تر کار می کنند.

مزایای روغن دوچرخه معدنی FRVelion

بزرگترین درخواست روغن دوچرخه معدنی FRVelion قیمت آن است. از آنجایی که برای تبدیل شدن به محصول نهایی کار کمتری نیاز است، این محصول مقرون به صرفه است.

محصولات ما برای دوچرخه های قدیمی و قدیمی بهترین هستند و روغن دوچرخه معدنی FRVelion جان تازه ای به این موتور سیکلت ها یا دوچرخه های قدیمی یا قدیمی می دهد.

ما یک شرکت شناخته شده و قابل اعتماد برای فروش بهترین روغن دوچرخه معدنی در بازار هستیم. بنابراین، شما می توانید محصول ما را بر اساس نظرات و رتبه بندی ما خریداری کنید. مشتریان ما خوشحال هستند زیرا بهترین محصول را با قیمتی مقرون به صرفه دریافت می کنند.

محصولات روغن موتور دوچرخه معدنی

FRV-4T-Super-20W-40-Bike-Engine-Oil-900ml

توضیحات – روغن موتور دوچرخه FRV 4T SUPER 20W-40

Moto 4T Super – 20W40 یک روغن موتور دوچرخه معدنی 4 زمانه چند درجه ای است که مخصوص موتورهای 4 زمانه موتور سیکلت فرموله شده است. افزودنی های روغن موتور برای ایجاد لایه روغن قوی برای محافظت و روانکاری کامل با کاهش سایش در طیف وسیعی از دما ها را دارا می باشد.

مشخصات

FRV-4T-Super-20W-50-Bike-Engine-Oil-1L

توضیحات – روغن موتور دوچرخه FRV 4T SUPER 20W-50

Moto 4T Super – 20W50 یک روغن ایرانول و روغن دوچرخه 4 زمانه چند درجه معدنی است که مخصوص موتورهای 4 زمانه موتور سیکلت است. افزودنی های روغن موتور برای ایجاد لایه روغن قوی برای محافظت و روانکاری کامل با کاهش سایش در طیف وسیعی از دما ها را دارا می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.