استفاده از پیراهن مردانه جهت تعیین میزان قند خون

یکی از پیراهن‌ های غیررسمی پیراهن مردانه است که باید داشته باشید، اما باید به چند نکته توجه کرد. دنیل جانسون، آرایشگر شخصی هشدار می دهد: با احتیاط نزدیک شوید. این استایل برای افراد دارای گردن کلفت‌تر نیست.

قانون طلایی، مثل همیشه در مورد آستین‌های کوتاه این است که آن‌ها را به بازو بچسبانید آستین‌های گشاد دست‌ها را لاغرتر نشان می‌دهند و بازوهای لاغر، سینه را کوچک‌تر نشان می‌دهند نه عالی.

شما می توانید این پیراهن های تابستانی را در طیف وسیعی از رنگ ها و الگوها پیدا کنید.

از انتخاب پیراهن یقه کوبایی خود نترسید، اما از هر چیزی که شبیه چیزی است که عموی شما در کازینو می پوشد دوری کنید.

بهترین گزینه برای رویدادهای آرام، این نوع پیراهن را با یک جفت چینی خوش دوخت ست کنید تا ظاهری آراسته داشته باشید، یا اگر آن را غیررسمی می‌کنید، با شلوارک یا شلوار جین استفاده کنید.

خیلی گرم برای یک کت، در عین حال خیلی سرد برای یک تی شرت. آن دوره انتقالی دردسرساز بین دو نقطه افراطی هواشناسی به دلیل پرتاب آچار در آثاری که مربوط به لباس پوشیدن است، مشهور است.

خوشبختانه، هر چند، ما پیراهن های بزرگ داریم. زیبایی روپوش در تطبیق پذیری آن نهفته است.

وقتی هوا گرم تر است، یک ژاکت سبک کاملاً مناسب را ایجاد می کند. یا می توانید در روزهای سردتر چیزها را لایه لایه بپوشانید و حتی در زمستان یک کت روی بالا بپوشید.

پیراهن را می توان بالا یا پایین پوشاند. سایه‌های روشن معمولاً غیررسمی‌تر هستند، جایی که پیراهن‌های تیره‌تر را می‌توان به صورت حرفه‌ای یا در موقعیت‌های فانتزی‌تر پوشید.

نکته، آنها همچنین برای پوشاندن خالکوبی برای مردانی که امیدوارند محتاطانه تر باشند، ایده آل هستند.

از نظر استایل، سادگی کلید این نوع پیراهن است. جانسون می افزاید: پیراهن آبی تیره با تی شرت سفید عالی عمل می کند.

اما یک پیراهن کهنه و یک تی شرت با جزئیات به نظر می رسد که یک نوجوان شلخته به پا شود. آن را با مقداری جین خام و یک جفت چکمه کاری بند دار ترکیب کنید و آماده هستید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.