استرس را با صابون گوگرد برای قارچ از خود دور کنید

صابون هایی از جمله صابون گوگرد برای قارچ که حاوی گوگرد هستند برای درمان بیماری های شایع پوستی استفاده می شوند، علاوه بر این دارای خواص ضد عفونی کننده، ضد قارچی و ضد باکتریایی هستند.

گوگرد برای قرن ها برای درمان مشکلات پوستی مورد استفاده قرار گرفته است و هنوز هم جزء ارزشمندی از مواد تشکیل دهنده مراقبت از پوست مشکل ساز باقی مانده است.

گوگرد دارای خواص ضد باکتریایی است و گوگرد مورد علاقه متخصصان پوست است زیرا باکتری ها، قارچ ها و انگل های مختلف را از بین می برد.

گال توسط کنه های ریزی به نام Sarcoptes ایجاد می شود که زیر پوست پنهان می شوند. خارش پوست و بثورات می تواند منجر شود.

این کنه ها به گوگرد حساس هستند که صابون را به یک درمان موثر تبدیل می کند.

در حالی که هیچ درمانی برای پسوریازیس وجود ندارد، صابون گوگرد می تواند مفید باشد. التهاب را کاهش می دهد و همراه با اسید سالیسیلیک به از بین بردن پوسته های ناشی از این بیماری کمک می کند.

صابون

روزاسه یک بیماری دردناک است که می تواند پوست را بسیار قرمز کند و آن را بسیار زشت نشان دهد. روزاسه بیماری است که باعث قرمزی گونه ها و بینی و همچنین چانه می شود.

استفاده از گوگرد برای لایه برداری پوست مرده و از بین بردن هرگونه ناخالصی. گوگرد دارای اثر کراتولیتیک است، به این معنی که اپیدرم را نرم و نازک می کند.

این به از بین بردن سلول های پوست کمک می کند و از مسدود شدن منافذ جلوگیری می کند.

Tinea Versicolor یک بیماری پوستی است که باعث ایجاد لکه هایی می شود که سپس به مرور زمان پخش می شوند. این لکه ها بیشتر روی بازوها، پشت و سینه دیده می شوند.

یک قارچ می تواند باعث عفونت پوستی شود که ممکن است در هر زمانی رخ دهد. اگرچه اعتقاد بر این است که آنها در اثر آفتاب سوختگی ایجاد می شوند، اما اینطور نیست.

لکه‌های سفید تنها زمانی ظاهر می‌شوند که اطراف آن برنزه شده باشد، مانند هنگام آفتاب گرفتن در ساحل. در مورد صابون توالت بدانید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.