روتختی ترمه سالاری در بازار دلار جنجال به پا کرد

برای افرادی که می خواهند ظاهری سنتی به اتاق خود بدهند انتخاب روتختی ترمه سالاری و همچنین پوششی با اندازه بزرگتر برای خوابیدن در مقایسه با سایر گزینه های موجود، عالی هستند.

روتختی شبیه به لحاف است که از دو لایه پارچه نیز ساخته می‌شود که بین آن‌ها چفت می‌شود. مانند لحاف روی هر دو لایه هیچ طرح یا طرحی ندارد.

اغلب به عنوان یک گزینه روتختی سبک وزن روی ملحفه ها در طول ماه های تابستان یا به عنوان یک لایه اضافی در ماه های سردتر برای گرما و راحتی بیشتر استفاده می شود.

روتختی ها در سبک های مختلفی از جمله روتختی ماتلاسه، روتختی دست دوز، روتختی گلدوزی شده، روتختی ژاکارد، روتختی تکه تکه ای و روتختی بافته شده هستند.

پتو معمولاً به عنوان یک لایه اضافی روی ملحفه‌های موجود استفاده می‌شود، اما می‌تواند به عنوان یک گزینه مستقل در صورت نیاز برای گرمای بیشتر در شب‌های سرد یا صبح‌های سرد استفاده شود.

روتختی

آنها در اندازه‌ها، وزن‌ها، مواد، رنگ‌ها و بافت‌های مختلف هستند، بنابراین می‌توان آن‌ها را به راحتی با هر طرح یا طرح رنگی ملحفه‌ای هماهنگ کرد.

روکش‌های تخت، تکه‌های مستطیلی باریکی از پارچه هستند که می‌توان آن‌ها را به عنوان یک لایه اضافی برای گرما یا تزیین بیشتر در مناسبت‌های خاص مانند تعطیلات یا سالگردها در قسمت بالایی تخت قرار داد.

روتختی ها روتختی های تک لایه ای هستند که تمام تخت را تا زمین می پوشانند و اغلب بالش ها را نیز می پوشانند.

بسیاری از روتختی ها دارای روکش های پومپوم، مخملی، یا شنل هستند و برخی دارای حاشیه در امتداد لبه های پایین هستند. رنگ‌های یکدست رایج‌ترین رنگ‌ها هستند، اگرچه روتختی‌های چاپی در دسترس هستند.

اضافه کردن یک روتختی نه تنها یک حس خلاقانه به آن اضافه می کند، بلکه راحتی را نیز فراهم می کند که می تواند ارزش کلی هر چیدمان دکوراسیون خانه را به شدت افزایش دهد.

پیدا کردن روتختی مناسب می تواند چالش برانگیز باشد، اما انجام برخی تحقیقات در مورد انواع مختلف آن می تواند به شما کمک کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.