با دمپایی پلاستیکی استخری می توانید در عمق 4 متری شنا کنید

همانطور که راحتی موجودات در طول چند قرن گذشته تکامل یافته است، دمپایی پلاستیکی استخری نیز تکامل یافته اند. اگرچه بسیاری از افراد مرفه تقریباً به عنوان بخشی از دکوراسیون خانه خود دمپایی خریداری کرده و یا حتی سفارشی کرده اند.

برای هر کسی که در فعالیت هایی شرکت می کند که شامل انتقال مکرر بین آب و خشکی است، دمپایی های آبی بهترین دوست پای شما هستند.

می بینید که بهترین دمپایی های آبی، هاورکرافت های دنیای کفش هستند کفش هایی که طوری طراحی شده اند که به همان اندازه در محیط های خیس در خانه باشند.

اما دمپایی آبی دقیقاً چیست؟ دمپایی آبی نوعی کفش هستند که معمولاً برای فعالیت‌هایی استفاده می‌شوند که در آن‌ها بارها بین خشکی و آب جابه‌جا می‌شوید.

دمپایی

بیشتر آنها با رویه های مشبک یا نئوپرن ساخته شده اند و از یک زیره لاستیکی چسبنده استفاده می کنند که کشش بهتری را در خشکی ایجاد می کند و در عین حال از بریدگی و ساییدگی هنگام راه رفتن در زمین های صخره ای اطراف آب جلوگیری می کند.

برخلاف صندل های آبی و حتی اکثر بهترین صندل های کوهنوردی، این کفش ها از طراحی پنجه بسته برای محافظت بهینه از پاها استفاده می کنند.

آنها همچنین دارای کفی بسیار محکمی هستند که هم به سطوح نرم طبیعی و هم به پلاستیک مورد استفاده در تخته های پارویی، تخته های موج سواری، کایاک ها و قایق ها می چسبد.

این بدان معناست که آنها نه تنها به مراتب راحت‌تر از پاهای برهنه یا کفش‌های کتانی شما هستند، بلکه می‌توانند از ضربه‌ها و چتری‌های انگشتان پا جلوگیری کنند و از لیز خوردن نیز جلوگیری کنند.

فهرست غیر جامعی از فعالیت‌هایی که می‌توان در آن‌ها از کفش‌های آبی استفاده کرد شامل: شنای وحشی، تیوپ، اسکی روی آب، ماهیگیری، قایق‌سواری، پارو زدن، پیاده‌روی در مسیرهای خیس یا گل‌آلود، ساحل‌نشینی، دره نوردی، کایاک سواری، قایق‌رانی، و غواصی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.