انواع روغن هیدرولیک | فروش عمده بهترین روغن موتور خودرو

آیا روغن هیدرولیک را می شناسید؟ این روغن از جمله مایعاتی است که در خودروهای که دارای سیستم هیدرولیکی هستند مورد استفاده قرار می گیرد و موجب انتقال انرژی به فرمان و سایر قطعات خودرو می گردد و بسیار پر کاربرد است به همین جهت انواع روغن هیدرولیک توسط برندهای مختلف تولید شده و به بازار عرضه می گردد. از جمله شیوه های توزیع انواع روغن خودرو می توان به فروش اینترنتی آن اشاره کرد، لازم به ذکر است در این سایت ها فروش عمده بهترین روغن موتور خودرو هیدرولیکی صورت می گیرد و مصرف کنندگان می توانند روغن موتور carpie ارزان و با کیفیت را در حجم کم و زیاد تنها با چند کلیک ساده تهیه کنند.

انواع روغن هیدرولیک | فروش عمده بهترین روغن موتور خودرو

بزرگترین تولید کننده روغن هیدرولیک در ایران

بزرگترین تولید کننده روغن هیدرولیک در ایرانبزرگترین تولید کننده روغن هیدرولیک در ایران با عرضه انواع مختلف این محصول با کیفیت لازم توانسته است نیاز مشتریان را شناخته و آن را به بهترین صورت پاسخ دهد.

این مراکز با تولید روغن موتور مرغوب مجوزهای لازم را از سازمان صنایع و معادن کسب کرده و محصولات آن ها دارای علامت استاندارد می باشد که نشان دهنده کیفیت بالای روغن هیدرولیک تولیدی آنها است.
تولید کننده روغن موتور bt در ایران با توجه به بازار فروش روغن موتور هیدرولیک که بسیار پر تنوع می باشد با بکارگیری بهترین مهندسین و تجهیزات به روز سعی نموده تا بهترین روغن را به بازار عرضه کند تا واردات روغن موتور خارجی هیدرولیک به ایران به حداقل برسد.

از این رو، در کشور شاهد برندهای مختلف تولید روغن موتور هستیم که محصولات خود را به صورت سنتی و اینترنتی در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند.

روغن هیدرولیک چیست؟

روغن هیدرولیک چیست؟ روغن هیدرولیک از جمله روغن های پرکاربرد درخودرو های می باشد که دارای سیستم هیدرولیک هستند و با چرب کردن قطعات آن منجر به علکرد بالایی آن ها در شرایط های مختلف می گردد.

بنابراین اگر به دنبال خرید روغن صنعتی مرغوب می باشید روغن هیدرولیک یکی از پر مصرف ترین نوع آن ها  است که انواع مختلفی داشته و وظایفی زیادی را در خودرو انجام می دهد که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • روان کردن چرخش فرمان
 • انتقال نیرو و قدرت به فرمان و سایر بخش های خودرو
 • کاهش میزان اصطکاک و سایش خودرو
 • جلوگیری از زنگ زدگی اجزای سیستم
 • سازگاری با دیگر اجزای سیستم

این روغن ها از سیالاتی هستند که نسبت به آلودگی دارای حساسیت بالایی می باشند و آلودگی بر حالات فیزیکی و شیمیایی آنها اثر گذار است.

بنابراین باید درست و به موقع روغن هیدرولیک تعویض شود تا کارآیی خود را حفظ کند و موجبات عملکرد بالا و انتقال قدرت بین قطعات مختلف خودرو همچون فرمان و … را برآورده سازد.

مناسب ترین زمان تعویض روغن هیدرولیک

مناسب ترین زمان تعویض روغن هیدرولیکروغن هیدرولیک استفاده شده در خورو در شرایط خاص نیاز به تعویض دارد اما نکته ای که در تعویض این روغن ها باید در نظر گرفت این است که هیچ گاه نباید مخلوط دو نوع روغن از برندهای مختلف مورد استفاده قرار گیرد.

به جهت این که میزان گرانروی و مواد سازنده روغن های هیدرولیک توسط تولید کنندگان مختلف یکسان نیست و  بهتر است از یک نوع روغن هیدرولیک استفاده شود.
به هرحال می توان گفت مناسب ترین زمان تعویض روغن هیدرولیک زمانی است که دارای شرایطی زیر باشد:

 • تیره شدن رنگ ظاهری روغن
 • استشمام بوی سوختگی از روغن
 • کف کردن روغن
 • افزایش مقدار گرانروی و سفت شدن روغن
 • مات شدن رنگ روغن
 • وجود آلودگی در اثر اکسیده شدن روغن
 • پایین آمدن سطح روغن هیدرولیک

بسیاری افراد نیز برای تعویض روغن هیدرولیک ماشین خود به عملکرد فرمان ماشین توجه می نمایند.
آنها به هنگام چرخاندن فرمان ماشین دقت کرده و در صورت شنیدن صدا می فهمند که روغن هیدرولیک باید تعویض شود تا موجب بروز اصطکاک و عملکرد نادرست فرمان نشود.

برخی از افراد نیز با تست روغن هیدرولیک در مخزن به زمان تعویض روغن هیدرولیک پی می برند.

 معمولا مخزن ها به صورت شفاف و استوانه ای شکل هستند که می توان با توجه به گیج که بر روی درب مخزن وجود دارد وضعیت روغن موتور را چک کرد.
همچنین می توان گیج را بیرون آورد و مشاهده کرد تا چه حدی به روغن موتور آغشته است یا به رنگ آن توجه شود تا از زمان تعویض روغن اطلاع یابید چرا که باید دارای رنگی شفاف و کهربائی باشد.

به هرحال توجه به روغن هیدرولیک و زمان تعویض به موقع آن موجب می شود تا از هزینه های سنگین تعویض چرخ دنده، پمپ هیدرولیک و پنیون در امان باشید.

فروش اینترنتی روغن موتور هیدرولیک اصل

فروش اینترنتی روغن موتور هیدرولیک اصلروغن موتور هیدرولیک از جمله روغن موتورهای می باشد که در ماشین های که دارای فرمان هیدرولیکی هستند مورد استفاده قرار گرفته و وظیفه انتقال قدرت و روان کنندگی را دارد تا فرمان در موقع دور زدن و پیچ های سخت به راحتی عمل کند.

در حقیقت این فرمان ها انرژی مورد نیاز خود را از روغن های هیدرولیک تأمین می کنند تا رانندگان در هنگام سختی و دور زدن دچار سختی نگردند و به راحتی این کار را انجام داده و به نوعی  نقش روان کننده را دارند.

از این رو باید به هنگام خرید انواع روغن موتور هیدرولیک بهترین آن ها را انتخاب کرده تا عملکرد قطعات خودرو نیز بالا رود و از اصطکاک و سایش آن ها کاسته شود.

برای تهیه انواع روغن موتور هیدرولیک اصل و درجه یک علاوه بر شیوه های حضوری می توان از شیوه های غیر حضوری و اینترنتی نیز استفاده کرد.

فروش اینترنتی روغن موتور هیدرولیک اصل موجب می شود که محصولی با کیفیت بی نظیر را با قیمتی ارزان بدست آورده و در زمان خرید خود صرفه جویی و سایر هزینه های جانبی صرفه جویی کرده و به راحتی آن را تحویل بگیرید.

قیمت خرید انواع روغن هیدرولیک در بازار

قیمت خرید انواع روغن هیدرولیک در بازار روغن هیدرولیک توسط برندهای مختلفی تولید می گردد که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • روغن موتور کاسپین
 • روغن موتور اسپیدی
 • روغن موتور بهران
 • روغن موتور ایرانول
 • و …

به همین جهت می توان گفت قیمت خرید انواع روغن هیدرولیک در بازار به عواملی مختلفی همچون نوع برند سازنده، کیفیت مواد اولیه ساخت روغن، نوع خرید و فروش، نوع روغن هیدرولیک و … وابسته است.

خرید عمده روغن موتور هیدرولیک از عمده فروشی ها نیز یکی از موارد بسیار مؤثر بر قیمت روغن هیدرولیک است.

چرا که زمانی که روغن را در حجم بالا خریداری می کنید موجب تخفیفاتی از سوی فروشنده به خریدار می شود و بعد  می تواند به صورت خرده فروشی  آن راعرضه کند که سود قابل توجهی برای خریدار در پی دارد.

مزایای استفاده از روغن هیدرولیک

مزایای استفاده از روغن هیدرولیکروغن موتور از جمله مواردی است که توجه بسیاری از رانندگان خودرو رابه خود معطوف می سازد چرا که باید درست انتخاب گردد تا اثر مفید در خودرو بگذارد.
به هنگام خرید روغن هیدرولیک باید به ویسکوزیته یا گرانروی  روغن موتور و همچنین نوع روغن موتور توجه شود. مزایای استفاده از روغن هیدرولیک بسیار گسترده می باشد که مهمترین آنها را می توان این گونه بیان کرد:

 • امکان انتقال نیروی بزرگ و توانا
 • امکان تنظیم دقیق سرعت و باردهی
 • تنظیم سرعت حین کار و بدون توقف
 • بازده تبدیل دور نامحدود
 • دقت بالا در تغییر جهت ها و سرعت ها
 • حرکت آرام و پایدار بدون لرزش و ضربه
 • تبدیل آسان و ساده حرکت ها
 • مهار آسان حرکت
 • امکان تغییر سرعت سریع
 • و …

به دلیل داشتن این مزایا روغن هیدرولیک روز به روز بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و به شیوه های مختلفی به دست مصرف کنندگان می رسد.
از جمله روش های می توان مراجعه حضوری به دفاتر پخش و نمایندگی های فروش و مراجعه غیر حضوری به سایت های اینترنتی و خرید از آنها اشاره کرد.

سفارش اینترنتی انواع روغن هیدرولیک

سفارش اینترنتی انواع روغن هیدرولیکبا توجه به استفاده گسترده از روغن هیدرولیک به خاطر کارآیی بالایی که دارد هرساله حجم زیادی از انواع روغن هیدرولیک در کشور خرید و فروش می شود.
خرید روغن هیدرولیک به صورت های مختلفی انجام می گیرد که می توان آن ها را این گونه بیان کرد:

 • نمایندگی های پخش روغن های هیدرولیک
 • فروشگاه های بین شهری روغن های هیدرولیک
 • مراکز فروش روغن های هیدرولیک
 • فروشگاه های اینترنتی روغن های هیدرولیک
 • سایت های اختصاصی روغن های هیدرولیک

اما بهترین و ساده ترین راه سفارش اینترنتی انواع روغن هیدرولیک است چرا که در اینترنت و سایت های فروش تنوع روغن های هیدرولیک بسیار بالا است و می توان با کیفیت بالا آن ها را خریداری کرد.

همچنین این سایت ها برای محصولات خود گارانتی تعیین کرده اند تا مشتریان از خدمات پس از فروش در صورت ناراضی بودن از کالا نیز استفاده کنند و با اعتماد زیاد از این مراکز و فروشگاه های اینترنتی خرید نمایند.

خرید مستقیم روغن هیدرولیک از تولیدکننده

خرید مستقیم روغن هیدرولیک از تولیدکنندهیکی از پرمصرف ترین روغن های که در صنعت مورد استفاده قرارمی گیرد روغن هیدرولیک می باشد که نقش روان کنندگی را ایفا کرده و موجب کاهش سایش و اصطکاک، روان کردن چرخش فرمان و سایر قطعات خودرو، مانع از زنگ ردگی قطعات سیستم موتور خودرو خواهد شد.

اما روغن هیدرولیک همان طور که به چرخش فرمان کمک می کند باید در زمان مناسب نیز تعویض شود تا همیشه عملکرد بالایی خود را حفظ نماید.

معمولا روغن هیدرولیک را 4 سال یک بار تعویض می کنند ولی این عمل ممکن است در شرایط کاری مختلف یا شرایط جوی متفاوت زودتر انجام گیرد.
مثلا هنگامی که روغن هیدرولیک قهوه ای رنگ گردید یا با خودرو 50000 مایل مسافت طی شد باید روغن هیدرولیک را تعویض کرد.

بسیاری از مصرف کنندگان روغن هیدرولیک در پی خرید به صرفه این روغن پرکاربرد می باشند که بهترین راه برای این کار خرید مستقیم روغن هیدرولیک از تولید کننده می باشد که به پخش روغن موتور با کیفیت بالا می پردازد.

برای این منظور، می توان به سایت های فروش اینترنتی انواع روغن هیدرولیک مراجعه کرد و آن را به طور مستقیم و بی واسطه خریداری نمود که برای مشتریان بسیار باصرفه می باشد.

یا رفتن به کارخانجات تولیدی و خرید مستقیم از کارخانجات نیز می توان روغن هیدرولیک را خریداری کرد اما برای بسیاری از مشتریان مقدور و با صرفه نیست و هزینه های زیادی را برایشان به همراه دارد.

صادرات بهترین روغن هیدرولیک ایرانی

صادرات بهترین روغن هیدرولیک ایرانیامروزه تولیدکنندگان زیادی در ایران به تولید انواع روغن هیدرولیک می پردازند که  محصولاتشان دارای مرغوبیت زیادی می باشد و حتی برخی از این برندهای تولیدی به صادرات روغن موتور هیدرولیک تولیدی خود نیز می پردازند.

از آنجایی که روغن هیدرولیک در به دلیل مزایای زیادی که دارد در بین همه افراد در ساسر جهان مورد استفاده زیاد قرا می گیرد.
بنابراین صادارت بهترین روغن هیدرولیک ایرانی در بازار جهانی رو به افزایش است که موجب پیشرفت اقتصادی این برندهای سازنده و اقتصاد کشور را ایجاد کرده است.

از جمله برندهای برتر تولیدی در کشور که سالانه حجم بالای از تولیدات خود را به سایر کشورها صادر می کنند می توان به برند روغن موتور کاسپین، ایرانول، بهران و … اشاره کرد.

خریدار روغن هیدرولیک قیمت مناسب

خریدار روغن هیدرولیک قیمت مناسبروغن هیدرولیک مصرف بالایی در بین افراد دارد چرا که کیفیت این روغن بسیار خوب است و همچنین موجب افزایش عمر مفید خودرو خواهد شد.

به همین جهت مصرف کنندگان همیشه به دنبال خرید روغن هیدرولیک هستند که علاوه بر داشتن مرغوبیت بالا، دارای قیمت مطلوبی نیز باشد.
بدین منظور خریدار روغن هیدرولیک قیمت مناسب می تواند انواع مختلف این محصول را از طریق سایت های معتبر فروش و فروشگاه های ایینترنتی عرضه کننده آن تهیه کند.

این سایت ها معمولا کالا را به طور مستقیم در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند  که موجب می شود تا آنها با خرید کالای بی واسطه محصولی با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب را بدست آورند.

نمایندگی فروش روغن هیدرولیک خارجی

نمایندگی فروش روغن هیدرولیک خارجیعلاوه بر روغن های مختلف هیدرولیکی ایرانی که در بازار به وفور یافت می شود می توان انواع روغن های هیدرولیکی را در بازار فروش ایران نیز مشاهده کرد.

این روغن ها معمولا توسط بازرگانی های مختلف وارد بازار ایران می گردند و خریداران این محصولات می توانند برای تهیه آن ها به نمایندگی فروش روغن هیدرولیک خارجی مراجعه نمایند.

این نمایندگی ها علاوه بر فروش عمده روغن موتور به صورت حضوری در دفاتر پخش خود دارای فروش اینترنتی نیز می باشند و مصرف کنندگان می توانند انواع روغن موتور هیدرولیک خارجی را با قیمتی مناسب تهیه کنند.

قیمت روغن هیدرولیک خارجی در انواع مختلف معمولا یکسان نیست و نوع بسته بندی، نوع خرید و فروش روغن، برند سازنده، کیفیت آن و … بر روی قیمت آن اثر می گذارد.

ارسال روغن هیدرولیک به سراسر کشور

ارسال روغن هیدرولیک به سراسر کشورشرکت روغن موتور هیدرولیک معمولا دارای سایت های فروش آنلاین نیز می باشند تا علاوه بر ارائه خدمات حضوری، بتواند به دیگر مشتریانی که امکان خرید حضوری ندارند خدمت رسانی کند.

به همین جهت مشتریان از تمام نقاط کشور می توانند به سایت های اینترنتی مراجعه کرده و تنوع محصولات ارائه شده توسط این شرکت ها در سایت های فروششان مشاهده و محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایند.

بعد از ثبت سفارش محصول مورد نظر توسط مشتریان با چند کلیک ساده این محصول برای آنها فرستاده می شود.

این شرکت ها با ارسال روغن هیدرولیک به سراسر کشور در کمترین زمان ممکن موجب تحویل آسان محصولات می شود و رضایت مشتریان را فراهم می نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.