تولید روغن موتور | پخش عمده آن در کشور

تولید روغن موتور در کشور می تواند یک پروژه کارآفرینی بسیار موثر و تاثیر گذار در اقتصاد باشد. و مهمتر از تولید، پخش عمده آن در کشور و حتی صادرات آن می تواند اقتصادی تر باشد. خوشبختانه این مجموعه به جهت حمایت از تولید این محصول توانسته است سهم خوبی در پخش عمده اینترنتی این محصول داشته باشد. برای خرید اینترنتی  روغن موتور ایرانی، با کیفیت مورد تایید استاندارد های جهانی، به جهت صادرات این محصول تماس بگیرید.

تولید روغن موتور | پخش عمده آن در کشور

بزرگترین تولید کننده روغن موتور در ایران

بزرگترین تولید کننده روغن موتور در ایرانبزرگترین تولید کننده روغن موتور در ایران تنها به یک کارخانه و یک برند محدود نمی شود. خوشبختانه تولید کنندگان بزرگی در زمینه تولید انواع روغن موتور با کیفیت صادراتی در کشور فعالیت می کنند. استفاده از بهترین دستگاه های تولید روغن در خط تولید پیشرفته کیفیت تولید این محصولات را تضمین می کند.
این تعداد کارخانه های تولید کننده روغن موتور، با عنوان تولید کنندگان بزرگ بازار روغن موتور، با این اسامی برای شما آشنا هستند:

 • کارخانه روغن موتور اسپیدی
 • کارخانه روغن موتور ایرانول
 • کارخانه روغن موتور بهران
 • کارخانه روغن موتور کاسپین

به طور قطع به عنوان فروشندگان عمده و جزئی، اسامی این کارخانه های بزرگ تولید کننده انواع روغن موتور را بارها شنیده اید و در زمینه خرید و فروش این برند ها فعالیت دارید. بعد از این می توانید ساده تر و ارزان تر از قبل، این محصولات را به قیمت درب کارخانه و از خود کارخانه خریداری کنید. برای این منظور کافیست با کارشناس تماس این مجموعه تماس بگیرید.

تولید انواع روغن موتور بنزینی، دیزلی و صنعتی

تولید انواع روغن موتور بنزینی، دیزلی و صنعتیتنوع در تولید انواع روغن موتور بنزینی، دیزلی و صنعتی به تفاوت در نوع کاربری آنها ربط پیدا می کند. اساسا انواع روغن موتور خارجی و ایرانی از ترکیبات روغن پایه و برخی مواد افزودنی تولید می شوند و اصل عملکرد آنها مانند عملکرد خون در رگ می باشد و دو کار اصلی را در موتور انواع ماشین آلات انجام می دهند:

 1. روان کاری
 2. تمیز کاری

در تولید انواع روغن موتور اصل معمولا از روش های مشابه استفاده می شود. با این تفاوت که روغن های موتور دیزلی از مواد افزودنی بیشتری در تولید خود بهره می برند. و طبق استاندارد بین المللی API انواع روغن موتور های بنزینی با حرف اختصاری S و انواع روغن موتور دیزلی با حرف اختصاری C نامگذاری می شوند. انواع روغن های صنعتی نیز که از دو پایه نفتی و گیاهی تولید می شوند، برای سایر انواع ماشین آلات خانگی و صنعتی مورد استفاده هستند که عبارتند از:

 1. روغن چرخ دنده
 2. روغن گیربکس
 3. روغن کمپرسور
 4. انواع روغن هیدرولیک
 5. روغن ماشین کاری
 6. روغن توربین
 7. روغن ترانسفورمر
 8. و …

برای خرید این محصولات با قیمت درب کارخانه می توانید از این عمده فروشی روغن موتور ساده و سریع خرید کنید.

عرضه اینترنتی انواع روغن موتور ایرانی

عرضه اینترنتی انواع روغن موتور ایرانیعرضه اینترنتی انواع روغن موتور ایرانی و خارجی، یکی از خدمات این نمایندگی معتبر فروش در بازار پخش روغن موتور در سراسر کشور می باشد. برای خرید انواع روغن موتور ارزان با کیفیت درجه یک، خرید اینترنتی شاید برای شما در ابتدا غریب و نا آشنا باشد، به ویژه اگر قصد خرید عمده این محصولات را به جهت حضور در بازار صادرات روغن موتور، داشته باشید.
اما با یکبار خرید اینترنتی از این مجموعه معتبر به این میزان از یقین خواهید رسید که خرید شما ارزان تر از همه جا و بی واسطه از خود کارخانه تولید کننده بوده است.
پس با خیال راحت از این مرکز عرضه اینترنتی انواع روغن موتور درجه یک ایرانی را برای رقابت با تولید کنندگان انواع روغن موتور خارجی خرید کنید.
به خاطر داشته باشید که انواع روغن موتور خارجی مانند روغن موتور کاسترول مواد اولیه تولیدات خود را از شرکت های نفتی ایران خریداری می کنند. و با افزودن برخی افزودنی ها و یک نام برند به بازار های جهانی از جمله بازار های داخلی عرضه می شوند.

خرید بهترین برند روغن انواع روغن موتور

خرید بهترین برند روغن انواع روغن موتوربرای خرید بهترین برند روغن در بازار انواع روغن موتور درجه یک به دنبال راهکار های چندان خاص نباشید. با رعایت برخی نکات ساده می توانید بهترین نوع روغن موتور های بازار را برای مشتریان خود عرضه کنید. این نکات ساده را در ادامه بخوانید و به خاطر بسپارید:

 • توجه به شرایط آب و هوایی و منطقه جغرافیایی که در آن هستید.
 • توجه به تذکرات تولید کننده ماشین که در دفترچه راهنما در مورد مشخصات روغن موتور مناسب توضیحات لازم را ارائه کرده است.

البته در نظر داشته باشید که روغن موتور با دارا بودن برخی ویژگی های زیر، از هر برندی که باشد بهترین خواهد بود:

 • غیر سمی باشد.
 • میزان تبخیر شوندگی آن کم باشد.
 • در برابر اکسید شدن مقاوم باشد.
 • با دارا بودن شاخص ویسکوزیته بالا در برابر تغییرات دما عکس العمل سریع داشته باشد.
 • دمای سوختن آن بالا باشد.

این ویژگی ها با توجه به نکات ارائه شده قبل از آن کمک می کند، بهترین برند انواع روغن موتور را برای انواع ماشین خریداری نمایید.

آشنایی با انواع روغن موتور و عملکرد آن ها

آشنایی با انواع روغن موتور و عملکرد آن هاارائه فهرستی کوتاه برای آشنایی سریع و آسان با انواع روغن موتور و عملکرد آن ها کمک موثری در انتخاب مناسب در زمانی کوتاه خواهد بود. انواع روغن موتور را می توان با تعاریف زیر و به سادگی، اینگونه معرفی نمود:

 1. روغن های مینرال ( از پایه معدنی)
 2. روغن های سنتتیک (مصنوعی)
 3. روغنی های نیمه سنتتیک ( ترکیب شده از پایه معدنی و مصنوعی)
 4. روغن های پایه نسل جدید( به دست آمده از بهینه سازی پایه معدنی)
 5. روغن های مونو گرید (با پایه تصفیه ای)

در مورد عملکرد اینگونه روغن موتور های می توان اینگونه شرح داد:

 1. مینرال از نفت خام تهیه شده و در تمام خودرو ها قابل استفاده است.
 2. سنتتیک از برخی ترکیبات شیمیایی تولید شده و اولین بار برای موتور های جت استفاده شده است.
 3. نیمه سنتتیک از مینرال در دماهای بالاتر بهتر عمل می کند و قیمت ان هم بالاتر است.
 4. پایه نسل جدید در تولید روغن های جدید استفاده می شود و برای انواع پراید و … مناسب است.
 5. روغن های مونو گرید در تولید روغن های سطح پایین کاربرد دارد و چون دارای اسید است برای موتور انواع خودرو ضرر دارد.

با توجه به این توضیحات مختصر می توانید انواع روغن موتور های بنزینی، دیزلی و صنعتی را بی واسطه از این نمایندگی خریداری نمایید.

لیست قیمت انواع روغن موتور در بازار

لیست قیمت انواع روغن موتور در بازارلیست قیمت انواع روغن موتور در بازار به دو صورت قابل تعریف است:

 1. لیست قیمت ویژه خریدار عمده.
 2. لیست قیمت برای مصرف کننده.

در این نمایندگی لیست قیمت برای خریدار عمده این محصول تعریف شده است. که به صورت آنلاین و به نمایندگی از کارخانه تولید کننده مسئولیت فروش عمده روغن موتور در انواع مختلف را بر عهده دارد. خریدار عمده از طریق این مجموعه می تواند بهترین کیفیت انواع روغن موتور را به قیمت درب کارخانه خریداری کند.
قیمت در این نمایندگی به طور یکسان در تمامی شهر ها می باشد. و بدون توجه به موقعیت مکانی می توانید انواع روغن های موتور را به قیمت درب کارخانه و ارزانتر از بهترین و بزرگترین بازار های این محصول خریداری کنید.
خرید عمده روغن موتور از این مجموعه با تنها یکبار تجربه کنید، به طور قطع به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب و برند محصولات این نمایندگی از مشتریان دائمی این مجموعه خواهید شد.

سفارش اینترنتی انواع روغن موتور

سفارش اینترنتی انواع روغن موتورسفارش اینترنتی انواع روغن موتور برای خریدار عمده مسیر ساده ای برای خرید با قیمت ارزان و حجم بالا خواهد بود. انواع روغن موتور در این مجموعه به صورت بسته بندی و یا فله عرضه می شود. برای سفارش اینترنتی انواع روغن موتور از طریق این نمایندگی تنها یک تماس کافی است. خرید بهترین برند های روغن موتور در این نمایندگی عمده فروشی ساده تر از حد تصور شما خواهد بود.
روغن موتور درجه یک تنها محصول قابل عرضه در این نمایندگی است، که هم قیمت بسیار مناسبی دارد و هم برند های شناخته شده ای از این محصول، در این مجموعه عرضه می شود. به یاد داشته باشید روغن موتور یکی از اجزای ضروری و حیاتی انواع ماشین های سبک و سنگین است و کیفیت آن اهمیت ویژه ای دارد.
پس اگر قیمت این محصولات برایتان مهم است از طریق سفارش اینترنتی ارزان ولی با کیفیت بالا خرید کنید.

ارسال روغن موتور به سراسر کشور

ارسال روغن موتور به سراسر کشورارسال روغن موتور به سراسر کشور به سادگی و با کمترین هزینه ها در این مرکز پخش روغن موتور انجام می شود. با توجه به نوع موتور از لحاظ آلیاژ های به کار رفته در قطعات، سرعت تولیدی و نیز قدرت آن، روغن موتور مناسب روان کاری و تمیز کاری موتور را به بهترین شکل ممکن به انجام می رساند.
معمولا کارخانه سازنده ماشین توضیحات مربوط به روغن موتور مناسب را ارائه می دهد، که کمک مناسبی در انتخاب نوع روغن موتور خواهد بود. بنابراین در هر نقطه ای از کشور که حضور داشته باشید، به عنوان خریدار عمده این محصول به انواع ماشین های پر استفاده در اطراف خود توجه کنید، و مطابق با آموزه های سازندگان این ماشین آلات انواع روغن موتور را برای آنها خریداری کنید.
با ثبت سفارش اینترنتی خرید خود در این مرکز، ارسال انواع روغن موتور به محل شما به سادگی انجام خواهد شد. انواع روغن موتور مناسب برای هر شرایط آب و هوایی متناسب با شرایط آب و هوایی منطقه شما در این نمایندگی موجود می باشد.

خریدار انواع روغن موتور ارزان

خریدار انواع روغن موتور ارزانخرید انواع روغن موتور ارزان می تواند به ساده ترین روش ممکن انجام شود. برای این منظور یک تماس تلفنی کفایت می کند. انواع روغن موتور دیزلی، بنزینی و صنعتی در این نمایندگی به صورت آنلاین عرضه می شود. شما می توانید از هر نقطه ای دور یا نزدیک، بهترین برند های انواع روغن موتور را به صورت عمده خریداری کنید.
عمده عملکرد و مزایای استفاده از انواع روغن موتور موارد زیر است:

 • اصطکاک و ساییدگی موجود در بین قطعات موتور خودرو را به کمترین حد می رساند.
 • آلودگی ها و ذرات لجنی رسوب شده را که نتیجه عملکرد و احتراق موتور است را تمیز می کند.
 • گرمای حاصل از حرکت موتور را کم می کند و موتور را خنک نگه می دارد.
 • با آب بندی کردن قطعات موتور حرکت قطعات را روان و آسان می کند.

تمامی انواع روغن های موتور ارزان و گران این عملکرد را دارند، و عملکرد درست آنها ارتباطی به قیمت این محصولات ندارد. فاکتور مهم در تعیین قیمت های ارزان و گران معمولا برند محصول و یا خارجی بودن و ایرانی بودن آن است. در غیر اینصورت تمامی انواع روغن های موتور ایرانی با هر برندی با وجود ارزان بودن از کیفیت و عملکرد مناسب برخوردار هستند.

خرید مستقیم روغن موتور از تولید کننده

خرید مستقیم روغن موتور از تولید کنندهخرید انواع روغن موتور برای اهداف بزرگ مانند صادرات بهتر است که با کمترین هزینه انجام شود. برای همین منظور خرید مستقیم روغن موتور از تولید کننده، به عنوان بهترین مسیر پیشنهاد می شود. برای خرید مستقیم از تولید کننده به طور کل تنها یک راهکار وجود دارد، اینکه این تولید کننده را بشناسید.
برای شناخت بهترین تولید کننده های انواع روغن موتوری ایرانی صادراتی، می توانید از مشاوره کارشناس فروش این مجموعه کمک بگیرید. حال که بهترین برند های بازار عمده فروشی روغن موتور را شناختید، برای خرید عمده اقدام نمایید.
برای خرید مستقیم و بی واسطه از بهترین تولید کنندگان روغن موتور باز هم می توانید از کمک کارشناسان متخصص این نمایندگی استفاده کنید. به طور کل می توانید، تمامی امور مربوط به یک خرید عمده با کیفیت صادراتی را از طریق این مجموعه به انجام برسانید.

صادرات بهترین روغن موتور های ایرانی

صادرات بهترین روغن موتور های ایرانیصادرات بهترین روغن موتور های ایرانی به بازار های خارجی، در سال های اخیر با توجه به کیفیت این محصولات پیشرفت چشمگیری داشته است. تولیدات انواع روغن موتور ایرانی با وجود قیمت ارزان و کیفیت مناسب ارزش اقتصادی بالایی در بازار های جهانی دارند.
برای صادرات روغن موتور مسیر سخت نیست. تنها سختی کار در شروع است. همین که تصمیم گرفتید، در بازار صادراتی این محصول حضور داشته باشید، یعنی اینکه قدم اصلی را برداشته اید. حال نیاز به حجم عمده ای از انواع روغن موتور درجه یک ایرانی را دارید، که ان هم از طریق این نمایندگی به سادگی در دسترس شما قرار دارد. کمترین هزینه با بهترین کیفیت در این نمایندگی فروش عمده در انتظار سفارش خرید شما است.
همین الان تردید ها را کنار بگذارید و برای یک خرید ارزان اقدام کنید.

انتخاب بهترین روغن موتور برای خودرو ایرانی

انتخاب بهترین روغن موتور برای خودرو ایرانیانتخاب بهترین روغن موتور برای خودرو ایرانی کار بسیار ساده ای است. اولین کاری که باید انجام داد، توجه به دستورالعمل شرکت سازنده خودرو می باشد. بعد از آن به طور کامل مشخص خواهد بود که بهترین روغن موتور برای اتومبیل شما کدام است.
البته برخی نکات نیز می تواند به نگهداری و استفاده بهتر از روغن موتور به شما کمک کنید که در ادامه بیان خواهد شد:

 • برای تعویض روغن موتور یادتان باشد که چند روغن را با هم مخلوط نکنید.
 • از همان برندی که همیشه استفاده می کنید، خریداری و استفاده کنید.
 • بعد از اینکه ماشین را روشن کردید صبر کنید تا 15 ثانیه در جا کار کند.
 • از افزودنی ها در روغن موتور استفاده نکنید چون ممکن است با آن سازگار نباشد.
 • از روغنی که تاریخ تولید آن بیشتر از سه سال گذشته باشد استفاده نکنید.
 • اگر همیشه از روغن مینرال استفاده کردید آن را با روغن های دیگر جایگزین نکنید.

با رعایت همین نکات ساده نه تنها در انتخاب روغن موتور دچار مشکل نخواهید شد، بلکه عمر روغن موتور شما نیز افزایش خواهد یافت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.