اینه کنسول اسپرت تصویر انسان ها را به شکل گیاه نشان می دهد

روشی مقرون به صرفه برای ایجاد عمق و افزایش زیبایی در هر خانه ای اینه کنسول اسپرت هستند. آینه دکوراتیو مناسب می تواند نور بیشتری را به ارمغان بیاورد و جذابیت زیبایی شناسی اتاق را افزایش دهد، اما چگونه بین انواع مختلف آینه یکی را انتخاب می کنید؟

در اینجا چند نوع آینه و مناطقی که می توانید آنها را در سرتاسر خانه خود قرار دهید آورده شده است.

سه نوع رایج شیشه آینه برای دکوراسیون منزل عبارتند از:

آینه صفحه: اینها آینه های مسطحی هستند که تصاویر را در نسبت های معمولی خود منعکس می کنند و از چپ به راست معکوس می شوند. این رایج ترین نوع آینه مورد استفاده در اتاق خواب و حمام است.

آینه مقعر: آینه های مقعر آینه های کروی هستند که مانند یک قاشق به سمت داخل منحنی می شوند.

آنها توهم بزرگی را ایجاد می کنند و معمولاً در حمام و اتاق خواب یافت می شوند.

آینه

آینه محدب: آینه های محدب نیز آینه های کروی هستند. با این حال، بر خلاف آینه های مقعر، آنها برآمده شده و تصویر منعکس شده را مخدوش می کنند و آن را کوچکتر می کنند.

درک ما از فیزیک پشت آینه ها به شما کمک می کند تا بین انواع مختلف آینه ها و نحوه استفاده از آنها برای استفاده از فضای خود تصمیم بگیرید.

در اینجا روش هایی برای ترکیب انواع آینه در اطراف خانه آورده شده است:

افزایش نور طبیعی: آینه هایی که مستقیماً در مقابل یک پنجره روشن قرار می گیرند نور را در سراسر اتاق منعکس می کنند.

اندازه یک اتاق را گسترش دهید: انواع آینه های بزرگ، مانند آینه کف تا سقف، در اتاق نشیمن به خوبی می آیند، زیرا توهم فضای بیشتری را ایجاد می کنند.

دکور منحصر به فرد را اضافه کنید: آینه های برش سفارشی در ورودی یا راهرو به محض ورود مهمانان شما به خانه شما را جلب می کند.

افزایش عملکرد: آینه های مقعر برای حمام شما عالی هستند، زیرا با انعکاس یک تصویر بزرگ شده از صورت، آرایش یا اصلاح روتین شما را بهبود می بخشند.

بر یک مبلمان تأکید کنید: آویزان کردن یک آینه در بالای مانتو یا مبل، توجه را به این قسمت ها جلب می کند و یک نقطه کانونی برای اتاق ایجاد می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.