خرید روغن موتور | فروش اینترنتی انواع روغن موتور اصل

روغن موتور یکی از الزامات مورد نیاز در هر خودرویی به شمار رفته و باعث نرمی هر یک از قطعات خودرو به خصوص موتور شده و هم چنین موجب سلامت این اجزا می شود. اما موضوعی که بیش از همه دارای اهمیت می باشد، انتخاب یک روغن موتور خوب است که بتواند حرکت بهتر خودرو را فراهم آورده و عمر مفید آن را افزایش دهد. برای این که بتوان به خرید روغن موتور با بهترین برند و بالاترین کیفیت پرداخت، می توان به مراکزی که فروش اینترنتی انواع روغن موتور اصل را در راستای کار خود قرار داده و به حد کافی معتبر می باشند، مراجعه نمود.

خرید روغن موتور | فروش اینترنتی انواع روغن موتور اصل

آشنایی با انواع روغن موتورهای موجود در بازار

آشنایی با انواع روغن موتورهای موجود در بازارهر یک از انواع روغن موتور های موجود در بازار فروش، متناسب با خودرو های خاصی طراحی شده و در صورت انتخاب صحیح و اصولی آن ها می توان شاهد نتایج بسیاری در سیستم خودرو از قبیل افزایش عمر مفید آن و از همه آشکار تر، شاهد کارکرد بهتر آن بود.
اما موضوعی که باید به آن پرداخت، این است که امروزه تولید کنندگان روغن موتور، محصولات متعددی را در قالب این روغن به بازار ارائه ساخته اند که هر یک دارای مشخصه های متفاوت و در نتیجه تاثیرات به سزایی را در سیستم خودرو بر جای می گذارند.

لذا برای آشنایی بهتر با انواع روغن موتور های موجود در بازار که توسط برترین تولید کنندگان داخلی و خارجی عرضه شده اند، به ذکر آن ها در گزینه های زیر می پردازیم:

 • روغن موتور مینرال
 • روغن موتور سنتتیک
 • روغن موتور نیمه سنتتیک یا معمولی

لازم به ذکر است که منظور از نمونه های نام برده، گروه های کلی موجود از روغن موتور است.

پرفروش ترین برندهای روغن موتور در بازار ایران

پرفروش ترین برندهای روغن موتور در بازار ایراندر حال حاضر روغن موتور با برند های مختلفی در بازار ایران قابل عرضه و فروش می باشد.
برخی از برند های مربوط به این محصول متشکل از برند داخلی یعنی از تولیدات انواع شرکت روغن موتور کشور ما بوده و برخی دیگر از این برند ها نیز وارداتی یا خارجی می باشند.
هر یک از این روغن موتور ها متمایز از یکدیگر در بازار ظاهر شده و در حیطه مصرف نیز اثر بخشی های مفیدی از آن ها دیده شده است.

هم چنین در میان برند های مذکور، برخی با ترکیبات عالی ممتازی که از آن بهره برده و در نتیجه مورد تایید بیشتری از سوی کارشناسان فنی خودرو قرار گرفته اند؛ موفق به کسب رتبه برتر در فروش شده اند.
در نتیجه ی این امر شاهد پر فروش ترین برند های روغن موتور در بازار های فروش می باشیم.

برای اینکه بتوان به این برند ها که به عنوان بهترین روغن موتور شناخته می شوند دسترسی پیدا کرد، با مراجعه به هر یک از این مسیر ها، این امر محقق خواهد شد:

 • مراجعه به نمایندگی های فروش روغن موتور
 • مراجعه به شرکت های پخش روغن موتور
 • مراجعه به مراکز عمده فروشی روغن موتور
 • بیشتر بخوانید: روغن پایه

مشخصات روغن موتورهای اصل

مشخصات روغن موتورهای اصلدر ارتباط با هر محصولی از جمله روغن موتور که با میزان بالایی از عرضه و تقاضا در بازار فروش مواجه می باشد، باید این نکته را ذکر نمود که متاسفانه با سودجویی برخی فروشندگان که بویی از انصاف نبرده اند؛ روغن موتور هایی تقلبی و بی کیفیت در بازار عرضه شده که البته در مقابل آن عرضه روغن موتور های اصل نیز توسط فروشندگان معتب در قسمت های مختلف بازار صورت پذیرفته است.

در هر حال برای این که بتوان از دام این فروشندگان رهایی پیدا کرده و تنها به خرید روغن موتور اصل و مرغوب توسط فروشندگان معتبر پرداخت، اول از همه نیاز است تا با مراجعه به مراکز مطمئن فروش، نسبت به تامین نیاز در خصوص روغن موتور اقدام کرده و سپس با انتخاب روغن موتور اصل؛ به نتیجه ای که مد نظر است دست پیدا کرد.

اما برای این که شما خریداران گرامی بتوانید به تشخیص سریع تر و بهتری از روغن موتور اصل برسید، این موارد را که در بر گیرنده نکاتی برای این موضوع هستند؛ اعلام می داریم:

 • در هنگام انتخاب روغن موتور، باید به برچسب درج شده روی محصول توجه بسیاری داشت: برچسب ها باید واضح نام شرکت یا کارخانه تولید کننده را نشان دهند.
 • ظرف روغن موتور گواه دیگری از اصل بودن این روغن است: پس اگر ظرفی غیر از ظرف سالم و بدون خط و خش را مشاهده کرید؛ شک نکنید که روغن درون آن غیر اصل است.
 • روغن موتور اصل هیچ نوعی بویی را از خود متراوش نمی سازد: پراکندگی بوی تند حین باز کردن درب روغن، نشانی فوری از تقلبی بودن آن است.
 • بیشتر بخوانید: روغن حرارتی

مرکز خرید انواع روغن موتور دیزلی، بنزینی و صنعتی

مرکز خرید انواع روغن موتور دیزلی، بنزینی و صنعتیروغن موتور از حساسیت بالایی به هنگام انتخاب و خرید برخوردار می باشد.
با توجه به تاثیر بسیار زیاد این روغن بر روی قطعات و موتور خودرو و هم چنین افزایش عملکرد بهتر و عمر بیشتر آن ها، باید این محصول را تنها از مراکز خرید مطمئن تهیه نمود.
چرا که مراکز خریدی که اعتبار کافی را دارا می باشند، محصولاتی درجه یک را ارائه ساخته و خیال خریداران را از بابت خرید محصولی اصل و مرغوب راحت می سازند.

یکی از مراکزی که توانسته به عنوان یکی از برترین مرکز خرید روغن موتور عمل کرده و در نتیجه خدمات مفید و ارزشمندی را به هر یک از خریداران روغن موتور ارائه نماید، این مرکز است.
با مراجعه به این مرکز علاوه بر این که می توان به خریدی سریع و راحت از محصولات درخواستی دست پیدا کرد، بلکه امکان تهیه هر یک از این روغن های موتور نیز برای خریداران میسر خواهد بود:

 • روغن موتور دیزلی
 • روغن موتور بنزینی
 • روغن موتور صنعتی

کاربرد انواع روغن موتورهای تولیدی

کاربرد انواع روغن موتورهای تولیدیهر یک از روغن موتور های تولید شده توسط کارخانجات مختلف، به عنوان خوراک اصلی هر خودرویی شناخته شده و بدون آن ها نمی توان انتظار هیچ نوع حرکت یا عملکرد مثبتی را از خودرو داشت.
بنا براین از الزامات غیر قابل انکار در هر خودرویی، روغن آن است که به کمک آن برای کارکردی موثر تر می آید.

به علاوه اینکه برای هر یک از روغن موتور های موجود که به ذکر انواع آن ها در بخش های قبلی پرداختیم، کاربرد های کلی ای وجود دارد.
برای ذکر کاربرد انواع روغن موتور های موجود از گزینه های زیر استفاده کرده ایم:

 • هر یک از انواع روغن موتور با نفوذ در قطعات و اجزای دیگر خودرو، موجبات روان کاری آن ها را به وجود می آورند.
 • با استفاده از این روغن، می توان به جلوگیری از سایش یا فرسودگی قطعات خودرو کمک کرد.
 • با استفاده از روغن موتور، حرارت های مضر از موتور دفع شده و در نتیجه موتور خنک می ماند.
 • فایده مهم دیگر روغن موتور، ممانعت از زنگ زدگی قطعات خودرو می باشد.
 • هم چنین این روغن اگر به صورت اصولی و متناسب با نوع خودرو انتخاب و اجرا شود؛ کاهش محسوس سوخت بنزین را نیز به دنبال خواهد داشت.

ارزانترین لیست قیمت فروش روغن موتور

ارزانترین لیست قیمت فروش روغن موتورروغن موتور های موجود در بخش های مختلف فروش؛ با ترکیبات گوناگون، کیفیت های متعدد و هم چنین برند های ظاهر گشته اند.
تمامی این فاکتور ها از تاثیرات بسیاری بر تعیین قیمت نهایی فروش روغن موتور برخوردار می باشند.
به این صورت که روغن موتور هایی که دارای کیفیت های متوسط یا برند ناشناخته ای می باشند، به مراتب قیمت ارزان تری را نسبت به روغن هایی که با برند های معروف و کیفیت های بالا ارائه می شوند؛ دارا می باشند.

البته همیشه ارزان بودن روغن موتور، دلیل قاطعی بر کیفیت کم آن نخواهد بود.
چرا که در راستای فروش روغن موتور های با کیفیت، برخی از مراکز فروش نظیر این مرکز، تلاش کرده تا این محصولات را با قیمتی ارزان تر از بازار  نزد مشتریان عرضه نمایند.

در این صورت شما متقضیان گرامی با ارائه درخواست هایتان با تیم فروش این مجموعه؛ خواهید توانست ارزانترین لیست قیمت روغن موتور و در عین حال با کیفیت ترین و بهترین نوع این روغن ها را تواماٌ مشاهده کرده و دریافت نمایید.

معرفی بهترین برندهای ایرانی روغن موتور

معرفی بهترین برندهای ایرانی روغن موتورهمانطور که گفته شد روغن موتور در بر گیرنده برند های متعددی است.
یعنی هر یک از انواع کارخانه روغن موتور محصولات خود را با نام تجاری یا برند خاصی عرضه داشته اند.

گفتنی است که برخی برند های این محصول با درجات ممتازی در عرصه فروش مواجه شده و برخی نیز از امتیاز های کمتری در عرصه فروش برخوردار گشته اند.
به طور کلی بهترین برند های روغن موتور، برخاسته از این دو گروه کلی است:

 1. روغن موتور ایرانی
 2. روغن موتور خارجی

برای این که بتوانید به بهترین برندهای ایرانی روغن موتور و یا حتی بهترین برند خارجی این محصول به هنگام خرید دسترسی پیدا کنید؛ می توانید از طریق کارشناسان فروش حاضر در این مجموعه که به معرفی بهترین این برند ها به شما پرداخته و بنا براین خریدی آگاهانه تر و دقیق تر را عاید شما می سازند؛ به این هدف برسید.

صادرات انواع روغن موتور در ایران

صادرات انواع روغن موتور در ایرانروغن موتور هایی که در هر یک از مراکز فروش به وفور قابل مشاهده می باشند؛ یا مربوط به محصولات داخلی کشور بوده و دارای ارزش صادراتی می باشند، و یا مربوط به محصولات خارجی بوده و بدین ترتیب از طریق صادرات کشور های دیگر به بازار ایران وارد شده اند.
هر یک از نمونه های موجود، قادر به تامین روغن خودرو به بهترین شکل بوده و می توانند تمامی کاربرد های لازم را اجرایی نمایند.

اما اگر بخواهیم بیشتر در رابطه با صادرات روغن موتور سخن بگوییم؛ باید گفت برخی کشور ها به منظور فروش محصولات خود در سطوحی بزرگ تر از سطوح داخلی کشورشان؛ اقدام به صادرات انواع روغن موتور در ایران نموده اند.
در این حالت شاهد روغن موتور هایی با برند های خارجی در بازار می باشیم که با وجود هزینه گمرک و برخی از عوامل دخیل دیگر، دارای نرخ فروش بیشتری نسبت به روغن موتور های ایرانی می باشند.
در هر حال برای دریافت این محصولات می توان به سراغ برترین مراکز فروش که این مرکز نیز جزو آن هاست رفته و سراغ این روغن ها را از فروشندگان مربوطه گرفت.

نمایندگی فروش روغن موتورهای وارداتی

نمایندگی فروش روغن موتورهای وارداتیروغن موتور های وارداتی به اندازه روغن موتور های ایرانی، جایگاه ویژه ای را در فروش به خود اختصاص داده اند.
این روغن موتور ها از طرف خریدارانی که در جستجوی محصولات خارجی می باشند؛ بهترین گزینه محسوب شده و قادر به تامین نیاز آن ها به بهترین نحو خواهند بود.
در توضیح بیشتر در خصوص واردات روغن موتور باید گفت که از این امر گریزی نیست، چرا که تعاملات تجاری بین کشور ها همیشه وجود داشته و همین تعاملات به صادرات و واردات انواع محصولات از جمله روغن موتور منجر شده است.

اما برای خریدارانی که به دنبال دریافت و خرید این روغن موتور های وارداتی می باشند، پیشنهاد می شود که درخواست های خود را با نمایندگی های فروش این محصولات در میان بگذارند.
چرا که نمایندگی روغن موتور موجب دستیابی به چنین مزایایی برای یکایک خریداران خواهد شد:

 • سفارش انواع روغن موتور با برترین برند های خارجی و پر فروش
 • خرید انواع روغن موتور وارداتی با کیفیت و اصل
 • خرید انواع روغن موتور وارداتی با بهترین قیمت

راهنمای انتخاب روغن موتور مناسب برای خودرو

راهنمای انتخاب روغن موتور مناسب برای خودروانتخاب یک روغن موتور مناسب برای خودرو می تواند تاثیرات مثبت بسیاری را به همراه داشته باشد.
اما برای این که بتوان به این انتخاب مهم به طور سریع پرداخت، می توان نکاتی را به عنوان راهنمای انتخاب این محصول در نظر گرفت.
لذا برای کسب آگاهی بیشتر در این حیطه، مواردی را در خصوص راهنمای انتخاب روغن موتور مناسب اعلام خواهیم داشت.
موارد مورد نظر عبارت هستند از:

 • روغن موتور از ویسکوزیته متفاوتی برخوردار بوده که روغن با ویسکوزیته بالا مناسب برای استفاده در فصل تابستان بوده و روغن با ویسکوزیته پایین نیز مناسب برای فصل زمستان می باشد.
 • روغن موتور معمولی یا نیمه سنتتیک مناسب برای کابرد در انواع خودرو ها می باشد.
 • هم چنین روغن های حاوی برچسب API با وجود ترکیبات عالی و سازگار؛ به عنوان یکی از روغن موتور های ویژه و بسیار خوب به شمار می روند که می تواند انتخابی مناسب برای خودرو نیز به شمار رود.

عمده فروش روغن موتور و لوازم مصرفی خودرو

عمده فروش روغن موتور و لوازم مصرفی خودرودر حال حاضر شمار بسیاری از مراکز تحت عنوان فروشگاه روغن موتور در کشور دارای فعالیت می باشند.
یکی از مراکز مورد نظر که فروشگاهی بزرگ از روغن موتور های متنوع را شامل شده و بدین ترتیب از بهترین مراکز به جهت تامین نیاز خریداران مختلف به شمار می رود، عمده فروشی روغن موتور می باشد.
لذا افرادی به عنوان عمده فروش در این مراکز حضور داشته که روغن موتور و هم چنین لوازم مصرفی خودرو را با قیمتی عمده و مناسب تر از قیمت بازار، خدمت مشتریان مختلف ارائه می سازند.

هم چنین با تنوع گسترده ای که از محصولات موجود در عمده فروشی های مورد نظر به چشم می خورد، می توان انواعی از روغن موتور برای خودرو های مختلف نظیر این خودرو ها و در کنار آن روغن موتور سیکلت را به راحتی پیدا کرده و مورد سفارش قرار داد:

 • روغن موتور پراید
 • روغن موتور پژو
 • روغن موتور هیوندای

فروش اینترنتی انواع روغن موتور اصل

فروش اینترنتی انواع روغن موتور اصلدر کنار فروشگاه هایی که به صورت حضوری در راستای فروش انواع روغن موتور گسترش یافته و فعالیت دارند، می توان فروشگاه هایی را مشاهده کرد که به عنوان فروشگاه اینترنتی روغن موتور فعالیت داشته و بدین ترتیب خریداران بسیاری را با خود همراه ساخته اند.
توسط این فروشگاه ها البته معتبر ترین و بهترین آن ها می توان به خرید اینترنتی روغن موتور با این مشخصه ها پرداخته و در نهایت از انتخابی ایده آل و رضایت بخش نهایت لذت را برد:

 • خرید روغن موتور اصل و درجه یک
 • خرید روغن موتور با تخفیفاتی عالی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.