روغن موتور بهران | تولید انواع روغن موتور بنزینی

روغن موتور بهران، یکی از نمونه  روغن موتور بنزینی برای خودرو های بنزین سوز می باشد. این شرکت در زمینه تولید انواع این مواد با ویژگی های مختلف دارای سابقه و تجربه چندین ساله بوده و یکی از برند های موجود در بازار می باشد. روغن موتور یکی از مواد لازم برای ایمنی و تضمین سلامتی خودرو است که نقش آن مانند نقش خون در بدن می باشد. مهمترین کاربرد و نقشی که برای روغن موتور شناخته شده است، کاهش اصطحکاک می باشد. سطوح فلزی از جمله سطوحی هستند که در هنگام تماس با وجود روغن اصطحکاک بین آنها و سطوح دیگر کاسته می شود.

روغن موتور بهران | تولید انواع روغن موتور بنزینی

تولید کننده ایرانی انواع روغن موتور

تولید کننده ایرانی انواع روغن موتور روغن یکی از تجهیزات و مواد لازم برای کارکرد بهتر موتور ماشین است. این ماده از مواد نفتی و شیمیایی مختلفی تولید می شود. غنی بودن ایران از منابع نفتی باعث شده است که شرکت های زیادی در حال حاضر در زمینه تولید روغن پایه دفعالیت داشته باشند.
به طور مثال از روغن موتور اسپیدی، روغن موتور کاسترول، و روغن موتور ایرانول می توان نام برد. تمامی این محصولات ایرانی هستند و تولید کنندگان داخلی تامین کننده نیاز این بخش از بازار می باشند.
انواع روغن موتور به دو صورت برای خودرو های بنزینی و خودرو هایی که با سوخت های دیگر کار می کنند تولید شده و انتخاب هر کدام باید بر اساس نوع ماشین و ویژگی های فنی آن صورت گیرد.
تولید کنندگان ایرانی با در نظر گرفتن اصول استاندارد انجام شده و سعی بر آن است تا تولیدات آنها کمترین آسیب وارده را به محیط زیست وارد نماید.
همچنین رعایت موارد بهداشتی و ایمنی و همچنین تلاش برای افزایش رضایت مشتریان و خریداران روغن موتور از دیگر اهداف این واحد های صنعتی است که در پی رسیدن به آن می باشند.

تولید بهترین روغن موتور های بنزینی

تولید بهترین روغن موتور های بنزینیروغن ماشین که نقش روان کنندگی و مهمتر از آن نقش کاهنده اصطحکاک بین سطوح مختلف را دارد، یکی از موادی است که باید در هنگام خرید به آن توجه زیادی شود.
تولید این ماده بر همین اساس صورت گرفته و سعی بر آن است تا تمامی مسائل و اصول استاندارد در تولید رعایت شود.
استفاده و به کار گیری این محصولات که از نوع مرغوب باشند موجب خواهد شد تا نقش آن در ماشین به خوبی ایفا شود و عملکردی که از آن انتظار می رود تامین شود.
موتور های بنزینی دسته ای از تجهیزاتی هستند که بر روی ماشین ها نصب شده و متفاوت از نوع دیزلی می باشند. از این رو حرف انگلیسی سی برای خودرو های دیزلی و حرف اس برای خودرو های بنزینی در نظر گرفته شده است. به همین ترتیب تولید روغن موتور نیز بر اساس بنزینی و دیزلی بودن موتور صورت می گیرد.
در بازار فروش روغن موتور نمونه تولیدات شرکت های مختلف به مراجعه کنندگان معرفی شده و برای انتخاب یک روغن خوب راهنمائی های لازم به آنها ارائه می شود.
فروش عمده روغن موتور و فروش جزئی آن هر دو توسط تولید کنندگان این عرصه میسر بوده و امکانات آن فراهم شده است.

مشخصات روغن موتور بنزینی درجه یک

مشخصات روغن موتور بنزینی درجه یکروغن موتور یکی از موادی است که خودرو از لحظه استارت خوردن و شروع به کار کردن تا زمان خاموش شدن با آن سرو کار دارد.
کیفیت و مشخصات یک روغن خوب نقش مهمی در انتخاب آن دارد و به همین سبب در هنگام تعویض روغن ماشین باید به آن توجه زیادی شود.
فاکتور های مختلفی برای سنجش و بررسی کیفیت روغن در نظر گرفته می شود که بررسی هر کدام نقش مهمی در انتخاب یک روغن خوب بر عهده دارد.
از جمله مهمترین مشخصاتی که می توان برای این محصول در نظر گرفت موارد زیر هستند:

  • گرانوی مناسب، قدرت روانکاری بالا بین قطعات مختلف خودرو، و ضریب اصطحکاک پایین
  • دارا بودن فاکتور های آلوده کنندگی محیط زیست به مقدار بسیار کم، توان سازگاری با ترکیبات و مواد پلیمری
  • دارا بودن مواد ضد زنگ و ضد خوردگی و همچنین ضد اکسیداسیون و سایندگی

موارد فوق مهمترین فاکتور ها و پارامتر هایی هستند که نشان دهنده یک روغن موتور مناسب و با کیفیت درجه یک می باشند. نکته مهم در این زمینه آن است که در هنگام خرید باید مدل خودرو و همچنین سایر مشخصات آن باید در مورد توجه قرار گیرد.

خرید بهترین برند انواع روغن موتور

خرید بهترین برند انواع روغن موتوربرای شناخت بهترین مارک روغن موتور و خرید بهترین روغن موتور می توان از روش های مختلفی استفاده کرد. مثلا کسانی که خودرویی مشابه دارند می توانند به عنوان مرجعی برای سوال در مورد نوع روغن موتور مناسب قرار گیرند.
همچنین فروشندگانی که در این حرفه فعالیت دارند معمولا محصولات کارخانجات مختلف و مشخصات هر کدام را برای مراجعه کنندگان ذکر می کنند. این امر برای انتخاب و خرید انواع روغن موتور بسیار با اهمیت است. زیرا آنان از تجربه لازم در این موارد برخوردار می باشند.
قیمت روغن موتور نیز که با برند های مختلف به فروش می رسد متفاوت است و محصولات کارخانجات مختلف ممکن است تفاوت قیمت با یکدیگر داشته باشند.
موردی که در این زمینه ها باید به آن اهمیت داده شود این است که بهترین روغن و با کیفیت ترین آنها انتخاب شود. زیرا روغن در ماشین نقش مهم و اساسی داشته و انتخاب با کیفیت ترین آنها در روند عملکرد خودرو نقش بسیار مهمی ایفا خواهد کرد.

لیست قیمت روغن موتور بنزینی بهران

لیست قیمت روغن موتور بنزینی بهرانبهران نامی آشنا در صنعت تولید روغن موتور بنزینی می باشد. محصولات مختلف این شرکت در طیف وسیعی تولید می شوند که هر کدام مختص یک خودرو طراحی و تولید می شوند.
از محصولات مختلف این شرکت می توان نمونه های زیر را نام برد:

  • بهران سوپر رانا برای خودرو های تمام سینتتیک و نیمه سنتتیک و بهران سوپر پیشتاز

محصولات فوق تنها بخشی از روغن موتور های مناسب ماشین های بنزین سوز را نشان می دهد. بر روی قوطی و بسته های حاوی این روغن ها علامت استاندارد و همچنین مشخصات فنی محصول نیز ذکر شده است که راهنمائی کننده خریداران می باشد.
تنوع محصولات شرکت بهران سبب شده است که لیست قیمت تولیدات آنها نیز با هم متفاوت باشد و هر کدام نرخ خاص خود را داشته باشند. در خرید اینترنتی روغن موتور علاوه بر امکان مشاهده این مشخصات می توان قیمت روز روغن موتور را نیز مشاهده نمود.

آشنایی با انواع روغن موتور های بهران

آشنایی با انواع روغن موتور های بهرانهمان طور که ذکر شد روغن خودرو به دو دسته انواع بنزینی و دیزلی تقسیم بندی می شود. روغن های موتور بنزینی، انواع روغن هیدولیک، دیزلی، گازسوز، دو زمانه، روغن های ماشین آلات کشاورزی و برون و روغن های موتور دریایی از نمونه تولیدات این شرکت است که همگی در سایت خرید آن قابل مشاهده است.
ویژگی ها و مشخصات هر کدام از این مواد با هم متفاوت بوده و مختص همان دستگاه و ماشین طراحی شده است. مثلا ماشین آلات مورد استفاده در بخش کشاورزی دسته ای از دستگاه های مرتبط با این صنعت می باشند که استفاده کننده روغن هستند.
بهران گردان نام محصولی برای ماشین آلات کشاورزی و همچنین خودرو های برون شهری می باشد. و استفاده از آن دارای مزیت های زیادی است که عمر دستگاه را افزایش داده و موجب بهبود عملکرد خودرو و وسیله مورد نظر خواهد شد.
این مواد صنعتی دارای مشخصاتی هستند که بر روی بسته محتوی آنها به ثبت رسیده اند و به وسیله این اطلاعات می توان به کیفیت و مشخصات محتویات داخل آن پی برد.

عرضه روغن موتور های دیزلی بهران

عرضه روغن موتور های دیزلی بهرانروغن موتور دیزلی دسته ای از محصولات شرکت تولیدی بهران هستند که دارای طیف گسترده ای بوده و هر کدام با ترکیبات و ویژگی های مختلفی تولید می شوند.
از نمونه این مواد می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • بهران اولتیما توربو دیزل، بهران توربو، بهران اولترا توربو دیزل، بهران توربو
  • بهران توربو شارژ، بهران خودرو دیزل و بهران بندر

روغن های دیزلی با نشان و حرف انگلیسی سی مشخص می شوند که بر روی ظرف محتوی آن درج شده اند.
عمده فروشی روغن موتور بهران با فروش عمده به مراکز مختلف کار تامین این محصولات را بر عهده دارد.
عرضه اینترنتی نیز روش دیگری است که این شرکت برای فروش محصولات خود از طریق طراحی سایت تخصصی فروش در نظر گرفته است.
در این سایت ها همچنین نکات لازم برای خرید روغن موتور با کیفیت و مناسب و همچنین مشخصات انواع روغن هیدرولیک وجود دارد که مطالعه آنها خالی از فایده نخواهد بود.

راهنمای انتخاب و خرید روغن موتور مناسب

راهنمای انتخاب و خرید روغن موتور مناسبطبق نظر کارشناسان و متخصصان خودرو برای خرید و انتخاب یک روغن مناسب نقش مهمی در سالم ماندن خودرو و همچنین کارکرد درست آن ایفا می کند. از این رو در نظر گرفتن نکات توصیه شده از سوی آنها می تواند در انتخاب و خرید این تولیدات نقش مهمی ایفا نماید. بخشی از این توصیه ها مربوط به زمینه های زیر می شود:

  • رنگ روغن که باید پس از مدتی استفاده تیره شود و روغن هایی که این خصوصیت را ندارند باید به سرعت تعویض شوند.
  • پاک کردن دوده و تمیز کردن موتور از دیگر وظایف یک روغن موتور خوب است.
  • طبق توصیه کارشناسان باید از مخلوط کردن روغن موتور های مختلف خودداری نمود.
  • انتخاب روغن موتور متناسب با نوع خودرو

در نظر گرفتن نکات بالا از جمله مواردی هستند که خریداران باید به آن توجه نموده و آن را با اهمیت تلقی نمایند.

نمایندگی فروش انواع محصولات شرکت بهران

نمایندگی فروش انواع محصولات شرکت بهرانشرکت بهران یکی از شرکت های با سابقه زیاد در زمینه تولید انواع محصولات مرتبط نفتی و مواد روغنی صنعتی می باشند. محصولات تولید شده این واحد توسط نمایندگی های فروش آن در سراسر کشور به مشتریان و متقاضیان آن عرضه می شود.
با مراجعه به این مراکز می توان اقدام به خرید هر نوع از محصولات این شرکت اقدام کرد. روغن های دیزلی، روغن های سیستم انتقال نیرو، روغن های نساجی، توربین و کمپرسور تنها بخشی از محصولات کارخانه روغن موتور بهران می باشند.
تولیدات این گروه به اشکال مختلف در توزیع می شود که هم فروش عمده را شامل شده و هم شامل فروش جزئی می شود. برای خرید می توان با شناسایی و مراجعه به دفاتر فروش و نمایندگی های شرکت به خرید در هر مقدار پرداخت.
افزون بر این معمولا در محل نمایندگی ها کارشناسانی هستند که می توانند کار تعویض روغن را انجام داده و همچنین نمونه تولیدات مختلف شرکت را معرفی نمایند.

صادرات انواع روغن موتور بهران

صادرات انواع روغن موتور بهران روغن موتور با نام و برند بهران از سال 1341 فعالیت خود را آغاز نموده است که از همان زمان به توسعه و تولید انواع مختلفی از این مواد اقدام نموده است.
این شرکت در حال حاضر در زمینه صادرات و واردات روغن موتور نیز فعالیت داشته و محصولات شرکت تامین کننده بیش از یک سوم از نیاز بازار داخلی می باشد. علاوه بر این در سال 92 نیز بهران به عنوان صادر کننده نمونه از طرف وزات صنایع و معادن شناخته شده است.
در حال حاضر نمونه تولیدات بهران به کشور های مختلف صادر شده و هر ساله تلاش بر این بوده است که آمار و فهرست کشور های خریدار افزایش یابد. این امر از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است و سبب خواهد شد تا نام ایران و تولید کننده ایرانی همواره در بازار های خارجی و بین المللی زبان زد شده و جایگاه ایران را در منطقه ارتقا بخشد.

پخش عمده روغن موتور به سراسر کشور

پخش عمده روغن موتور به سراسر کشورروغن موتور پس از تولید توسط شبکه های پخش و توزیع به سراسر کشور ارسال می شود. پخش عمده را عمده فروشان و تولید کنندگان بر عهده دارند و هر استان بنا به میزان نیاز و همچنین میزان فعالیت صنعتی و تعداد خودرو های موجود متقاضی متفاوتی از این کالا خواهد بود.
مثلا استان تهران به دلیل برخورداری از جمعیت زیاد از یک طرف و همچنین وجود خودرو های زیاد یکی از خریداران و متقاضیان روغن موتور می باشد. از این رو شبکه های پخش کار ارسال و توزیع را در تهران و شهر های بزرگ به صورت تخصصی و با فعالیت مشخص و برنامه ریزی دقیق انجام می دهند.
پخش عمده هم به صورت سفارش تلفنی و هم به شکل مراجعه حضوری انجام می شود و خریداران از هر دو طریق برای تامین این کالا استفاده می کنند.

سفارش اینترنتی انواع روغن موتورهای بهران

سفارش اینترنتی انواع روغن موتورهای بهرانیکی از ساده ترین روش های ممکن برای تهیه و خرید روغن موتور بهران، سایت های اینترنتی فروش هستند. برای سفارش اینترنتی می توان به سایت تخصصی که توسط این برند طراحی شده مراجعه کرد و محصولات مختلف را مشاهده نمود.
ضمن این که در این وب سایت درباره تاریخچه فعالیت های شرکت، محصولات مختلف آن، سامانه ها و دانستنی های روانکاری نیز می توان اطلاعاتی را به دست آورد. همچنین از طریق خبرنامه سایت نیز می توان از آخرین اطلاعات و اخبار و همچنین محصولات جدید نیز آگاه شد.
پیوند سفارش اینترنتی فروش نیز از طریق لینک های مختلف در این سایت امکان سفارش آنلاین خرید را میسر نموده و با انتخاب محصول مورد نظر می توان در کمترین زمان ممکن به خرید از هر نقطه دور و نزدیک پرداخت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.