از لباس کشتی نوجوان در مسابقات دوندگی استفاده می شود

نوعی لباس که هنگام بازی کشتی می پوشید را لباس کشتی نوجوان می گویند. این شامل یک پیراهن، شورت، جوراب و گیره است. این پیراهن دارای آستین های کوتاه و چسبان است تا هنگام بازی مانعی برای شما ایجاد نکند.

شلوارک نیز چسبان است و دارای قسمت جلویی برای محافظت است. جوراب‌ها تا زانو بالا می‌روند و در قسمت بالا یک نوار لاستیکی دارند تا پایین نیفتند. گیره‌ها کفش‌هایی هستند که در پایین آن‌ها میخ‌هایی دارند تا بتوانید هنگام بازی بهتر به زمین بچسبید.

هدف از کیت فوتبال ایمن نگه داشتن بازیکن در حین بازی است. از آنجایی که پیراهن و شورت در نواحی خاصی دارای بالشتک هستند، این نوع لباس می تواند به جلوگیری از آسیب کمک کند.

جوراب ها همچنین از مچ پا محافظت می کنند و گیره ها به شما کمک می کنند که زمین را بهتر بچسبید.

پیراهن دوچرخه سواری نوعی پیراهن است که دوچرخه سواران هنگام دوچرخه سواری به تن می کنند. آستین‌های کوتاه و لباسی تنگ شبیه لباس فوتبال دارد.

اما برخلاف لباس‌های فوتبال، پیراهن دوچرخه‌سواری دارای دم بلندی در پشت است که تا کمر شما پایین می‌رود. این به این دلیل است که هنگام دوچرخه سواری بالا نمی رود.

پیراهن‌های دوچرخه‌سواری فوق‌العاده هستند زیرا به طور ایمن جا می‌شوند و سوار نمی‌شوند، و جیب‌هایی در کناره‌ها برای نگهداری وسایل دارند.

آنها همچنین یک دم بلند در پشت دارند تا از این اتفاق جلوگیری کنند.

جلیقه دویدن نوعی پیراهن است که دوندگان هنگام دویدن می پوشند. آستین‌های کوتاه و لباسی تنگ شبیه لباس فوتبال دارد.

اما بر خلاف لباس فوتبال، جلیقه دویدن هیچ بالشتکی روی آن ندارد.

جلیقه‌ها برای دویدن ایده‌آل هستند زیرا هنگام بازی در جای خود می‌مانند و زیر پیراهن یا ژاکت شما سنگین نیستند. آنها ممکن است در هر زمانی از سال پوشیده شوند!

لباس بیسبال نوعی لباس است که بازیکنان بیسبال می پوشند. این شامل یک پیراهن، شلوار، جوراب و گیره است.

این پیراهن دارای آستین های کوتاه و چسبان است تا هنگام بازی مانعی برای شما ایجاد نکند. شورت همچنین دارای قسمت جلویی برای محافظت است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.