تولید روغن موتور | بزرگترین شرکت های تولیدی روغن موتور

تولید روغن موتور در بیشتر کارخانجات در کل ایران  انجام می شود، این روغن موتورها با استفاده از دستگاه های پیشرفته و به روز و مطابق با استانداردهای جهانی تولید و به بازار برای فروش عرضه می شود، برای خرید انواع روغن موتور متناسب با نوع موتور  می توانید به مراکز فروش در شهر خود مراجعه کنید و یا به سایت هایی  که از طرف کارخانجات تولیدی  مجوز فروش دارند مراجعه کنید، و خرید خود را انجام دهید.  روغن موتور carpie برای روانکاوی انواع موتورها تولید می شوند،  بزرگترین شرکت های تولیدی روغن موتور در داخل ایران فعالیت می کنند و فروش بالایی هم دارند. این کارخانجات دارای برند برتر تولید روغن موتور در داخل ایران می باشند.

تولید روغن موتور | بزرگترین شرکت های تولیدی روغن موتور

روغن موتور چیست؟

روغن موتور چیست؟روغن موتور چیست؟ روغن موتور برای روانکاوی قطعات داخلی موتور مورد استفاده قرار می گیرد، این روغن موتور بسته به نوع موتور شما انواع مختلفی دارد، که برای جلوگیری از سائیدگی و ترک خوردگی و نیز اصطکاک داخل موتور به کار می رود، هر چقدر کیفیت روغن موتور bt بیشتر باشد، عمر موتور ماشین شما هم بیشتر خواهد شد. روغن موتور دارای انواع مختلفی است که به شرح زیر می باشد

 • روغن موتور معمولی: از نفت خام تولید شده است.
 • روغن موتور سنتتیک : روغن موتوی است که از روغن موتور پایه با کیفیت و مواد افزودنی تشکیل شده است، و برای روانکاوی به کار می رود. بعد از تصفیه کاملا خالص است.
 • روغن موتور نیمه سنتتیک : روغن موتوری است که بعد از تصفیه دارای ناخالصی می باشد، و کارایی روغن سنتتیک را ندارد.

بزرگترین تولید کننده روغن موتور در ایران

بزرگترین تولید کننده روغن موتور در ایرانبزرگترین تولید کننده روغن موتور در ایران کارخانجات معروف و شناخته شده ای می باشند که در تولید این محصول صاحب برند می باشند، این کارخانجات انواع روغن موتور مورد نیاز داخلی را تولید می کنند و آن را در قیمت های پایین به مشتری ارائه می دهند، مشتری مداری یکی از اهداف مهم این تولیدکنندگان می باشد، تخفیفات چندین درصدی که بر روی محصولات خود وضع می کنند و نیز گارانتی های چند ماهه همه در جهت جذب مشتری و راضی نگه داشتن او می باشد.

یکی از این روغن موتورها که در نوع خود بی نظیر است روغن موتور ایرانول می باشد. روغن موتور ایرانول یکی از محصولاتی است که توسط شرکت نفت ایرانول تولید و به بازار عرضه می شود، ایرانول یک شرکت خصوصی است که به تولید روغن های صنعتی و روغن موتورهای باکیفیت مشغول است. برای خرید انواع روغن موتور ایرانول می توانید به سایت های این شرکت مراجعه کنید و ضمن بازید، روغن موتور مورد نیاز خود را انتخاب و ثبت سفارش دهید، محصول دم درب منزل شما به شما تحویل داده می شود.

بهترین برندهای ایرانی روغن موتور

بهترین برندهای ایرانی روغن موتوربهترین برندهای ایرانی روغن موتور  متعلق به شرکت هایی است که با پیشرفته ترین دستگاه ها و به روزترین آن و با مواد درجه یک  به تولید انواع روغن موتور می پردازند، روغن موتور تولیدی توسط شرکت های پخش به مراکز فروش و یا مغازه های موجود در سطح شهر فرستاده می شود. روغن موتوری که کیفیتی بالایی داشته باشد و قیمت پایینی هم داشته باشد مشتری های بیشتری را جذب می کند، جذب مشتری یعنی خرید بیشتر که خرید بیشتر تولید برند می کند.

برندهای معروف ایرانی را به شرح زیر می باشند.

 • روغن موتور بهران: این روغن با کیفیت می باشد و توسط شرکت بهران ساخته و به بازار عرضه می شود، شرکت بهران که بیش از نیمی از تولیدات روغن موتور صنعتی را به خود اختصاص داده و بیشترین صادرات را به کشورهای دیگر دارد. در این کارخانه انواع روغن موتور پیشرفته و خالص تولید می شود، روغن موتور رانا که برای موتورهای رانا ساخته می شود در همین کارخانه تولید می شود و به بازار عرضه می شود. روغن موتور سوپر رانا بهترین روغن موتور برای ماشین رانا می باشد.
 • روغن موتور پارس:  شرکت پارس با دستگاه های پیشرفته و استفاده از کارشناسان و متخصصان موفق به تولید انواع روغن موتور پیشرفته کرده است. انواع روغن موتور دیزلی، بنزینی و غیره در ایران شرکت تولید می شوند. برای خرید انواع روغن موتور  شرکت پارس می توانید به نمایندگی های فروش این روغن موتور در شهر خود مراجعه کنید و ضمن خرید از تخفیفات ویژه ای که بر ر وی محصولات پارس وضع شده است استفاده کنید و نیز می توانید به سایت های فروش مراجعه و خرید خود را ثبت نماید.

واردات انواع روغن موتور خارجی به ایران

واردات انواع روغن موتور خارجی به ایرانواردات انواع روغن موتور خارجی به ایران توسط شرکت های وارداتی انجام می شود. این شرکت های وارداتی انواع روغن موتور باکیفیت را وارد کشور می کنند و در مراکز و نمایندگی های فروش خود در سطح کشور عرضه می کنند، عرضه روغن موتور ایرانی بیشتر به صورت عمده ای صورت می گیرد و خریداران اصلی آن مغازه داران و فروشندگان خرده فروش در سطح شهرها می باشند.

روغن موتور هیوندای یک روغن موتور وارداتی و اصیل است که برای استفاده در ماشین های پیشرفته و به روز استفاده می شود. روغن موتورهای وارداتی دارای قیمت بالایی می باشند که خرید این محصولات را با مشکل رو به رو کرده است، اما با این حال هستند کسانی که بدون توجه به قیمت آن به خاطر کیفیت بالایی که دارد آن را خریداری می کنند.

نمایندگی فروش انواع روغن موتورهای وارداتی

نمایندگی فروش انواع روغن موتورهای وارداتینمایندگی فروش انواع روغن موتورهای وارداتی در شهرهای مختلف کشور فعال می باشند، این نمایندگی ها که  مجوز از شرکت های وارداتی دارند به فروش و عرضه ی انواع روغن موتور وارداتی با برندهای معتبر می پردازند، فروش این روغن موتورها به صورت عمده ای و جزئی انجام می شود، خریداران عمده ای این محصولات بیشتر فروشندگانی می باشند که در سطح شهر مغازه های تعویض روغنی و یا مغازه های فروش روغن موتورهای خارجی دارند.

روغن موتور هیدوندای یک روغن موتور وارداتی می باشد که باکیفیت بوده و برای رونکاوی در قطعات ماشین های پیشرفته و امروزی کاربرد دارد. این روغن موتور قیمت بالایی هم دارد اما به خاطر کارآیی خوب و مزاید فراوانی که نسبت به روغن موتورهای ساخت داخل دارد خریداران زیادی را جذب خود کرده است.

مرکز فروش روغن موتورهای ایرانی درجه یک

مرکز فروش روغن موتورهای ایرانی درجه یکمرکز فروش روغن موتورهای ایرانی درجه یک نمایندگی های فروش کارخانجات تولید کننده در شهرهای مختلف می باشد، این نمایندگی ها انواع روغن های درجه یک و دارای برند را به قیمت درب کارخانه به مشتری واگذار می کنند. مراکز عرضه و فروش هم در همه ی شهرها وجود دارند به جز این مراکز سایت های فروش که از طرف کارخانجات تولیدی مجوز دارند نیز به فعالیت مشغول می باشند، برای خرید روغن موتور بنابر کارکرد موتور و نیاز خود می توانید به سایت های فروش مراجعه کنید.

در این سایت های انواع روغن موتور با نرخ های ارزان  و تخفیفات ویژه به شما ارائه می گردد. این شرکت ها برای جذب مشتری به ارائه خدمات پس از فروش و تخفیفات چندین درصدی بر روی کالاهای خود می پردازند.

راهنمای خرید روغن موتور مناسب خودرو

راهنمای خرید روغن موتور مناسب خودروراهنمای خرید روغن موتور مناسب خودرو در مکان های عرضه و فروش و یا سایت های معروف و سایت هایی که متعلق به کارخانجات معتبر  می باشد انجام می شود به این طریق که در مکان های فروش  کارشناسان و متخصصان وجود دارند که انواع روغن را متناسب با نوع ماشینتان و در قیمت های مناسب به شما ارائه می دهند و شما را در خرید یک روغن موتور اصل و با کیفیت راهنمایی می کنند.

در سایت ها هم هستند متخصصانی که به صورت آنلاین و یا تلفنی به شما راهنمایی می دهند.

مشخصات روغن موتور اصل

مشخصات روغن موتور اصلمشخصات روغن موتور اصل به شرح زیر می باشد. بسیاری از شرکت ها روغن موتور ارزان به شما می فروشند، شما باید مطمئن باشیند که این روغن موتور ارزان اصل است و تقلبی نیست، برای این کار راه حل های زیر را می توانید امتحان کنید.

 • از لوگوی روی قوطی که شرکت های برتر از لوگوی بزرگ که بر روی قوطی است مشخص می شود.
 • از درب قوطی که در کارخانجات تولیدکننده برای طراحی درب قوطی از روش های به روز استفاده می کنند.
 • بوی بد روغن موتور نشان دهنده ی تقلبی بودن آن است، روغن موتور اصلی بو نمی دهد.

برای مطمئن شدن از این که روغن موتوری که خریده اید اصل می باشد، باید از نمایندگی ها و مراکز معتبر خرید نمایید، این مراکز روغن موتور اصل و با کیفیت و در قیمت پایین را به شما ارائه می دهند.

عرضه انواع روغن موتور دیزلی، بنزینی و صنعتی

عرضه انواع روغن موتور دیزلی، بنزینی و صنعتیعرضه انواع روغن موتور دیزلی، بنزینی و صنعتی در بازار روغن موتور در کل کشور انجام می شود، روغن موتور دیزلی برای موتورهای دیزلی و ماشین آلات سنگین به کار می رود و روغن موتور بنزینی برای موتورهای بنزینی به کار می رود، روغن موتور پراید و همین طور روغن موتور سیکلت از نوع بنزینی می باشند.

قیمت روغن موتور بستگی به نوع روغن دارد، اگر در تولید روغن از مواد درجه یک و روغن پایه درجه یک استفاده شود، قیمت روغن موتور بیشتر و بالاتر می رود، و برعکس اگر در تولید روغن موتور از مواد درجه دو استفاده شود قیمت روغن موتور کاهش می یابد.

 • روغن پایه که در تولید روغن موتور به کار می رود باید باکیفیت و خالص باشد تا روغن موتور درجه یک تولید شود.
 • روغن موتور سنتتیک: این روغن موتور برای روانکاوی به کار می رود، و روغن خالص می باشند.
 • روغن موتور نیمه سنتتیک: که از پایه روغن معدنی باکیفیت و مواد افزودنی تشکیل می شود، این روغن ها تصفیه شده می باشند، و دارای ناخالصی کمتر می باشند.

عمده فروشی انواع روغن موتور در ایران

عمده فروشی انواع روغن موتور در ایرانعمده فروشی انواع روغن موتور در شهرهای مختلف  کشور انجام می شود، فروش عمده روغن موتور بهران به صورت نامحدود از طرف کارخانجات تولید کننده صورت می گیرد، کارخانجات و نمایندگی های آن ها به قیمت درب کارخانه روغن موتور را به بازار عرضه می کنند، فروشندگان و تعویض روغنی های فعال در سطح شهر خرید عمده روغن موتور را انجام می دهند و در واقع خریداران از نمایندگی های اصلی روغن موتور می باشند.

آن ها به صورت عمده ای و با قیمت ارزان از این کارخانه ها و نمایندگی آن ها در سطح شهر روغن را می خرند و در مغازه های خود به صورت جزئی و ارزان می فروشند. این تعویض روغنی ها از برندهای محبوب و برتر خرید می کنند تا به نیاز مشتری پاسخ بگویند، مشتریان بیشتر برندها محبوب و برتر را برای تعویض روغن انتخاب می کنند. به جز مراکز فروش و نمایندگی های اصلی فروش روغن سایت های مهم و بزرگی وجود دارند که روغن را به نرخ درب کارخانه و در تخفیفات ویژه عرضه می کنند.

شما می توانید برای خرید به سایت این کارخانجات مراجعه کنید و انواع روغن را خریداری و ثبت سفارش دهید.

قیمت فروش انواع روغن موتور در بازار

قیمت فروش انواع روغن موتور در بازارقیمت فروش انواع روغن موتور در بازار متفاوت و مختلف است، هر روغن بنابر ساختاری که دارد و موادی که در آن به کار رفته است دارای قیمت های متفاوتی می باشند، شما می توانید از فروشگاه روغن موتور لیست قیمت ها را تهیه کنید و بنابر نیاز خود به خرید روغن موتور بپردازید. مواد زیر می تواند بر روی قیمت روغن موتور اثر بگذارد.

 • میزان عرضه و تقاضا: اگر تقاضا برای یک برند محبوب بیشتر باشد، قیمت آن هم در بازار به مقدار زیادی افزایش می یابد، و برعکس اگر تقاضا کم باشد قیمت آن هم کاهش می یابد.
 • موادی که در ساخت روغن موتور به کار رفته است: اگر موادی که در ساخت روغن موتور به کار رفته باشند درجه یک باشند قیمت روغن موتور بالا می رود و برعکس اگر مواد درجه دو باشد کیفیت روغن موتور کم می شود و قیمتش کاهش می یابد.
 • روغن موتور خارجی و یا ایرانی : اگر روغن موتور خارجی باشد قیمت آن به میزان زیادی افزایش می یابد، روغن موتورهای خارجی کیفیت بالایی دارند اما قیمت این روغن موتورها به خاطر عوارض و رفت و آمد و بالا و پایین رفتن قیمت ارز مدام در حال تغییر است.

شرکت پخش روغن موتور در کشور

شرکت پخش روغن موتور در کشورشرکت پخش روغن موتور در کل کشور فعال می باشند، این شرکت ها انواع روغن موتور ایرانی  را از کارخانه ها می خرد و در نقش یک واسطه گر به تبلیغ و فروش محصولات این کارخانه ها می پردازند، و از طریق نمایندگی روغن موتور و یا فروشگاه های بزرگ در سطح شهرها و یا سایت هایی که خود  طراحی کرده اند اقدام به فروش می کنند.

این شرکت ها نه تنها محصولات داخلی را پخش و تبلیغ می کنند بلکه نسبت به تبلیغ و فروش روغن موتورهای وارداتی هم اقدام می کنند. و این روغن موتورها را در کنار روغن موتورهای داخلی هم به صورت عمده ای و هم به صورت جزئی به فروش می رسانند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.