با کاشی و سرامیک گرگان از خطر ابتلا به تیروئید در امان باشید

سفالی سنتی شکلی از کاشی پرسلان گلدیس است که از خاک رس طبیعی نسبتاً درشت ساخته شده است که بدون استفاده از لعاب سطحی، به شکل فشرده و پخته می شود.

بنابراین، بسته به خاک رس محلی که برای ساخت کاشی استفاده می شود، رنگ معمولاً تغییری از قرمز مایل به نارنجی، زرد یا قهوه ای است.

تراکوتا در خانه‌هایی به سبک مدیترانه‌ای یا جنوب غربی که جذابیتی روستایی دارد، سطح کف بسیار خوبی ایجاد می‌کند، اما کاشی نسبتاً تعمیر و نگهداری بالایی است که به راحتی لکه‌دار می‌شود، مگر اینکه به طور منظم مهر و موم شود.

با وجود نام، کاشی های معدن از سنگ های جامد برش مستقیم از معادن ساخته نمی شوند.

در عوض، آن‌ها کاشی‌هایی هستند که از ترکیب مواد معدنی سنگ طبیعی مانند فلدسپات، خاک رس و شیل‌ها تشکیل شده‌اند که با هم آسیاب می‌شوند و سپس به شکل کاشی در می‌آیند و در دمای بالا پخته می‌شوند.

کاشی

کاشی های معدن بدون لعاب مانند سفالین باید درزبندی شوند تا در برابر لکه ها غیر قابل نفوذ باشند. آنها معمولاً بافت زمختی دارند که باعث می شود سطح مناسبی برای کف و پاسیو بدون لغزش باشند.

اگر چه این ماده کاشی کمتر رایج است، اما بتن سنتی برای تشکیل کاشی برای کف و سایر کاربردها نیز استفاده می شود.

کاشی بتنی که از مخلوطی از سیمان پرتلند و سنگدانه های ریز تشکیل شده و خشک می شود، می تواند به شکل خاکستری صاف سنتی خود باقی بماند، یا می توان آن را در طول فرآیند تولید بافت و رنگ کرد تا شبیه سایر اشکال سنگ طبیعی یا کاشی معدن باشد.

بتن می تواند انتخاب خوبی برای ارائه رنگ های جسورانه باشد، جایی که شما می خواهید ظاهر کاشی معدنی چشمگیرتری داشته باشید.

بیشتر کاشی‌های بتنی را می‌توان پس از نصب نیز رنگ‌آمیزی کرد و به شما این امکان را می‌دهد که وقتی می‌خواهید دوباره تزئین کنید ظاهر آن‌ها را تغییر دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.